اهدای انگشتر حاج قاسم سلیمانی به مهران رحمانی (شرکت کننده عصر جدید)

اهدای انگشتر سردار حاج قاسم سلیمانی به مهران رحمانی (شرکت کننده عصر جدید) به همراه جزئیات را در ادامه مشاهده نمایید.

اهدای انگشتر حاج قاسم سلیمانی به مهران رحمانی

خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی انگشتر این بزرگوار را به یکی از شرکت کننده های عصر جدید اهدا کرد این شرکت کننده در برنامه عصر جدید پرتره سپهبد سلیمانی را کشید و با استقبال مردم روبه رو شد.

مهران رحمانی هیچگاه فکرش را هم نمیکرد که انگشتر سردار سلیمانی روزی به او برسد انگشتری که بعد از شهادت بر دست قطع شده سردار نقش بسته بود.

اهدای انگشتر حاج قاسم سلیمانی به مهران رحمانی (شرکت کننده عصر جدید)

مهران رحمانی شرکت کننده ای بود که پرتره سپهبد شهید را به تصویر کشاند او متولد 1375 در قزوین میباشد که حرفه اش نقاشی است .

این پسر جوان در اینستاگرامش انگشتر حاج قاسم را استوری کرد و نوشت که خانواده این شهید انگشتری که همیشه در دستان حاج قاسم بوده را به من اهدا کردند که بدون شک از اهمیت بسیار گرانبهایی برخوردار خواهد بود.

مهران چندسالی است که در زمینه نقاشی فعالیت دارد و از چهره های هنرمند کشورمان است او با حضور در برنامه عصر جدید در چند دقیقه روی یک تابلو با چسب نقاشی نامرئی کشید که برای هیچکس قابل رویت نبود اما بعد از اینکه پودر سیاه رنگ ذغال را روی آن پاشید پرتره حاج قاسم سلیمانی نمایان شد که باعث شگفتی داوران و مردم گردید.

فیلم را در زیر خودتان ببینید:

اهدای انگشتر حاج قاسم سلیمانی به مهران رحمانی (شرکت کننده عصر جدید)

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *