بازیگر نقش اصغر در فیلم خداحافظ رفیق کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش اصغر در فیلم خداحافظ رفیق کیست +بیوگرافی و عکس

اصغر در فیلم خداحافظ رفیق کیست

کاوه مهدوی بازیگر نقش اصغر در فیلم خداحافظ رفیق میباشد کاوه مهدوی بازیگر، نویسنده سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «هوش سیاه 2»، سریال تلویزیونی «صاحبدلان» و سریال تلویزیونی «همسایه ها» فعالیت داشته است.

بازیگر نقش اصغر در فیلم خداحافظ رفیق کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

کاوه مهدوی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار کاوه مهدوی می‌توان به بازیگری در سریال هوش سیاه 2، سریال بوسه باران و فیلم خداحافظ رفیق (اپیزود اول، خداحافظ رفیق) اشاره کرد.

سوابق

کاوه مهدوی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1382 در فیلم خداحافظ رفیق (اپیزود اول، خداحافظ رفیق) به کارگردانی بهزاد بهزادپور بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال هوش سیاه 2، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای کاوه مهدوی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون کاوه خداشناس، بابک اسلامی، جلال خباز و فرهاد نعمت زاده را تجربه کرد.

بازیگر نقش اصغر در فیلم خداحافظ رفیق کیست +بیوگرافی و عکس

کاوه مهدوی در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم کاوه مهدوی در این سال، بازیگری در سریال هوش سیاه 2 به کارگردانی مسعود آب‌پرور محسوب می‌شود.

بازی در فیلم خداحافظ رفیق

خداحافظ رفیق (اپیزود اول) فیلمی به کارگردانی و نویسندگی بهزاد بهزادپور ساخته سال 1382 است.

در اپیزود اول «خداحافظ رفیق» جانباز شیمیایی به نام مسلم که همسرش او را ترک کرده ، با دوستان شهیدش در بهشت زهرا قرار می گذارد. او به همراه دوستان شهیدش با موتور سیکلت از میدان ها مختلف تهران ، مکان ها و دوستان مختلف از جمله جانباز قطع نخاعی به نام اصغر در بیمارستان ، بازدید می کند و از اصغر می خواهند که زندگی مادی این جهان را رها ساخته و همراه آنان شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *