وضعیت تعطیلی و لغو امتحانات فردا چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ مشخص شد

وضعیت تعطیلی و لغو امتحانات فردا چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ مشخص شد

وضعیت تعطیلی و لغو امتحانات فردا چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ همراه با جزئیات را در این صفحه مشاهده نمایید.

وضعیت تعطیلی و لغو امتحانات فردا چهارشنبه ۱۶ خرداد

فردا چهارشنبه 16 خرداد ماه 1403 امتحانات دانشگاه پیما نور لغو شده اند ولی امتحانات سایر دانشگاه ها و مدارس فردا پا برجاست.

فردا به دلیل درخواست های زیاد دانشجویان به علت سالروز رحلت امام خمینی (ره) امتحانات دانشگاه پیام نور لغو شده است ولی بقیه دانشگاه ها و مدارس باید فردا امتحان بدهند.

دو تعطیلی در وسط هفته دلیلی شده که دانش آموازان خواهان تعطیلی تا پایان هفته داشته باشند اما مسئولان امتحانات این دو روز تعطیلی را به عنوان فرجه امتحانی در نظر گرفته اند که دانش آموزان مشغول آماده شدن برای امتحان شوند این در حالیست که مسئولان دانشگاه های پیام نور بنا به درخواست دانشجویان روز چهارشنبه را تعطیل اعلام کردند و امتحانات را لغو کرده اند.

وضعیت بارندگی و احتمای تعطیلی

،رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان‌ها همچنین وزش باد شدید و گاهی خیزش گرد و خاک در شرق کشورخبرداد.

به گزارش ایسنا صادق ضیاییان گفت: سه شنبه (۱۵ خرداد) با گذر امواج میانی جو در مناطقی از شمال غرب، دامنه‌های شرقی زاگرس واقع در غرب کشور و در استان‌های قم و شمال اصفهان ابرناکی، وزش باد، گاهی رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود، گفت: در شمال استان‌های تهران، البرز و قزوین و در دامنه‌های شمالی البرز واقع در مازندران و شرق گیلان نیز افزایش ابر، رگبار و رعدو برق رخ می‌دهد.

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی اضافه کرد: چهارشنبه و پنجشنبه (۱۶ و ۱۷ خردادماه) نیز علاوه بر این مناطق در ارتفاعات یزد و کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان به‌ویژه در ساعات بعداز ظهر افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *