نیما راد بازیگر نقش امین در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش امین در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگرافی

امین در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست

نیما راد بازیگر نقش امین در سریال روزهای بهتر اپیزود بیم و امید میباشد از مهم‌ترین آثار نیما راد می‌توان به بازیگری در سریال ویلای من، سریال مثل یک کابوس و فیلم خشکسالی و دروغ اشاره کرد.

نیما راد بازیگر نقش امین در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست +بیوگرافی

نیما راد نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1390 در سریال مثل یک کابوس به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ویلای من، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای نیما راد محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون ناصر طهماسب، زهره حمیدی، داریوش فرهنگ و محمد صادقی را تجربه کرد.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی نیما راد بازی در سریال ویلای من بوده است. نیما راد سال 1392 سریال ویلای من نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران مدیری همکاری داشته است. نیما راد توانست با بازی در سریال ویلای من تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سیامک انصاری، برزو ارجمند، کمند امیرسلیمانی و رابعه اسکویی بر تجارب او افزود.

بازیگر نقش سارا در سریال روزهای بهتر بیم و امید کیست

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *