بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده و همسرش پریا پرتوی و عکس
بابک جهان بخش با نام اصلی (علی جهانبخش) خواننده پاپ ایرانی متولد ۱ فروردین ۱۳۶۲ در بوخوم، آلمان میباشد.

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده و همسر اول و دوم و فرزندان و عکس

بیوگرافی بابک جهانبخش و همسر اول و دوم

بابک جهان بخش با نام اصلی (علی جهانبخش) خواننده پاپ ایرانی متولد ۱ فروردین ۱۳۶۲ در بوخوم، آلمان میباشد که در زمینه ترانه سرایی و آهنگسازی فعالیت حرفه ای دارد و کار خود را از سن 14 سالگی با نوازندگی پیانو در آلمان آغاز کرده است.

بابک جهانبخش در سال  ۱۳۸۸ با خانم مروارید شهریاری که برگزار کننده کنسرت هایش بود ازدواج کرد اما به طلاق ختم شد ثمره این ازدواج یک فرزند پسر به نام آرتا بود این خواننده بعد از چند سال با خانمی به نام پریا پرتوی ازدواج کرد که در زمینه طراحی لباس فعالیت دارد.

  • نام اصلی : علی جهانبخش
  • سال تولد :1فروردین1362
  • محل تولد :بوخوم ، آلمان
  • ملیت : ایران
  • سبک : پاپ
  • سال فعالیت :1384 تا کنون
  • همسر اول : مروارید شهریاری
  • همسر دوم : پریا پرتوی فرد

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده و همسر اول و دوم و فرزندان و عکس

بابک جهانبخش کیست و اهل کجاست

بابک جهانبخش خواننده پاپ و آهنگساز و تنظیم کننده ایرانی و یا کاملتر با نام شناسنامه ای علی در نخستین روز فروردین ۱۳۶۲ در شهر بوخوم آلمان به دنیا آمده است.
دیپلم تجربی دارد و دانش آموخته موسیقی و انواع ساز مخصوصا پیانو می باشد.

بیوگرافی بابک جهانبخش و عکس همسر اول و دومش

زندگی خصوصی و خانواده

جهانبخش به دلیل مهاجرت خانواده اش برای ادامه تحصیل پدر به کشور آلمان در این آنجا بدنیا آمده و در مدتی که در این کشور سکونت داشت به یادگیری موسیقی و پیانو توسط استاد آلمانی در بوخوم مشغول شد.
بعد از اتمام تحصیل به همراه خانواده راهی ایران شد.

همچنین ببینید: بیوگرافی حمید هیراد

عکس مروارید شهریاری همسر اول خواننده پاپ

عکس مروارید شهریاری همسر اول خواننده پاپ

فعالیت موسیقیایی و خوانندگی

خواننده پاپ بعد از بازگشت آلمان به طور جدی تحت نظر مجتبی میرزاده آموزش های لازم خوانندگی را گذراند و به دلیل علاقه وافر به خواندن و نواختن خیلی زود و در سن نوجوانی مجوز موسیقی خود را از صدا و سیما دریافت کرد.

بیوگرافی بابک جهانبخش و عکس همسر اول مروارید شهریاری همسر اول خواننده پاپ

آثار و آلبوم ها

آلبوم من و بارون بی تاثیر در شهرت و مشهور شدنش نبود و با این آهنگ به اوج شهرت رسید‌.
یکی از پر طرفدارترین آهنگ های وی من و بارون و اکسیژن و دوستت دارم می باشد.

عکس های بابک جهانبخش با همسر اولش

وی آهنگ ایده آل را برای پسرش آرتا خوانده و تقدیم فرزندش کرده است.

بابک جهانبخش

ازدواج با مروارید شهریاری

بابک جهانبخش در کنسرتی که در لندن برگزار کرد با یکی از عوامل این کنسرت به نام مروارید شهریاری در لندن آشنا می شود و این آشنایی به ازدواج ختم می شود.
این زوج مدتی است در سکوت خبری از هم جدا شده اند.
وی از همسر اولش یک پسر به نام آرتا دارد.

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ و همسر اول مروارید شهریاری همسر اول خواننده پاپ + علت جدایی

بیوگرافی مروارید شهریاری

وی در تهران به دنیا آمده و مدرک تحصیلی مدیریت بازرگانی را دارد.
وی مدیر یک شرکت بازرگانی است و این شرکت را اداره می کند.

پیشنهادی  بیوگرافی پریا پرتوی فردبیوگرافی کامل پریا پرتوی فرد همسر دوم بابک جهانبخش

ازدواج دوم و عکس پریا همسر دوم جهانبخش

این خواننده پاپ بعد از مدتی که از جدایی همسر اولش گذشت با خانمی به نام پریا ازدواج کرده و این اتفاق به تازگی رخ داده است.

بیوگرافی بابک جهانبخش و عکس همسر اول و دومش

عکس های بابک جهانبخش

بابک جهانبخش یکی از پر کارترین خواننده های پاپ ایرانی است که رکوردار برگزاری کنسرت نیز است و در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد.
همسر دومش در بیشتر کنسرت هایش حضور دارد و همراه خوبی برای همسرش می باشد.

پیشنهادی  بیوگرافی امین بانی خواننده پاپناگفته های زندگی شخص امین بانی

 

بابک جهانبخش و مادرش عکس

شهرت بابک جهانبخش از کجا شروع شد

بابک جهانبخش میگوید در ابتدای راه و با انتشار نخستین مجموعه موسیقی و قطعه «چی شده» توانستم خودم را به مخاطبان معرفی کنم و آن ترک به یک اثر هیت تبدیل شد اما اگر بخواهم صادقانه پیرامون آن مجموعه حرف بزنم، باید بگویم آن مجموعه، به جز قطعه «چی شده» حرفی برای گفتن نداشت چرا که در آن مقطع من کم تجربه بودم

و با کمترین هزینه تلاش کرده بودم یک مجموعه روانه بازار کنم. یادم هست برای «چی شده» یک موزیک ویدئو با مختصات آن دوران ساختم که به شدت مورد دقت مخاطبان قرار گرفت اما وقتی این روزها به آن ویدئو نگاه میکنم نمیتوانم رد پایی از بابک جهانبخش را در آن پیدا کنم.

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ و همسر اول و دومش + علت جدایی

بعدها حتی وقتی آهنگ «تازگی ها» را منتشر کرم و این قطعه هم مورد دقت مخاطبان قرار گرفت و به نوعی من را یک قدم بیشتر به سمت موفقیت و دیده شدن سوق داد اما باز هم آن حس رضایتی که باید در من ایجاد نشده بود. حس میکردم همچنان با خودم فاصله دارم.

از قطعه «تو رو دوست دارم». من صدای نازک و چپ کوکی را دارم و نکته اینجاست که در ایران تصور بر این هست که صدای خواننده مرد صرفا باید کلفت و حجیم باشد. به همین دلیل صداهایی از جنس من را در زمره صداهای زنانه میدانند «با خنده» اما من در طول فعالیت حرفه اي م سعی کردم از این موضوع بعنوان یک امتیاز برای وجه تمایز صدایم بهره گیری کنم.

مسیر فعالیت حرفه اي من دستخوش تغییرات زیادی شد و در من معجزه اي رخ داد و باعث شد بتوانم ترانه بگویم. استارت موفقیت هاي جدید من هم با نخستین ترانه اي که سرودم یعنی تو رو دوست دارم زده شد. بعد از آن هم از حسین ترانه هایي را گرفتم که با روحیه من سازگارتر بود.

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده و همسرش پریا پرتوی و عکس

آهنگ هایم برگرفته از زندگی خودم است

بابک جهانبخش میگوید من معمولا ترانه هایي را گزینش می‌کنم که به نوعی برگرفته از زندگی شخصی ام باشد و حال درونی من را منعکس کند. به همین دلیل می‌توانم رد پای احساس ام را در بیشتر ترانه هایم پیدا کنم. در واقع هر مقطعی از فعالیت کاری من، روایتگر بخشی از زندگی ام بوده هست.   مثلا در برهه اي که ترانه «تا حالا شده دلت برای خودت تنگ بشه» را اجرا کردم، عمیقا نسبت به خودم دلتنگ بودم و این موضوع در مورد ترانه هاي دیگر من هم وجود داشت.

من هر وقت حالم با ترانه اي بد یا مفید می شد و به قول شما حس ام با آن زیر و رو می شد حتما این ترانه به دل مخاطبم هم می نشست چون پشت آن عشق همراه با صداقتی وجود داشت و این حال مفید از طریق موزیک من به قلب آن ها راه پیدا میکرد.

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده و همسرش پریا پرتوی و عکس

در «مدار بی قراری» من تصمیم گرفته بودم که بازاری کار نکنم و صرفا روایتگر احساس خودم باشم. گرچه این موضوع باعث شد فضای مجموعه من تا حدی تلخ شود. آن کار در قیاس با مجموعه هاي قبلی من از ادبیات سخت تری برخوردار بود و باعث شده بود که همۀ نتوانند با آن اثر ارتباط برقرار کنند.

به همین دلیل تصمیم گرفتم در مجموعه بعدی ام به نوعی جبران مافات کنم و صرفا سلیقه بازار را در نظر بگیرم و خودم را به نوعی خط بزنم اما این موضوع باعث شد دوباره از آن طرف بام بیفتم و اینکار هم نتواند با وجود آن که مخاطبم را راضی کرد به آن اقبالی که انتظار می رفت دست پیدا کند.

بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده و همسرش پریا پرتوی و عکس

در گام اول سعی کردم بین ماجرای کار بازاری و دلی را بگیرم و آلبومی راکه ارائه می‌دهم هم راوی حال خودم باشد و تفکراتم را منعکس کند، هم اینکه سلیقه مخاطب را در نظر بگیرم. شاید برخی افراد تصور کنند عصر انتشار مجموعه موسیقی در ایران به اتمام رسیده هست و بهتر هست تک ترک به بازار ارائه داد اما من همچنان معتقدم در مارکت شلوغ کنونی ما، انتشار مجموعه میتواند به خواننده اي نظیر من بیشتر کمک کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *