بیوگرافی بازیگران سریال داستان بروسلی با نقش +عکس

بیوگرافی بازیگران سریال داستان بروسلی با نقش +عکس

اسامی بازیگران سریال داستان بروسلی

اسامی بازیگران سریال داستان بروسلی یا افسانه بروسلی عبارتند از:

 • دنی چان بروس لی
 • میشل لانگ لیندا لی کالدول
 • Giulio Taccon براندون لی
 • ری پارک چاک نوریس
 • میشل جی وایت Ali
 • گری دنیلز مبارز
 • مارک داکاسیوس مبارز تای
 • تیم استورز والی جی
 • یانیک ون دم Hoffman (رابرت وال)
 • یائو چنگئو استاد ایپ من
 • وانگ لویونگ Shao Ruhai (جیمز یام لی)
 • Gai Ke خانم لی
 • زائو زائو لی های-چوئن

داستان بروسلی یا افسانه بروسلی یک سریال و فیلم تولید آمریکا درباره زندگی بروسلی بازیگر و ورزشکار افسانه ای میباشد این فیلم در سبک هنرهای رزمی به کارگردانی راب کوهن میباشد که در سال ۱۹۹۳ تولید شد در این اثر جیسون اسکات لی در کنار هنرمندانی از جمله : لورن هالی، نانسی کوان و رابرت واگنر حضور پیدا کرده اند.

بیوگرافی بازیگران سریال داستان بروسلی با نقش +عکس

معرفی سریال داستان افسانه بروسلی

این فیلم درباره زندگی نامه بروسلی با حضور اسکات لی هنرپیشه و رزمی کار را از زندگی کردن در ایالت متحده از هنگ کنگ تا حرفه وی به عنوان معلم هنرهای رزمی و بعد از آن به عنوان هنرپیشه تلویزیون و سینما را نشان می‌دهد و اینکه روابط میان بروسلی و همسر او لیندا لی کدول و نژادپرستی که بروسلی تحت آن قرار گرفت، متمرکز می‌شود.

بیوگرافی بازیگران سریال نسیم تپه

بیوگرافی بازیگران سریال دختر امپراطور

منابع شاخصی فیلمنامه، معرفی کادول در سال ۱۹۷۵ بروسلی: شخصی که تنها من شناختم می‌باشد. منابع دیگر از جمله از تحقیق‌های کوهن از قبیل گفتگو با کادو وبرندون لی، کوهن به جای یک فیلم زندگینامه سنتی، قصد نمود عناصری از عرفان را تجربه کند و صحنه‌های مبارزه را دراماتیزه نماید تا با آن نحو شبیه به آثاری نشان بدهد که بروس در آن حضور پیدا می‌کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال داستان بروسلی با نقش +عکس

این فیلم در واقع در هنگ کنگ، لس آنجلس و سانفرانسیسکو تصویربرداری شده است و در کل از آن انتقادات مثبتی شد و انتقادگران آن را سرگرم کننده بیان نمودند. علاوه بر نقدهایی که نسبت به احترام آن به بروس بود. جیسون به خاطر کارکرد خود توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این فیلم یک موفقیت تجاری به حساب می‌آمد و درآمد آن از میانگین باکس آفیس فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای بالاتر رفت که به موضوعات عاشقانه و جذابیت آن برای اشخاص خارج از بینندگان سنتی آثار کونگ فو مربوط می‌شد.

مدت‌ها بعد یک ایفای ویدیویی اقتباسی به همین اسم انتشار شد و اینکه فیلم به برندون لی تقدیم شده که چند هفته پیش از منتشر شدن آن فوت کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال داستان بروسلی با نقش +عکس

خلاصه داستان

در هنگ کنگ، لی هویی _چوئن ، پدر بروسلی، از یک کابوس در مورد یک شبح، مشهور به دیو، از خواب بلند می‌شود که به تعقیب پسر خود می‌پردازد. وی در واقع او را در آموزش هنرهای رزمی چینی با مربی ییپ من نام نویسی نمود. به عنوان یک جوان، بروس با ملوانان بریتانیایی که یک زن جوان چینی را می‌آزارند، می‌جنگد. در پایان، وی بایستی از هنگ کنگ بگریزد. پدر او را به اجبار به آمریکا می‌فرستد.

در ایالات متحده بروسلی به عنوان ماشین ظرفشویی در یک رستوران چینی فعالیت می‌کند تا اینکه چهار شخص از آشپزخانه‌ با وی درگیر ایجاد می‌کنند.

مالک رستوران او را اخراج می‌کند، ولی به بروس پول قرض می‌دهد و او را تشویق می‌کند که راهی دانشگاه شود. در حال تحصیل در رشته فلسفه در دانشگاه بروس کلاس‌های هنرهای رزمی برپا می‌کند و شروع به آموزش می‌کند و در همان جا با لیندا یک دختر آمریکایی سفید پوست آشنایی پیدا می‌کند.
بروس با مخالفت از مادر نژادپرست خود، ویویان، با لیندا ازدواج می‌کند.

لیندا از بروس درخواست می‌کند مدرسه هنرهای رزمی برپا کند، ولی همسالان چینی او از وی درخواست می‌کنند که تنها به چینی‌ها آموزش بدهد.

بیوگرافی بازیگران سریال داستان بروسلی با نقش +عکس

هنگامی که بروس مخالفت می‌کند، وی را به چالش می‌کشند تا موضوع را در جنگ برطرف کند. بروس یک رقیب به اسم جانی سان را در یک مسابقه پنهانی و با عدم محدودیت پیروز می‌شود ولی جانی بعد از معترض شدن به بروس به شکست یورش می‌برد و بروس از سوی کمر آسیب می‌بیند. در حالی که بروس به صورت موقت فلج می‌شود، لیندا به او کمک می‌کند تا کتاب هنرهای رزمی تائو از جیت کان دو را بنویسد. لیندا نخستین فرزند خود را به دنیا می‌آورد و اسم وی را براندون می‌گذارد و این زوج با مادر خود دوستی می‌کنند و….

بازیگران فیلم اژدها:

رابرت واگنر
مایکل لرنید
نانسی کوان
اد پارکر
لیم کی تانگ
ریک یانگ
وانگ لویونگ
استرلینگ میسر
جان چئونگ
آسون _اوله تورسن
اریک بروسکاتر
آکی الیونگ
ون ویلیامز
لالا اسلوتمن

تصویربرداری چند مرتبه به عقب افتاد. کوهن در تاریخ ششم فوریه ۱۹۹۲ به خاطر حمله قلبی نتوانست ادامه دهد و ساخته آن را برای یک ماه به عقب انداخت. هنگامی که جیسون بیمار شد، یک تاخیر دیگر به وجود آمد. تصویربرداری به همان صورت تحت تاثیر یک باران موسمی جای گرفت که در طول آن هنگ کنگ شدیدترین بارندگی را در چند دهه گذشته به خود دید،که کوهن و دیگر اشخاص را تهدید نمودند به خاطر اینکه خدمه در قلمرو باند حضور داشتند. کوهن ساخت را خیلی زود انجام داد تا هنرمندان و خدمه بتوانند منطقه را هرچه زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده ترک کنند. شکست‌ها کل بودجه یک و سه میلیون دلار فیلم را استفاده کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *