الهام سرلاتی کیست ماجرای قتل الهام سرلاتی کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل

الهام سرلاتی کیست ماجرای قتل زن گیلانی کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل را در این صفحه از مجله شبونه مشاهدi نمایید.

الهام سرلاتی کیست

این خانم جوان  متولد 1366 میباشد و از سال 1392 به استخدام سازمان تامین اجتماعی درامد

در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده و لیسانس این رشته را اخذ کرد بود و موفق شد در سال 92 به عنوان کارشناس امور  درامد تامین اجتماعی فعالیت اش را آغاز کند.

الهام سرلاتی کیست ماجرای قتل الهام سرلاتی کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل

او به تازگی ازدواج کرده بود کارمند سازمان تامین اجتماعی در شهر شیاهکل میباشد که بعد از چند روز ناپدید شدن جسدش در جنگل دوهزار مازندران پیدا شد.

هنوز مشخص نیست که چه کسی وی را به قتل رسانده است اما پلیس همسر وی را فعلا بازداشت کرده است.

این خانم روز سه شنبه سوار سرویس متعلق به تامین اجتماعی شد و بعد از پیاده شدن از سرویس ناپدید شد و بعد از گذشت چند روز در جنگل های دوهزار یافت شد.

یکی از همکاران این زن در گفت‌وگو با خبرنگار «شهروند» در این‌باره گفت: «کسی با او اختلافی نداشت. زیورآلات زیادی به همراه داشت. احتمال می‌دهیم به خاطر سرقت آنها قربانی شده باشد. در هر صورت، او آن روز به خانه پدر و مادرش در اَملَش می‌رفت. خودش از سال ٩٤ ازدواج کرده بود. روز حادثه بعد از پیاده‌شدن از سرویس، احتمالا طبق روال هر روز برای رسیدن به خانه سوار خودرویی شده بوده و از آن لحظه به بعد سرنوشت او تبدیل به یک معما شد. نمی‌دانیم چرا جسدش در جنگل‌های دوهزار مازندران پیدا شده است. او را با ضربات زیادی به سروصورتش کشته بودند. این که او را مورد آزار و اذیت قرار داده باشند، اصلا مشخص نیست. جسد هنوز هم در پزشکی قانونی و نتیجه مشخص نشده است ولی دست و پایش را هم بسته بودند. همه طلاها و پول‌ها و گوشی تلفن‌ همراهش را هم سرقت کرده بودند. در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست و باید منتظر نظر پلیس باشیم.»

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *