اعدام سارقان موبایل فروشی اسلامشهر در ملاعام (قاتلان فرشاد معصومی)

اعدام سارقان موبایل فروشی اسلامشهر در ملاعام (قاتلان فرشاد معصومی) بعد از دستگیر شدن را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سارقان موبایل فروشی در اسلامشهر که اقدام به زدن شاهرگ این صاحب موبایل فروشی کردند روز گذشته دادگاه‌شان خارج از نوبت برگزار شد  به اعدام در ملاعام محکوم شده اند و به زودی به دار مجازات آویخته خواهند شد.

این سه سارق اهل اسلامشهر نیستند و با طراحی نقشه از قبل دست به چنین جرمی زدند.

اعدام سارقان موبایل فروشی اسلامشهر در ملاعام (قاتلان فرشاد معصومی)

روز گذشته این سارقان یا همان قاتلان به محل وقوع جرم منتقل شدند تا صحنه را در حضور بازپرس بازسازی کنند

یونس اسدی مقدم دادستان عمومی و انقلاب اسلامشهر در مورد آخرین وضعیت پرونده عاملان قتل فجیع در خیابان کاشانی، اظهار کرد: : این افراد از چندی قبل مغازه مذکور را شناسایی و تحت نظر قرار داده بودند و روز حادثه نیز با نقشه از قبل طراحی شده به این مغازه مراجعه کرده و یکی از آن‌ها هم در خیابان کشیک می‌دهد. صاحب مغازه هم به دلیل محدودیت ایجاد شده برای کسبه، پس از ورود این افراد و با این گمان که قصد خرید دارند، کرکره مغازه را پایین می‌آورد.

فیلم صحبت های آنها را در زیر ببینید:

دادستان اسلامشهر ادامه داد: سارقان پس از مدتی کوتاه، صاحب مغازه را به بازکردن در گاو صندوق و خارج کردن موبایل‌ها وادار کرده و در پی ممانعت او از این کار، با وارد کردن ضربه چاقو به گردنش صاحب مغازه را به قتل می‌رسانند.

اسدی مقدم خاطرنشان کرد: متهمان پس از سرقت حدود 50 موبایل، پا به فرار می‌گذارند که به محض اطلاع نیروی انتظامی از موضوع و رصدهای اطلاعاتی دقیق دو نفر از آن‌ها ظرف نیم ساعت پس از حادثه در یکی از خیابان‌های اسلامشهر دستگیر و نفر سوم نیز خود را معرفی می‌کند و این افراد با قرار تامین روانه زندان می‌شوند.

وی با اشاره به تکمیل تحقیقات تکمیلی در دادسرا و رسیدگی سریع و دقیق و فوق العاده به این پرونده، از صدور کیفرخواست پرونده ظرف مدت سه روز از وقوع جنایت و ارسال آن به دادگاه کیفری یک استان تهران خبرداد.

دادستان اسلامشهر گفت: برای متهمان از دادگاه مجازات اشد را تقاضا کرد‌ه‌ایم و در صورت تایید در دادگاه، حکم قصاص در ملاءعام در خیابانی که جرم به وقوع پیوسته، اجرا خواهد شد.

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. برای چی با اینها صحبت میکنن ؟؟ درجا اعدام کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *