فیلم واژگونی و افتادن پراید روی پسر جوان در پیست مسجد صاحب‌ الزمان کرمان

تاریخ انتشار 29 آبان 1400 – Study time 2 minutes

فیلم واژگونی و افتادن پراید روی پسر جوان در پیست مسجد صاحب‌ الزمان کرمان را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم واژگونی و افتادن پراید روی پسر جوان در پیست مسجد صاحب‌ الزمان کرمان

روز گذشته در پیست ماشین سواری صاحب الزمان کرمان حادثه وحشتناکی رخ داد ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز ۲۸ آبان در پیست ماشین سواری کرمان عده‌ای از جوانان به صورت خودجوش مسابقات حرکات نمایشی را برگزار کردند که متاسفانه به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی اتفاق دلخراشی برای پسر ۲۰ ساله رخ داد .

فیلم واژگونی و افتادن پراید روی پسر جوان

این پسر جوان در حالی که به بدنه پراید چسبیده بود راننده این خودرو اقدام به کشیدن ترمز دستی در سرعت بسیار بالا کرد و منجر به واژگونی پراید بر روی پسر جوان شد .

این پسر به طرز وحشتناک و دلخراش ای جانش را از دست داد.

تعدادی از پسران جوان که در این صحنه حضور داشتند در حال فیلمبرداری از حرکات نمایشی خودروها بودند که واژگونی پراید بر روی جوان ۲۰ ساله نیز ضبط گردید و با به اشتراک گذاشتن این فیلم در فضای مجازی بازتاب گسترده را به همراه داشته است.

فیلم واژگونی و افتادن پراید روی پسر جوان در پیست مسجد صاحب‌ الزمان کرمان

دکتر “سیدمحمد صابری” در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح این حادثه گفت: در ساعت ۱۵ و ۳۶ دقیقه امروز ۲۸ آبان ماه در پیست ماشین سواری در مسجد صاحب الزمان (عج) کرمان یک خودروی پراید به دلیل دستی کشیدن چپ می شود.

وی از فوت یکی از سرنشینان این خودرو خبر داد و اظهار کرد: فوتی آقایی ۲۰ ساله است که در زمان رسیدن آمبولانس علائم حیاتی نداشته و cpr ناموفق بوده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

2 نظر

  1. الله اکبر اخه این چه کاریه
    چرا با جونتون بازی میکنید ؟!

  2. چرا عاقل کند کاری،
    که باز آرد پشیمانی!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *