افزایش پروفیت با کارت Sports integration در همستر (100 هزار پروفیت)

افزایش پروفیت با کارت Sports integration در همستر (100 هزار پروفیت)

افزایش پروفیت با کارت Sports integration در همستر (100 هزار پروفیت) به صورت تضمینی دریافت خواهید کرد.

کاربران بازی همستر میتوانند با کارت Sports integration پروفیت خود را افزایش دهند این کارت در قسمت specials و کمی پایین تر قسمت NEW cards میباشد و هر بار روی ان بزنید چندین هزار به پروفیت شما افزوده خواهد شد و از این طریق میتوانید پروفیت خود را افزایش دهید.

هر بار که این کارت را بزنید و پروفیت شما افزایش یابد تایم بیشتری را باید صبر کنید تا دوباره بتوانید آن را انتخاب کنید.

سوالی که برای بسیاری از کاربران ایجاد شده است این است که پروفیت مهمه یا سکه؟ طبق اعلام کانال تلگرام رسمی بازی همستر، پروفیت همستر، اهمیتی بیشتری خواهد داشت و در توزیع توکن بازی، این بخش تعیین کننده میزان درآمد از بازی همستر خواهد بود.

بازی همستر کامبت یک بازی مبتنی بر پلتفرم تلگرام است که در آن بازیکنان می‌توانند یک صرافی مجازی رمزارز را مدیریت کنند و از طریق لمس کردن بر روی صفحه، سکه‌های داخل بازی را به دست بیاورند. این بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با خرید و ارتقاء کارت‌های مختلف در بخش “Mine”، درآمد پسیو یا غیرفعال داشته باشند.

اگر در بازی همستر کمبت وارد تب استخراج یا “Mine” شوید میتوانید کارت های متعددی را آنجا مشاهده کنید که با خریدشان سود ساعتی شما بیشتر می شود. همستر ده‌ها کارت را در چهار دسته مختلف در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *