امیر قلعه نویی الان کجاست و چه میکند +عکس جدید

امیر قلعه نویی الان کجاست و چه میکند +عکس جدید

امیر قلعه نویی الان کجاست و چه میکند

امیر قلعه نویی در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به سر میبرد و در تهران است او تیم ملی فوتبال ایران را در حال آماده سازی برای رقابت های مقدماتی جام جهانی میکند.

پس از آنکه امیر قلعه نویی در جام ملت های ۲۰۰۷ نتوانست با تیم ملی ایران به موفقیتی برسد و با شکست برابر کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی از دور مسابقات کنار رفت، این امیدواری وجود داشت که وی در دومین حضورش روی نیمکت تیم ملی در جام ملت های ۲۰۲۳ بتواند ناکامی گذشته اش را جبران کند.

میر قلعه نویی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد حضور افشین قطبی در تیم ملی گفت: آقای قطبی از مربیان بزرگ فوتبال ایران است که تجربیات بین المللی بالایی دارد و کارنامه کاری او قابل قبول است و البته برای حضور در تیم ملی و اضافه شدن به کادر فدراسیون و آقای قطبی شرایطی دارند که امیدوارم منجر به همکاری وی در آینده با تیم ملی شود.
سرمربی تیم ملی فوتبال در مورد حضور دوباره احمد نوراللهی در تیم ملی فوتبال هم گفت: نوراللهی از لحاظ فنی بازیکن خوبی است و مشکلی ندارد اما در یکی از اردوها حرکتی انجام داد که از تیم ملی خط خورد. قلعه نویی در مورد احتمال بازگشت نوراللهی به ترکیب تیم ملی گفت: انشاالله

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *