فیلم اعلام آمادگی امام جمعه نورآباد ممسنی برای کمک امریکا و اروپا

فیلم اعلام آمادگی امام جمعه نورآباد ممسنی برای کمک امریکا و اروپا به همراه جزئیات و واکنش ها را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

امام جمعه نورآباد ممسنی (یکی از شهرهای استان فارس) در یک ویدئو اعلام امادگی کرد که قرارگاه لبیک یا خامنه ای میتواند در صورت لزوم شعبات بهداشتی در ایتالیا،فرانسه و نیویورک دایر کند و به مردم بیمار این کشورها کمک کند.

فیلم اعلام آمادگی امام جمعه نورآباد ممسنی برای کمک امریکا و اروپا

فیلم را در زیر ببینید:

این ویدئو واکنش های زیادی را به همراه داشته است و برخی از کاربران شبکه های اجتماعی حرفهای او را عجیب دانسته اند چرا که در کشور خودمان شهرهای محرومی وجود دارد که نیازمند امدادرسانی است و اگر قرار باشد به کسی کمک شود هموطنان خودمان در شهرهای محروم واجب تر است

فیلم اعلام آمادگی امام جمعه نورآباد ممسنی برای کمک امریکا و اروپا

البته ممکن است این گفته های ایشان صرفا تبلیغاتی بوده و برای تاکید این است که ایران از امادگی بالایی برای کمک به مردم برخوردار است و پاسخی به ترامپ رئیس جمهور امریکا باشد که روز گذشته گفته بود ما قادر هستیم به ایران کمک کنیم اما به شرطی که مسئولان جمهوری اسلامی از ما تقاضا کنند.

همچنین ببینید: کرونا امتحان کردن نوعی گاز توسط آمریکا بوده؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *