بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح است (من فرح هستم) با نقش +داستان

داستان سریال اسم من فرح چیست؟

اسامی بازیگران سریال ترکی من فرح هستم (نام من فرح است) عبارتند از:

 • دمت اوزدمیر در نقش فرح ارسادی
 • انگین آکیورک در نقش طاهر بی لک
 • فیرات تانیس در نقش مهمت کوسانر
 • سنان کارا در نقش ورا آکینجی
 • لاله بسار در نقش پریهان کوسانر
 • اوکتای کوبوک در نقش کان آکینجی
 • دریا پینار آک در نقش گونول کوسانر
 • علی سورملی در نقش اورهان کوسانر
 • مصطفی آوکیران در نقش علی گالیپ آکینجی
 • فیاض دومان در نقش بهنام همسر سابق فرح
 • سرا کوتلوبی

درباره سریال اسم من فرح است

سریال “اسم من فرح” یم سریال تولید ترکیه بوده که موضوع ضد ایرانی دارد این سریال در سال 2023 تولید شد بیشتر داستانش برای تخریب ایران و شهر تبریز است این سریال توسط رجای کاراگوز کارگردانی شده و نویسندگی آن را رل جم گورگچ بر عهده داشته است همچنین دنیز دارگی و جنک بوگاتور به عنوان کمک کارگردان فعالیت دارند.سریال من فرح هستم اقتباسی از سریال آرژانتینی با نام “La Chica que Limpia” میباشد.

بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح است (من فرح هستم) با نقش +داستان
بیوگرافی بازیگران سریال اسم من فرح است (من فرح هستم) با نقش +داستان

توهین به تبریز و ایرانی ها

ماجرای یک پزشک زن ایرانی به نام فرح (با بازی دمت اوزدمیر) را روایت می کند که بعد از اتفاقی که بین او و همسرش در ایران – که گویا یک آقازاده‌ قدرتمند است – رخ می دهد، برای فرار از ایران به فرانسه، راهی ترکیه می شود؛ اما پس از پی بردن به بارداری خود در استانبول، در آنجا ماندگار می‌شود. او پس از به دنیا آوردن پسرش، کریمشاه با بازی راستین پاک‌نهاد، بازیگر کودک ایرانی در استانبول، به زندگی در ترکیه به طور غیرقانونی ادامه می‌دهد. فصل اول سریال «من فرح هستم» با استقبال مخاطبان ایرانی سریال های ترکیه ای مواجه شد. با این حال، فصل دوم این سریال که پخش آن از مهر ماه امسال آغاز شده، کام بینندگان ایرانی خود را تلخ کرده است.

بیوگرافی ورا آکینجی (سنان کارا)

ورا ۵۷ ساله و نام اصلی او ورا پتروفسکی است. او همسر علی گالیپ آکینجی و مادر کان است. او یک زن جذاب و برخلاف شوهرش آدم خوب و وظیفه شناسی است. ورا از جنایات علی گالیپ آگاه بوده و هرگز او را آنطور که علی گالیپ دوست دارد، دوست ندارد؛ بنابراین او می خواهد پسرش را از دنیای کثیف شوهرش دور نگه دارد.

بیوگرافی فرح ارسادی (دمت اوزدمیر)

فرح، یک زن ۲۸ ساله است که در ایران به دنیا آمده و بعد از یک فاجعه، مجبور شده به استانبول فرار کند. او برای زنده ماندن باید سخت کار کند و به عنوان نظافتچی مشغول به کار است. اگرچه فرح در دانشگاه جندی شاپور اهواز رشته پزشکی را تحصیل کرده و با مدرک ممتاز به پایان رسانده، اما فرصت انجام حرفه خود را در دست نداشته است.

فرح بدون هیچ مدرک معتبر ویزایی، به مدت ۶ سال در استانبول زندگی می‌کند. او زندگی خود را وقف پسرش کریمساه که از بیماری نادری رنج می‌برد، کرده است. فرح هم به عنوان مادر و هم به عنوان پزشک، برای پسرش مراقبت می‌کند و هر کاری می‌تواند برای معالجه او انجام می‌دهد.

بیوگرافی دریا پینار آک در نقش گونول کوسانر

گونل، دختر جوانی ۲۴ ساله و عضو خانواده پریحان و اورهانی است. او بسیار زیبا و شاداب بوده و عاشق برادر ناتنی خود، محمد، است. گونل در همان آپارتمانی که فرح زندگی می‌کند، با او زندگی می‌کند و تلاشش این است تا به او کمک کند.

گرچه گونل در سایه شخصیت مسلط و خشن مادرش بزرگ شده است؛ اما موفق شده مهربانی و رحمت خود را در درون خود حفظ کند.

بیوگرافی علی سورملی در نقش اورهان کوسانر

اورهان پدر مهمت و گونول و شوهر پریهان است. او ۶۱ سال سن دارد و یک رئیس پلیس بازنشسته است. با وجود اینکه بازنشسته است، اما همچنان به دلیل شخصیت قوی، کاریزماتیک و قابل اعتماد خود مورد احترام اداره پلیس است.

بیوگرافی کان آکینجی ( Oktay Cubuk )

کان اولین و تنها فرزند علی گالیپ و ورا است که ۲۰ سال سن دارد.او غرق در زندگی شبانه استانبول و ملاقات با زنان مختلف است. در چنین شرایطی دوستانی دارد که می خواهند از قدرت و ثروت او سوء استفاده کنند. او فکر می‌کند به دلیل اینکه فرزند علی گالیپ است باید همیشه به او احترام بگذارند و از طرفی می خواهد توجه پدرش را جلب کند.

لاله باشار در نقش پریحان کوسانر

پریحان مادر گونل و همسر اورهان و او صاحب آرایشگاه واقع در محله‌ای است که محل تجمع زنان است. او از همه چیزهایی که در محله می گذرد آگاه بوده و از فرح و به طور کلی از مهاجران بیزار است. او چیزی از پیشینه فرح نمی داند و معتقد است که فرح آنها و محله شان را به دردسر می اندازد. برای همین همیشه چشمش به فرح است.

بیوگرافی انگین آکیورک در نقش طاهر بی عیب

طاهر در سنین بسیار جوانی پس از مرگ پدر و مادرش با مشکلات زیادی در زندگی روبرو شد. او برای مدتی با عمویش زندگی کرد، اما به دلیل شکنجه و سوء استفاده از او، عمویش در حین بزرگ کردنش فوت کرد. بعداً، طاهر به عنوان کارمند علی گالیپ که او را خانواده خودش می‌داند، کار کرد و به دست راست او تبدیل شد.

با گذشت زمان، طاهر به دلیل سختی‌های زندگی و مشکلاتی که با آن مواجه بوده، به یک شخصیت قوی، ظالم و نترس تبدیل شده است. او از هر چیزی برای حفظ قدرت و جایگاهش استفاده می‌کند و به همه دستورات علی گالیپ رعایت می‌کند.

بیوگرافی فیرات تانیش در نقش مهمت کوسانر

مهمت پس از درگذشت پدر و مادرش توسط اورهان کوشانر در سن بسیار پایینی به فرزندی پذیرفته شد. او درست مانند ناپدری اش اورهان به یک کمیسر ارشد موفق تبدیل می شود. او سخت کوش، مخالف و جنگ طلب است. او بسیار مصمم است و از چیزی که به آن وسواس دارد، دست نمی کشد. او از والدین بیولوژیکی خود که او را تنها گذاشتند عصبانی و از هویت واقعی شرقی خود متنفر است.

بیوگرافی مصطفی آوکیران در نقش علی گالیپ آکینجی

علی گالیپ، یک مرد ۶۰ بوده که همسر ورا و پدر کانی است. در یک جمله او یک ماشین جنایی کامل است که در ظاهر یک فرد تجاری، به عنوان رهبر باند زیرزمینی شناخته می‌شود و نام مستعارش نیز “آگا” است.

علی گالیپ برای حفظ قدرت و جایگاهش از هر ابزاری استفاده می‌کند. او پسرش را بسیار دوست دارد و برای حفظ آسایش زندگی پسرش، هر کاری که لازم بداند، انجام می‌دهد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *