فیلم کامل افتادن شلوار یوسف صیادی در شب های مافیا و متلک حامد آهنگی

فیلم زیپ و بند شلوار یوسف صیادی در شب های مافیا افتاد و متلک های حامد آهنگی و استرس بازیگران شب های مافیا و جزئیات کامل را در این صفحه ببینید.

فیلم کامل افتادن شلوار یوسف صیادی در شب های مافیا و متلک حامد آهنگی

در قسمت جدید شب های مافیا اتفاقات بامزه ای رخ داد از انگلیسی حرف زدن حامد آهنگی تا افتادن شلوار یوسف صیادی از اتفاقات بامزه این قسمت بود.

بازی شب های مافیا با حضور ستاره ها و چهره های محبوب سینما و تلویزیون این روزها توانسته مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد و حامد آهنگی در این فصل حسابی این برنامه با طنز همراه کرده است و مخاطبانش دو چندان شده است.

✅دانلود کامل این قسمت

در این قسمت زیپ شلوار یوسف صیادی باز بوده و بند های شلوار او باز میشود که با متلک های حامد آهنگی همراه شد که پیشنهاد میکنیم ببینید.

شب‌های مافیا یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب است که بر اساس بازی مافیا ساخته شده‌است. در هر فصل از این مجموعه، ۱۲ شرکت‌کننده از میان بازیگران سینما و تلویزیون و سایر افراد مشهور به بازی دعوت می‌شوند و آنها به اتفاق برگزارکننده برنامه، بازی را به صورت رئال (واقعی) و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند.

✅ همچنین ببینید فیلم کامل انگلیسی حرف زدن حامد آهنگی

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.