الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟ ماجرای دستگیری و حکم اعدام

الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟ ماجرای دستگیری و حکم اعدام برای الکس را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

رای بدوی در خصوص اعضای پرونده موسوم به «الکس» که با اقدامات صورت گرفته دست به قاچاق بین المللی انسان می‌زدند صادر شد. بر اساس رای دادگاه، متهم ردیف اول و دوم پرونده به اعدام محکوم شدند.

همچنین بر اساس رای دادگاه، ۵ نفر دیگر از اعضای این پرونده به تحمل ۱۵ سال حبس محکوم شدند

گفتنی است؛ رای دادگاه بدوی است و قابل فرجامخواهی در دیوان عالی کشور است.

شهروز سخنوری، ملقب به الکس سرکرده یک شبکه بین المللی تبهکاری است که به مدت ٣ سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف، با سازمان دهی باندهای فحشا و منکرات اقدام به قاچاق انسان به خارج از کشور کرده و عملیات‌های گسترده‌ای را در ارتباط با این عمل مجرمانه غیر انسانی انجام می‌داد.

فعالیت‌های مجرمانه این باند تبهکاری تحت رصد قرار گرفته و پس از انجام هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.

الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟ ماجرای دستگیری و حکم اعدام

الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟

الکس نام پسر جوان متولد 1367 بوده اقدام به فریب دختران جوان تهرانی میکرد او بعد از دوستی با دختران جوان و نوجوان قول میداد که برای انها اقامت دائم در خارج از کشور بگیرد و به بهانه اینکه در دبی آشنا دارد و سران کشور دوبی با او رابطه صمیمی دارند میتواند هرکسی را به دبی بفرستد و در آنجا به تحصیل و یا اشتغال بپردازد.

الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟ ماجرای دستگیری و حکم اعدام

در نهایت دخترانی که به او اعتماد میکردند به شیخ های دبی پیش فروش میشدند و از شیخ های عرب مبالغ زیادی را دریافت میکرد و این دختران را به آنها میفروخت. دختران بی چاره ای که بعد از رسدن پایشان به دبی تازه میفهمیدند در چه منجلابی گرفتار شده اند.

پرونده الکس قاچاقچی معروف دختران ایرانی به اتهام افساد فی الارض جهت رسیدگی مجدد به دادگاه انقلاب اعاده شد.

الکس سرکرده گروه تبهکاری بود که به مدت ٣ سال دختران ایرانی را به منظور بهره‌کشی جنسی از آنان به خارج از کشور قاچاق می‌کرد و به فروش می‌رساند.

الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟ ماجرای دستگیری و حکم اعدام

فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت ٣ سال تحت رصد اطلاعاتی نیروی انتظامی قرار داشت و این نهاد پس از انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌ با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.

الکس قاچاقچی دختران ایرانی کیست؟ ماجرای دستگیری و حکم اعدام

سردار دکتر هادی شیرزاد، رئیس‌ پلیس بین‌الملل ایران  این پسر شیاد گفت که او از مهمترین پرونده هایی که با اعلان قرمز متهمانش در خارج ایران بازداشت شده اند پرونده الکس یکی از موضوعات پیچیده و حساس بود که با تلاش پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا و با همکاری قوه قضاییه، وزارت امورخارجه و توسط پلیس بین‌الملل ناجا به نتیجه رسید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *