بیوگرافی امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست و اهل کجاست +درامد

بیوگرافی امیرمحمد میرزایی (واگعیه یا کیکه) کیست و اهل کجاست +درامد

امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست

امیرمحمد میرزایی متولد 1388 در اردبیل بوده و 14 سال سن دارد او با کلیپ‌ “واگعیه یا کیکه” در شبکه‌های اجتماعی به شهرت رسیده لهجه ترکی و بامزه او باعث شد که خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد امیرمحمد در ویژه برنامه شب یلدا 1402 به صداوسیما دعوت شد و بخشی از “واقعیه یا کیکه” را اجرا کرد.

شهرت وی به ویدیویی بوده که در مدت کوتاهی دنبال کننده هایش را از 2 هزار یه 500 هزار رساند. او که در حال حاضر دانش آموز است و مشغول تحصیل می باشد در کنار تحصیل در فضای مجازی نیز فعالیت دارد و با چالش های آموزشی برای هم سن و سالان خود سرگرمی ایجاد می کند.

بیوگرافی امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست و اهل کجاست +درامد

بیوگرافی

مجله شبونه – امیرمحمد میرزایی متولد 1388 در اردبیل بوده و 14 سال سن دارد که از لهجه او کاملا پیداست او متولد دهه ۸۰ بلاگر و یوتیوبر آذری زیان است که با ساخت ویدئوها و کلیپ های واقعیه یا کیکه نامش بر سر زبان ها افتاد.

ماجرای شهرت

واقعیه یا کیکه” یک چالش اینترنتی است که در آن افراد تصاویری از اشیا یا پدیده‌هایی را که به نظر واقعی می‌رسند، منتشر می‌کنند و از بینندگان می‌پرسند که آیا این تصاویر واقعی هستند یا یک کیک. این چالش از اواخر سال ۲۰۲۲ در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تیک‌تاک و توییتر محبوب شده است.

بیوگرافی امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست و اهل کجاست +درامد

امیر پسربچه آذری زبان با کلیپ‌های واگعیه یا کیکه بر زیان ها افتاد. بسیاری از کاربران و فالورها بدون اشاره و قضاوت قومی و نژادی و صرفا برای تلفظ بامزه این کلیپ به آن توجه کردند و علاقه مند شدند.

این پسر بانمک آذری زبان در فضای مجازی با کیک‌های عجیب تولید محتوا می‌کند و بخاطر لهجه شیرین و بامزه مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

بیوگرافی امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست و اهل کجاست +درامد

اگر اهل فضای مجازی باشید مشاهده کرده اید که چند روزی‌ست ویدئویی از یک پسربچه آذری زیان وایرال شده و همه جا در حال انتشار است حتی پوریا پوتک نیز با او مصاحبه کرده و او را به چالش کیک است یا واقعی دعوت کرده! اما واگعیه یا کیکه یعنی چه؟ چرا اینروزها این جمله را در شبکه های اجتماعی زیاد می شنویم و مهم شده است؟

بیوگرافی امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست و اهل کجاست +درامد

تلفظ بامزه و لهجه شیرین این پسر بچه، باعث شده است که کلیپ‌های او بسیار جذاب و سرگرم‌کننده باشند. به همین دلیل، این کلیپ‌ها در مدت زمان کوتاهی، میلیون‌ها بار بازدید شده‌اند و باعث شهرت این پسر نوجوان شده‌اند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی پیمان آدیداس بلاگر اینستاگرام و همسرش ویدا کیست

بیوگرافی شقایق محمودی بلاگر اینستاگرام و همسرش +درامد

در یکی از کلیپ‌های این پسر بچه، او تصویر یک سیب را نشان می‌دهد و می‌پرسد: “واگعیه یا کیکه؟”. سپس، با ضربه زدن به تصویر، نشان می‌دهد که این تصویر یک کیک است. در کلیپ دیگری، او تصویر یک تخته سنگ را نشان می‌دهد و می‌پرسد: “واگعیه یا کیکه؟”. سپس، با ضربه زدن به تصویر، نشان می‌دهد که این تصویر نیز یک کیک است.

پیج اینستاگرام

در اینستاگرام میتوانید با آیدی Amir_piva او را دنبال کنید

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *