انفجار مهیب در شهرک غرب تهران + عکس

انفجار مهیب در شهرک غرب تهران + عکس و ماجرای کامل این حادثه را در این بخش از مجله شبونه بخوانید.

انفجار مهیب در شهرک غرب تهران

به گزارش خبرگزاری ها آقای جلال ملکی سخنگو ساز مان آتش نشانی شهرداری تهران در پی اتفاق ناگوار بیان داشت که در ساعت 19:33 امروز یکشنبه 8 تیر ماه 99 یک حادثه تلخ انفجار در داخل منزل مسکونی در شهرک غرب اتفاق افتاد که این خبر به آتش نشانی 125 اعلام شد که در پی این خبر مامورین ما سریع در محل حادثه حضور یافتند.

انفجار مهیب در منزل مسکونی در شهرک غرب تهران

شرح ماجرا

آقای ملکی سخنگو سازمان آتش نشانی تهران اعلام داشت که این خادثه در یک خانه مسکونه دو طبقه ویلایی که مربوط به موتورخانه در زیرزمین بوده است می باشد که متاسفانه موتور خانه منفجر شده است .

بیشتر ببینید: خودکشی یک مرد جوان در ایستگاه طردشت + عکس

در پی این انفجار وحشتناک متاسفانه تمام شیشه ها شکسته است و دیوارها و حیاط کاملا تخریب شده اند ، اما خداا شاکریم که این حادثه فقط در حد انفجار بوده است و آتش سوزی رخ نداده است ، خوشبختانه در این حادثه کسی در منزل نبوده اما با توجه به احتمال حادثه برای رهگذران محلی در محل حادثه  مامورین ما تمام نکات جانبی را به منظوراحتمال زیر آور بودن  اشخاص کنترل کردند.

طبق شاهدین محلی این حادثه فقط چند نفر مصدوم داشته است.

ماجرای انفجار در شهرک غرب

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *