بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسر اول و دوم و ازدواج با دختر ایرانی +عکس

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسر اول و دوم و ازدواج با دختر ایرانی +عکس

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش که ایرانی است و چرا اشپیتیم آرفی در ایران ماند؟ و عکس های همسر اول و دومش و فرزندانش را در ادامه در مجله شبونه بخوانید.

اشپیتیم آرفی از فوتبالیستهای حرفه ای اهل یوگسلاوی بوده که با حضور در تیم پرسپولیس تهران و سایر تیم‌های لیگ کشورمان توانست به شهرت برسد چهره و تسلط او به زبان فارسی باعث شد که علاوه بر فوتبال وارد عرصه بازیگری در ایران شود در حال حاضر کارشناس فوتبال بوده و در برخی از شبکه های صدا و سیما کار کارشناسی را انجام میدهد برخی از کارگردان های سینما و تلویزیون از جمله سروش صحت بارها از او برای فیلم ها و سریال های خود استفاده کرده است او در حال حاضر در یک برنامه فوتبالی به نام ۱۱ در کنار خداداد عزیزی و علی کریمی و مجتبی جباری کار می کند در این صفحه به بیوگرافی و زندگی شخصی این فوتبالیست خواهیم پرداخت ها و با زندگی و بیشتر داشته باشد

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسر اول و دوم و ازدواج با دختر ایرانی +عکس

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش

اشپیتیم آرفی فوتبالیست اهل یوگسلاوی در سیزدهم اردیبهشت 1358 در کشور یوگسلاوی به دنیا آمده است.

در رشته ورزشی تربیت بدنی گرایش ژیمناستیک در لودویگس هافن آلمان تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده است.
این بازیکن فوتبال چند سالیست که مقیم ایران شده و در اینجا زندگی می کند.

شروع فعالیت فوتبالی

فوتبال را بر خلاف رشته تحصیلی خود با علاقه دنبال کرده و در سن بیست دو سالگی وارد دنیای فوتبال شده و اولین تیمی که در آن بازی کرد تیم فوتبال MSV لودویگشافن بود که در پست مهاجم در این تیم توپ می زد.

علت مهاجرت و زندگی در ایران

آرفی از خرداد سال 87 که به عنوان بازیکن فوتبال وارد ایران شد در این کشور ماندگار شد.
ابتدا در باشگاه پیام مشهد و سپس به تیم بزرگ پرسپولیس رفت و دو سال در این تیم بازی کرد.
او بعدها در تیم های تراکتور سازی تبریز و ابومسلم حضور پیدا کرد.

عکس اشپیتیم آرفی و دخترانش

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش + طلاق و ازدواج با دختر ایرانی

به دلیل عدک دعوت از وی برای داشتن تیم در نهایت در سال 94 در 36 سالگی بازنشسته شد‌.

ماجرای حضور اشپیتیم آرفی در ایران

آریفی درباره آمدنش به ایران میگوید 27 ، 28 ساله بودم من لیگ سوم آلمان بازی می کردم. یک آقایی آمد سر بازی‌مان. بعد بازی در وی آی پی با من گفت من فلانی هستم از ایران، یک تیم هست در ایران که یک فوروارد لازم دارد. تو فکرش هستی که بیای ایران بعد در موردش حرف زدیم. آن شخص گفت که تیم پیام مشهد بازیکن می‌خواهد. اون موقع مربیش خداداد عزیزی بود که در آلمان می شناسیمش. یک تماس گرفتم و با خداداد حرف زدم. خداداد گفت تو ده روز پیش ما بیا تا ببینیم وضعیت چگونه است. آن موقع پیام لیگ یک بود و من را برای پنج شش تا بازی می‌خواستند. اون موقع آمدم و تمرین کردم و بعد یک قرارداد امضا کردیم که قرار شد برای دو ماه بازی کنم برای پیام که به لیگ یک بیاید.

به جز سیاست که در تلویزیون بود چیزی نمی‌دانستم. مثلاً انقلاب را می‌دانستم که قبلش شاه بود، این را می‌دانستم. ولی کلا با مردم ایران و کشور ایران شناختی نداشتم.

صحبت کرده به زبان فارسی

اشپیتیم در مدتی که در ایران زندگی می کند به خوبی فارسی را یاد گرفته و از طریق یکی از دوستانش آموزش زبان فارسی را دیده است.
عاشق آشپزی ایرانی بوده و کباب و قرمه سبزی را به خوبی می پزد و خوردن شیشلیک در مشهد را در تفریحاتش قرار داده است.

خانواده و پدر و مادر مسلمان

پدر و مادر آرفی از مسلمانان آلبانیایی‌ تبار کوزوو هستند که در جمهوری صربستان واقع در جمهوری فدرال یوگسلاوی واقع شده بود.

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش

چگونه و نحوه بازیگر شدن

اشپیتیم در زمستان سال 95 وقتی وارد ایران شد به دلیل استایل و چهره متناسب با سینما به وی پیشنهاد بازیگری شد که برای بازی در فیلم آواره با علیرضا نیکبخت واحدی همبازی میشد که پذیرفت و در این فیلم نقش آفرینی کرد.

عکس آرفی در دیوار به دیوار

همچنین در سریال لژیونر و خانه ما و در سریال دیوار به دیوار در سال ۹۶ و در سال ۹۷ نیز در دیوار به دیوار دو حضور پیدا کرد.

 

بیوگرافی اشپیتیم آرفی ودر سریال دیوار به دیوار

کسب و کار و محل زندگی اشپیتیم

او در تهران و همینطور در اصفهان ساکن بوده و در آلمان یک شرکت بیمه دارد که امورات زندگیش می گذرد و علاوه بر آن به عنوان مدلینگ نیز فعالیت دارد.

عکس مدلینگ اشپیتیم آرفی

تصاویر اشپیتیم آرفی

ازدواج در آلمان

اشپیتیم آرفی در آلمان یک بار ازدواج کرده و یک دختر به نام سوئا دارد.

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش

عکس همسر سابق اشپیتیم آرفی

اما بعد از مدتی از همسرش جدا شده است.
او هم اکنون با یک دختر ایرانی وارد رابطه شده و قرار است با او ازدواج کند.

ماجرای آشننایی اشپیتیم آرفی با همسرش

هشت سال پیش ازدواج کردم، نام همسرم نیکول است، ثمره ازدواج من با او، یک دختر ۱۴ ساله به نام «سوئا» است. یک دختر بانمک و دوست‌داشتنی است. سوئا از کودکی ژیمناستیک را به شکل حرفه‌ای آغاز کرده است. همچنین شنا را، این ورزش را به شکل حرفه‌ای ادامه می‌دهد و دو سالی است که «باله» هم به این جمع اضافه شده، اما می‌دانم با رفتن به مدرسه، کمی این کلاس‌ها کمتر می‌شود، ضمن اینکه پای ثابت بازی‌های من است، در این مدتی هم که در ایران بودم، نیکول می‌گوید: هر وقت فوتبال تو از ماهواره پخش می‌شود

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش + فرزندانش دختر و پسرش

او از پای تلویزیون تکان نمی‌خورد. او دائم از من می‌خواهد گل بزنم، پارسال که زیاد گل می‌زدم بازی‌هایم مستقیم پخش نمی‌شد، امسال که بازی‌هایم پخش می‌شود، این مصدومیت باعث شد که کمی مشکل برایم به وجود بیاید.

زبان فارسی

زبان فارسی و آشپزی آرفی به دلیل سابقه حضور در ایران با زبان فارسی آشنایی بیشتری دارد و به راحتی با هم‌تیمی‌های خود ارتباط برقرار می‌کند. او آشپز ماهری است و ضمن مهارت در پختن غذاهای سنتی کشور خود، در طبخ غذاهای ایرانی هم نیز تبحر خاصی دارد. به عنوان مثال برنج آبکش درست می‌کند، قورمه‌سبزی می‌پزد و…!

بیوگرافی اشپیتیم آرفی فوتبالیست برزیلی و همسرش + طلاق و ازدواج با دختر ایرانی

جوجه‌کباب و کباب کوبیده را نیز به بهترین کیفیت درست می‌کند. زمانی که تنهاست علاقه چندانی به گردش و تفریح ندارد، اما زمانی که همسر و فرزندش به ایران می‌آیند، پای ثابت نقاط دیدنی ایران است. آرفی در حال حاضر در منطقه سعادت‌آباد تهران زندگی می‌کند.

 

اشپیتیم آرفی و همسرش

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش و دخترش +عکس

اشپیتیم آرفی عاشق ایران

زمانی که ایران را برای بازی انتخاب کرده بودم، این موضوع را با همسرم در میان گذاشتم، او اطلاعات زیادی از ایران نداشت، اما خیلی سریع از طریق اینترنت اطلاعات زیادی از ایران جمع‌آوری کرد، به ویژه اینکه ایران یکی از سرزمین‌های کهن و تاریخی دنیاست. او به من گفت: خودت باید انتخاب کنی، زمانی که وارد ایران شدم، اطمینان حاصل کردم که انتخابم درست بود. ایرانی‌ها، فوق‌العاده هستند، مهمان‌نواز، دوست‌داشتنی و مهربان و از همه مهم‌تر خونگرم، من به کشورهای زیادی سفر کردم، اما به نظر من ایرانی‌ها از خونگرمی فوق‌العاده هستند

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش و دخترش +عکس

شما در ایران با همان سلام اول، دوستی‌تان آغاز می‌شود، برعکس جاهای دیگر دنیا… وقتی اینها را برای نیکول تعریف می‌کردم، او تعجب می‌کرد، اما زمانی که خودش به ایران آمد، متوجه شد که من بی‌جهت نمی‌گفتم. من و همسرم را یکی از همسایه‌ها برای صرف شام دعوت کرده بود، وقتی همسرم در مورد برنج خوشمزه‌ای که آنان درست کرده بودند، پرسید، فردای آن روز زن همسایه برایمان یک پلوپز آورد و گفت: آن برنج خوشمزه در این پلوپز درست شده است،

آن هدیه برای ما بسیار غافلگیرکننده بود، شما در هیچ جای دنیا، به چنین مسائلی برخورد نمی‌کنید، فقط در ایران شاهد چنین اتفاق‌هایی هستید، شاید آن پلوپز یک وسیله ساده بود، اما من جنبه دیگر آن را نگاه می‌کنم که یک دنیا محبت را در خودش جای داده بود، این اتفاق نیکول را خیلی تحت تاثیر قرار داد.

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش

علاقه اشپیتیم آرفی بین بازیگری و فوتبال

این را نمی‌شود گفت. چون من عاشق فوتبال بودم و 20 سال فوتبال بازی می‌کردم ولی فوتبال یک مدت دارد و تا آخر عمر نمی‌توانی فوتبالیست باشی.

برادرم از من بازیکن بهتری بود ولی بیست سالگی فوتبال را کنار گذاشت.

بعضی مربی می شوند ولی فوتبالیست نیستند. فوتبال یک مدت تمام می‌شود. اما در بازیگری می‌توانی از بچگی تا آخر عمر بازی کنید. نمی‌شود بگویی کدام بهتر است من با فوتبال بزرگ شدم.

یک داداش دارم که از من سه سال بزرگتر است. فوتبالیست خوبی بود از من بهتر بود ولی بیست سالگی فوتبال را کنار گذاشت چون سه بار مصدوم شد و رباط پاره کرد. فکر کنم داداشم تا 17 سالگی در لیگ دوم آلمان بازی می‌کرد. خیلی خوب بود ولی دیگر بدشانسی بود در فوتبال.

اشپیتیم آرفی و دخترش سوئا

بیوگرافی اشپیتیم آرفی و همسرش و دخترش +عکس

عکس های شخصی اشپیتیم آرفی و دخترش سوئا

بیوگرافی اشپیتیم آرفی فوتبالیست

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. وقتی پول باشه ایران بهشته برا همه . انتخاب خوبی کرده . ولی کاش ما هم پولدار بودیم . برا ما جهنمه و برا امثال ایشون بهشته .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *