اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

بیوگرافی بازیگران سریال کمدی و طنز جادوگر با حضور جواد رضویان و احمد مهرانفر و مریم مومن و داستان و عکس و دانلود سریال ایرانی جادوگر را در این در این صفحه مشاهده نمایید.

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

معرفی سریال جاودگر

سریال جادوگر جدیدترین کار آقای مسعود اطیابی بوده که برای شبکه نمایش خانگی عرضه شده است سریالی کمدی که بازیگران شناخته شده زیادی در آن حضور دارند.

خلاصه داستان

این سریال در مورد دو رفیق به نام های قدرت و جهانگیر که از جاعلان معروف می باشند و مورد پیگیرد نیرو انتظامی قرار گرفته اند آنها تصمیم گرفته اند که از کشور فرار کنند، ولی به خاطر یکسری داستان‌ها که فهمیده اند که با رمالی می شود کار تازه ای را دست و پا نمود.

اگر لو رفتن داستان، برای تان مهم است به خواندن همین دو بند اول اکتفا کنید. اما اگر فکر می‌کنید با وجود افشا شدن شاکله داستان، همچنان شوق دیدن سریال برای تان باقی می‌ماند. پس راحت باشید و ادامه دهید.

شروع سریال به تعقیب و گریز آغاز می‌شود. قدرت و جهانگیر داخل ماشین نشسته اند و به سرعت در حال فرار هستند. پلیس دنبال شان می‌کند و هر چند ثانیه بار دستور می‌دهد که کنار بزنند. اما آن‌ها گوش نمی‌کنند و جهانگیر همزمان مدارک قلابی و گذرنامه‌های جعلی را که برای مشتریان شان درست کرده اند، پاره می‌کند و از شیشه ماشین بیرون می‌ریزد.

بعد ماشین پس از برخورد با یک مانع، منحرف می‌شود و در حاشیه جاده واژگون می‌شود. پلیس سر می‌رسد و جهانگیر را دستگیر می‌کند. اما قدرت از ماجرا گریخته است و دست پلیس به او نمی‌رسد. در سکانس بعد قدرت را می‌بینیم که در داخل اتوبوس نشسته است و با ریش و سبیل قلابی تلاش می‌کند که از تهران به سمت جنوب (جزیره کیش) فرار کند. او در این راه وارد ماجرای یک سرقت می‌شود و با برملا ساختن آن، مسافران فکر می‌کنند که قدرت پیشگو و رمال است. پس از پیاده شدن مسافران، ماجرای پیشگویی قدرت دهان به دهان میان اهالی جزیره می‌چرخد و همه به دنبال آدرسی از او می‌گردند.

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

پلیس که جهانگیر و قدرت را شناسایی نموده، ولی این دو رفیق دست از رمالی نمی دارندو با کلاهبرداری می‌توانند دست به مال و منالی بزنند و…

اسامی بازیگران سریال جادوگر

 • احمد مهرانفر
 • جواد رضویان
 • مریم مومن
 • فقیهه سلطانی
 • گیتی قاسمی
 • شهین تسلیمی
 • صحرا اسداللهی
 • عرفان ابراهیمی
 • میثاق جمشیدی
 • شهرزاد کمال زاده
 • سمیه مهری
 • نادر سلیمانی
 • جواد پولادی
 • ناصر سلیمانی
 • محمد رضا عقدایی
 • احمد ایراندوست
 • رضا توکلی
 • محمد فیلی
 • پونه هاشم پور

بیوگرافی بازیگران سریال جادوگر

جواد رضویان

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

جواد رضویان یکی از هنرپیشه های کمدی و سرشناس کشورمان می باشد که علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی نیز فعالیت دارد او متولد ۱۳۵۳ در شهر قم بوده و سالها او با مهران مدیری را در تلویزیون دیده ایم سریال جادوگر را می توان به عنوان اولین کار شبکه نمایش خانگی او دانست که جدا از مهران مدیری کار کرده است جواد رضویان از سال ۱۳۷۳ تا به حال در عرصه بازیگری فعالیت حرفه‌ای دارد

⭕ بیوگرافی احمد مهرانفر

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

احمد مهرانفر از هنرپیشه های شناخته شده کشورمان بوده که او با نقش ارسطو در سریال پایتخت ۲ را می شناسیم این بازیگر متولد ۱۳۵۴ بوده و سال هاست که در عرصه بازیگری فعالیت حرفه‌ای دارد اما بیشتر شهرت او برای سریال پایتخت بود که در همه فصل هایاین مجموعه بازی کرده است آقای مهرانفر در فیلم های پربیننده نیز بازی کرد که مهمترین آنها فیلم خجالت نکش میباشد که در کنار شبنم مقدمی به ایفای نقش پرداخت و بازی و توانست مورد استقبال قرار بگیرد و در جدیدترین فعالیت خود نقش بازیگر نقش اول سریال جادوگر را برعهده دارد.

⭕ بیوگرافی مریم مومن

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

مریم مومن هنرپیشه جوان و با استعداد کشورمان بوده که با سریال بانوی عمارت توانست شهرت زیادی به دست آورد او در سال‌های اخیر موفق شده کارهای بسیار مهم و پربیننده بازی کند مریم مومن در شبکه نمایش خانگی در مسابقه مافیا نیز حضور داشت و حالا با سریال جادوگر گام مهمی را در بازیگری برداشته است او در سریال بانوی عمارت در کنار حسام منظور در نقش اصلی حضور داشت.

⭕ بیوگرافی گیتی قاسمی

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

گیتی قاسمی از دیگر بازیگران سریال جادوگر میباشد بازیگری که سابقه زیادی در سینما و تلویزیون و تئاتر دارد او را در یکی دو سال اخیر در سریال زیرخاکی دیده ایم سریالی که کمدی بود و استقبال زیادی از آن صورت گرفت خانم گیتی قاسمی در شبکه نمایش خانگی سابقه بازی در سریال نیسان آبی را نیز دارد و متولد ۱۳۵۶ در ملایر است

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

⭕شهین تسلیمی

شهین تسلیمی متولد ١٩ شهریور ١٣٣۴-خشکرود بازیگر سینما و تلویزیون می باشد . وی در جوانی تئاتر بازی می‌کرده‌است و همچنین در رادیو هم تست صدا داده و قبول شده بود اما به علت مخالفت خانواده هر دو را رها کرد. اولین حضور او در جلوی دوربین به سریال باغ مظفر بر می‌گردد. الیزابت امینی وی را برای ایفای نقش در این سریال به مهران مدیری معرفی کرده بود.

 

⭕صحرا اسداللهی

صحرا اسداللهی (زادهٔ ۱۳۶۶ در تهران)، هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است.او در سریال های گاهی به پشت سر نگاه کن،بچه مهندس،شرایط خاص،دل‌دار،از یادها رفته و فیلم های فروشنده،آپاندیس،دریاچه ماهی،پری‌سا‏ و آقای سانسور، در جستوجوی آرامش ایفای نقش کرده است.در سال ۹۶ فیلم مستند تست دوربین به کارگردانی صحرا اسداللهی و تهیه کنندگی محمد رضوی ابتدا در جشنواره بلک استار کشور غنا و سپس فستیوال فیلم های بین المللی آمریکا و جشنواره پلوننیسوس یونان حضور پیدا کرد.

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

⭕شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده 7 فروردین سال 64 در تهران به دنیا آمده است ، در رشته ی مهندسی کامپیوتر لیسانس داشته ، حامی حیوانات بوده و در تیم فوتبال هنرمندان زن هم بازی می کند او تنها یک خواهر دارد .

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

⭕فقیهه سلطانی 

متولد ۲۹ مرداد ۱۳۵۳ در همدان، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایش در مقطع کارشناسی است. فرزند آیت الله سلطانی است و بسیار هم اهل ورزش است. فقیهه سلطانی در اردیبهشت ۹۴ ازدواج کرد. همسر فقیهه سلطانی جلال امیدیان فوتبالیست اصفهانی است. جلال امیدیان سابقا یکبار ازدواج کرده بود و یک دختر نوجوان نیز دارد

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

⭕رضا توکلی

رضا توکلی 18 تیر ماه سال 39 در تهران به دنیا آمده است ، دیپلمه است در موسیقی مهارت داشته و ساز میزند ، شغل او عکاسی نیرو هوایی بوده و با شهید سرلشگر عباس بابایی همرزم بوده است .

رضا توکلی طی سالیان طولانی آثار تلویزیونی و سینمایی زیادی دارد ، که از میان آنها می توان به فصل زرد سال 84 ، عید آن سال ها سال 77 ، مثل من مثل تو سال 91 ، رهایی سال 92 ، برادر سال 95 ، فاصله ها سال 89 ، جاده در دست تعمیر است سال 87 ، او یک فرشته بود سال 84 ، کیمیا سال 93 ، پنجمین خورشید سال 88 ، زیر زمین سال 85 ، روز های اعتراض سال 84 ، سفر سبز سال 81 ، غیر محرمانه سال 87 و بسیاری سریال های دیگر نام برد .

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

⭕احمد ایراندوست

احمد ایراندوست متولد ۲۶ خرداد سال ۱۳۴۹ در آبادان، بازیگر، خواننده و بادیگارد است. بسیاری هنوز او را با نام مستعار “غول برره” در سریال طنز “شب‌های برره” می‌شناسند. وی در فیلم سینمایی “اخراجی‌ها ۲” و چندین فیلم و سریال دیگر ایفای نقش کرده است.

احمد ایراندوست به جز بازیگری سابقه بادیگاردی و بوکسوری را نیز دارد. وی در سن ۱۹ سالگی و به علت شکستن فک نتوانست ورزش بوکس را ادامه دهد و به همین خاطر برای همیشه آن را کنار گذاشت. شهاب ایراندوست، پدر احمد ایراندوست نیز از کشتی‌گیران مطرح ایران و هم دوره با جهان پهلوان غلامرضا تختی بود.

اسامی بازیگران سریال جادوگر با نقش +بیوگرافی و داستان و عکس و دانلود

⭕نادر سلیمانی

نادر سلیمانی متولد 14 اسفند 1345 در آبادان یکی از بازیگران مجموعه های طنز سینما و تلویزیون میباشد.او تا 14 سالگی در منطقه ارتشی های کارون آبادان بود، بعد از شروع جنگ به شهرستان ارسنجان فارس آمد و پس از چندین سال حضور در ارسنجان به جهت کار و تحصیل در رشته بازیگری و زندگی به تهران مهاجرت نمود. رستوران دخمه با مدیریت نادر سلیمانی که چند سالی است بازگشایی شد به صورت رسمی توسط این بازیگر افتتاح شد.

سریال جادوگر یکی از جذاب ترین سریال هایی است که این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. در حال حاضر چند قسمت ابتدایی این سریال پخش شده است، اما تا همین جا نیز توانسته است که افراد زیادی را به سمت خودش جلب کرده و محبوبیت خاصی را در بین مردم پیدا کرده است. در سریال جادوگر فیلیمو افراد مختلفی به ایفای نقش پرداخته اند و این سریال را جذاب ساخته اند. بازیگران اصلی سریال جادوگر احمد مهرانفر و جواد رضویان می باشند. این دو بازیگر به خوبی در این فیلم با یکدیگر مکمل بوده و توانسته اند تا جایی که امکان دارد نقش خود را به خوبی ایفا کنند. سریال جادوگر در ژانر اجتماعی و طنز می باشد و تاکنون صرفا یک الی دو قسمت اول آن در فیلیمو منتشر شده است. زمان انتشار این سایت به صورت هفتگی است و هر هفته راس ساعت مشخصی قسمت های این فیلم دانلود می شوند.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.