بیوگرافی بازیگران سریال بی رحم (ترکی) با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال بی رحم (ترکی) با نقش +عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال بی رحم (Gaddar)

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال ترکی بی رحم (Gaddar) با نقش انها عبارتند از:

  • چاعاتای اولوسوی در نقش داعهان
  • سمیه آیدوعان در نقش آیدان
  • اونور سایلاک در نقش مدیر کرم
  • آیتک شایان در نقش کمیسر گورکان
  • لاچین جیلان در نقش نورتن
  • اردال ییلدیز (Erdal Yıldız) در نقش ظفر
  • هاکان سالینمیش (Hakan Salınmış) در نقش داود
  • موگه بایرام‌اوعلو (Müge Bayramoğlu) در نقش شنگول
  • فاتیح برک شاهین (Fatih Berk Şahin) در نقش روزگار
  • اوعور ییلدیران (Uğur Yıldıran) در نقش کورت

معرفی سریال ترکی بی رحم

بی‌رحم عنوان مجموعه ترکی است که میتوان گفت یکی از تازه‌ترین و پرمخاطب‌ترین مجموعه‌های ترکیه‌ای به حساب می‌آید.

این سریال از تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ مصادف با ۲۹ دی ماه سال ۱۴۰۲ از شبکه FoX کشور ترکیه روی آنتن رفت و با استقبال بسیاری از مخاطبین روبرو شد.

این مجموعه تلویزیونی که ساخت شبکه NOW کشور ترکیه فاکس قدیم می‌باشد، توسط سینان اوز تورک کارگردانی شده است. همچنین نویسندگی آن را هورر ابی اوغلو بر عهده داشته است.

بیوگرافی بازیگران سریال بی رحم (ترکی) با نقش +عکس و داستان

خلاصه داستان سریال بی‌رحم

سریال بی‌رحم درباره زندگی یک شخص به اسم داعهان می‌باشد که بعد از دو سال حاضر شدن در جبهه‌های جنگی شرق، به منزل برمی‌گردد.

داعهان در طی این دو سال ماجراهای بسیار بدی برایش رخ داده و روح او خیلی آسیب دیده است، ولی وی با برگشت به خانه، با یک شوک بزرگتر از جنگ مواجه می‌شود: نامزد او آیدان گم شده و خانواده او در یک شرایط بسیار آشفته می‌باشند.

والدین داعهان در وضعیت بسیار بدی قرار دارند و خواهر و برادر او هم ایام بسیار دشواری را می‌گذرانند. گویا که داعهان فقط عامل پیوند دهنده خانواده بود و در حال حاضر با نبود وی زندگیشان از هم پاشیده است.

بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر نقش داعهان

بیوگرافی چاعاتای اولوسوی بازیگر نقش داعهان

چاغاتای اولوسوی بازیگر ترکیه‌ای در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۱۹۹۰ در ترکیه به دنیا آمده است. او علاوه بر بازیگری در عرصه مدلینگ و خوانندگی سررشته دارد.

وی با ایفای نقش در مجموعه‌های پربیننده به یکی از چهره‌های محبوب سینمایی کشور ترکیه مبدل گردیده است. او کار هنری اش را با حضور در سریال فریحا در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ شروع نمود و در همان اوایل مهارت و توانایی‌اش را به رخ همگان کشاند.

نقطه اوج کار هنری این چهره ایفای نقش در شخصیت شاخصی سریال جزر و مد در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ است. این سریال که برگرفته از سریال آمریکایی او. سی بود، به یکی از بهترین مجموعه‌های ترکی مبدل گردید و اولوسوی را به عنوان یک هنرپیشه مطرح شده در سطح بین الملل معرفی نمود.

بیوگرافی سمیه آیدوعان بازیگر نقش آیدان

بیوگرافی سمیه آیدوعان بازیگر نقش آیدان

سمیه آیدوغان بازیگر ترکیه‌ای در تاریخ دوم آوریل ۱۹۹۹ در استانبول به دنیا آمده است. این چهره اکنون با حضور در شخصیت‌های بسیار و گوناگون در حال اثبات خود در این حرفه می‌باشد.

سمیه کار هنری اش را در سال ۲۰۲۰ با حضور در فیلم خانواده دولت شروع نمود و همزمان نخستین فعالیت خود را در مجموعه‌های تلویزیونی با ایفای نقش در سریال پدر قهرمان کسب کرد.

سمیه در ادامه فعالیت خود در سریال بی‌وفا حضور یافت و همزمان در فیلم تابستان گذشته هم بازی کرد.

نقطه اوج کار هنری او در سال ۲۰۲۲ بود. این چهره در آن سال برای نخستین مرتبه در یک مجموعه تلویزیونی در شخصیت نخست حضور یافت و در این سریال تلویزیونی نقش نخست را بر عهده گرفت و در سریال بشنو من را شخصیت ملیسا گرچک را عهده‌دار بود.

بیوگرافی عارف اونور سایلاک

عارف اونور سایلاک بازیگر شناخته شده کشور ترکیه می‌باشد، که به غیر از کارهای هنری معتدد زندگی شخصی‌اش هم همیشه مورد دقت رسانه‌ها و مخاطبین بوده است.

سایلاک علاوه بر هنرپیشگی در عرصه کارگردانی هم فعالیت می‌کند.
او متاهل می‌باشد و در سال ۲۰۱۱ با هنرپیشه مطرح ترکیه به نام طوبا بویوک اوستون ازدواج نموده است و حاصل آن دو دختر دوقلو به اسم‌های مایا و توپراک می‌باشد.

سیلاک اکنون یکی از هنرمندان شناخته شده و پرکار سینمای کشور ترکیه محسوب می‌شود و در آثار و مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری حضور یافته است. او تا به حال دو فیلم بلند را به دست تولید رسانیده است.

بیوگرافی عارف اونور سایلاک

بیوگرافی آیتک شایان بازیگر نقش کمیسر گورکان

آیتک شایان بازیگر ترکیه‌ای در سال ۱۹۸۵ دیده به جهان گشوده است. او اکنون با حضور در شخصیت‌های گوناگون در مجموعه‌های تاریخی و پر بیننده، در حال به دست آوردن یک جایگاه ویژه در این حرفه است.

شایان کار هنری اش را در سال ۲۰۱۷ با حضور در سریال بی‌نامان شروع نمود و سپس در سال ۲۰۱۹ با ایفای نقش در سریال کلاغ دیده شد.

نقطه اوج کار هنری شایان این سریال بود و وی را به عنوان یکی از هنرمندان با آینده سینمای ترکیه مطرح نمود.

بیوگرافی لاچین جیلان بازیگر نقش نورتن سریال بی رحم

بیوگرافی لاچین جیلان بازیگر نقش نورتن سریال بی رحم

لاچین جیلان بازیگر ترکیه‌ای در تاریخ ۲۵ نوامبر ۱۹۶۵ در استانبول به دنیا آمده است. این چهره در سال ۱۹۹۲ تا به حال در این حرفه مشغول به کار است.

جیلان فعالیتش را در سال ۱۹۹۲ با ایفای نقش در فیلم گلوله نشانی نمی‌پرسد شروع نمود و از آن به بعد تا به حال در آثار و مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری حضور یافته است.

او بعد از به اتمام رسیدن تحصیلاتش در مقطع دبیرستان خصوصی ترک ایزمیر، در سال ۱۹۸۹ وارد دانشگاه حاجت تپه شد و در رشته تئاتر و دراماتوژی تحصیلاتش را ادامه داد.

او کار هنری اش را از همزمان با تحصیلاتش شروع کرد و در نمایش‌های تئاتری گوناگونی حضور یافت.

این چهره با ایفای نقش در سریال دوندگان در تاریکی در سال ۱۹۹۴ دیده شد و سپس در مجموعه‌های جذاب و پر بیننده‌ای از جمله :پیاده روی شبانه و به یاد داشته باش عزیزم بازی کرد.

بیوگرافی اردال ییلدیز بازیگر نقش ظفر
بیوگرافی اردال ییلدیز بازیگر نقش ظفر بازیگران سریال بی رحم

اردال ییلدیز بازیگر ترکیه‌ای در تاریخ یکم ژانویه ۱۹۶۶ در شهر تونجلی کشور ترکیه دیده به جهان گشوده است.

او با ایفای نقش در شخصیت‌های گوناگون و به یاد ماندنی در سینما و تلویزیون کشور ترکیه و آلمان توانست جایگاه خوبی در بین بازیگران این دو کشور کسب کند. او بعد از سپری کردن دوران بچگی و سنین نوجوانی در تونجلی برای ادامه تحصیلاتش راهی ایالات متحده آمریکا شد و در موسسه معتبر لی استراسبرگ در رشته هنر و بازیگری تحصیلاتش را دنبال کرد.

اییلدیز بعد از دریافت مدرک دانشگاهی خود کار هنری خود را در نمایش‌های تئاتری گوناگون شروع نمود و کم کم در آثار و مجموعه‌های تلویزیونی حضور یافت.

بیوگرافی هاکان سالینمیش بازیگر نقش داوود

بیوگرافی هاکان سالینمیش بازیگر نقش داوود

هاکان سالینمیش بازیگر کشور ترکیه‌ در تاریخ سوم آوریل ۱۹۶۴ در آنکارا به دنیا آمده است.

او در زمینه‌های گوناگون همچون تئاتر، سینما و تلویزیون به عنوان هنرپیشه و طراح دکور مشغول به کار می‌باشد.

هاکان بعد از دریافت مدرک دانشگاهی خود سال‌های بسیاری در این حرفه فعالیت می‌کرد. حضور وی در سریال hundeHanImlarدرسال ۱۹۹۳ در شخصیتCayclMehmet نقطه اوج کار هنری وی به حساب می‌آید، که این چهره را مطرح نمود. سپس در آثار و مجموعه‌های بسیاری حضور یافت.

هاکان در سال ۲۰۱۳ برای حضور خوب خود در شخصیت‌های مکمل توانست جایزه بهترین هنرپیشه مرد نقش مکمل سال را از آن خود کند.

او با سوابق هنری بسیار و تجربه‌های با ارزش بدون تردید یکی از بازیگران به یاد ماندنی در این حرفه حسوب می‌شود.

بیوگرافی موگه بایرام اوغلو بازیگر نقش شنگول 

بیوگرافی موگه بایرام اوغلو بازیگر نقش شنگول

موگه بایرام اوغلو یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور ترکیه است که در تاریخ ششم سپتامبر سال ۱۹۹۲ در شهر بورسای کشور ترکیه چشم به جهان گشوده است. او بعد از اخذ تحصیلاتش در هنرستان دولتی دانشگاه معمار سینان در سال ۲۰۰۹ فعالیتش را در عرصه هنرپیشگی شروع نمود.

همچنین ببینید

بیوگرافی بازیگران سریال وحشی (ترکی) با نقش +عکس و داستان

بایرام اوایل با اپرا و رقص باله وارد این حرفه شد و بعد از دو سال سعی و تلاش و به دست آوردن تجارب در سال ۲۰۱۱ با ایفای نقش در سریال هفت کثیف برای نخستین مرتبه مقابل قاب تلویزیون قرار گرفت و موفق شد توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب نمود.

سریال دروغ‌های بزرگ بزرگ نقطه اوج کار هنری این چهره در سال ۲۰۱۸ می‌باشد. وی در این سریال شخصیتی مهم را بر عهده داشت و همین سبب شهرت او شد. بایرام به غیر از هنرپیشگی در عرصه نمایش تئاتری هم فعالیت دارد و بسیار خوش درخشیده است. تا به حال در نمایش‌های بسیاری از سال ۲۰۱۰ اجرا نموده و استعدادش را در این حرفه به همگان نشان داده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *