بیوگرافی بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران

اسامی بازیگران سریال روزهای بهتر اپیزود تنها در تهران با نقش انها عبارتند از:

 • مبین رستگار بازیگر نقش کارگر خدماتی
 • امین زندگانی در نقش رضا حریرچی
 • کوروش سلیمانی در نقش مجید
 • منوچهر علیپور بازیگر نقش محمودی
 • فریبا نادری در نقش زهره
 • طوفان مهردادیان در نقش کاشانی
 • علی گلزاده بازیگر نقش منصوری
 • شادی گنج خانی بازیگر نقش پرستار
 • صبا گرگین پور بازیگر نقش امیرعلی
 • امین میری بازیگر نقش کارشناس بیمه
 • محمد یگانه بازیگر نقش کریم خان
 • سامان صفاری در نقش ساعد
 • ادمون اوراحی بازیگر نقش پدرام

بیوگرافی بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

معرفی سریال روزهای بهتر اپیزود تنها در تهران

سریال تنها در تهران قسمت‌هایی از سریال روزهای بهتر است، که توسط نوید میهن دوست به دست تولید رسیده است. همچنین تهیه کنندگی آن را احمد زالی در سال ۹۶ انجام داده است.

فیلمنامه این سریال را امین حسینیون به نگارش درآورده است.

بیوگرافی طوفان مهردادیان در نقش کاشانی

طوفان مهردادیان یکی از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان است که علاوه بر هنرپیشگی در عرصه گویندگی رادیو فعالیت دارد.

او در تاریخ ۱۶ مرداد ماه سال ۱۳۵۰ در شیراز به دنیا آمده است.

طوفان مهردادیان فعالیتش را در حالی که ۱۸ ساله بود با نمایش تئاتری شروع کرد. همچنین تحصیلات خود را در رشته هنر دنبال کرده است. وی تا به حال در چند فعالیت نمایشی به عنوان هنرپیشه، کارگردان، نویسنده حضور داشته است.

از مهمترین فعالیت‌های این چهره می‌توان: نمایش بهرام چوبینه، اسب های پشت پنجره، شهادت پیوتراوهه و…. را نام برد.

وی با کارگردان‌های شناخته شده ای همچون :کمال تبریزی، رسول صدر عاملی، محمد یعقوبی، داوود میرباقری و بهروز افخمی همکاری داشته است.

بیوگرافی مبین رستگار در نقش کارگر خدماتی

مبین رستگار هنرپیشه ایرانی در فعالیت‌هایی از جمله: پاستاریونی، قسم، متری شیش و نیم، هزارپا، اتاق تاریک و مجموعه‌هایی همچون: دراکولا، راز یک پرونده، دادستان، از سرنوشت، پایتخت ۶ و…. به ایفای نقش پرداخته است.

مبین رستگار در آثاری کوتاهی نظیر از:
مرد منم، تبر، بازنده و نمایش‌های تئاتری از جمله: قدم آخر، سزارین_ انسانی مرد، ما کی هستیم، رویای یک نویسنده، ضیافت و…. را هم در پرونده کاری خود به ثبت رسانیده است.

از سایر آثار مبین رستگار می‌توان: مشاوره کارگردانی در نمایش قدم آخر را نام برد.

بیوگرافی فریبا نادری در نقش زهره بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی فریبا نادری در نقش زهره

فریبا نادری یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور ایران در تاریخ ۲۳ فروردین سال ۶۳ در تهران چشم به جهان گشوده است.

او دارای یک برادر و دو خواهر است. خانم نادری با مسعود رسام که از خود بزرگتر بود ازدواج نمود و بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی ازدواج نمود و حاصل آن یک دختر به اسم یارا است.

فریبا نادری در آثار سینمایی :من و شارین، مشکل گیتی و سپید و سیاه به ایفای نقش پرداخته است و اینکه در مجموعه های تلویزیونی از قبیل: مروارید سرخ، چک برگشتی، ستایش ۲ و ۳ و آسمان همیشه ابری نیست هم بازی کرده است.

بیوگرافی منوچهر علیپور در نقش محمودی

منوچهر علیپور بازیگر در تاریخ سال ۱۳۲۷ به دنیا آمده است.

او کار هنری اش را در سال ۶۴ شروع نمود و در آثار سینمایی معتددی همچون:
مرد بازنده، همچون شبی در تهران، جاودانگی، از صمیم قلب، روزهای خوب زندگی و پریا و مجموعه های تلویزیونی: امام علی، مسافر زمان ۲ و یاور و سریال نمایش خانگی زخم کاری به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی علی گلزاده در نقش منصوری

علی گلزاده یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است، که در فیلم‌هایی سینمایی از جمله: خداحافظ دختر شیرازی، پرسه در حوالی من، مرداد، تابستان داغ، یحیی سکوت نکرد و مجموعه‌های تلویزیونی :بیگانه ای با من است، جلال ۲، بچه مهندس ۲، شکوه یک زندگی، روزهای بهتر «تنها در تهران» و…. بازی کرده است.

بیوگرافی امین زندگانی در نقش رضا حریرچی سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی امین زندگانی در نقش رضا حریرچی

امین زندگانی بازیگر ایرانی در تاریخ پنجم شهریور ماه به دنیا آمده است.

او علاوه بر هنرپیشگی در عرصه اجرا هم فعالیت دارد. نام پدر ایشان سیاوش زندگانی یکی از موسیقیدان‌های کشورمان و همچنین برادر امید زندگانی بازیگر می‌باشد.

امین زندگانی در رشته هنر و ادبیات نمایشی تحصیل کرده و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز اخذ نموده است. او در سال ۱۳۷۰ پا به عرصه هنرپیشگی نهاد و بعد از حضور در نمایش‌های تئاتری در سال ۷۴ موفق شد جایزه بهترین هنرپیشه مرد را از جشنواره تئاتر فجر را از آن خود کند.

این چهره در همان سال با حضور در سریال وکلای جوان مقابل قاب تلویزیون قرار گرفت. می‌توان از بهترین شخصیت‌های دوران هنرپیشگی این چهره حضور در شخصیت سلیمان نبی در فیلم سینمایی ملک سلیمان در سال ۸۹ و سریال حبیب در سال ۱۴۰۱ و سریال مختارنامه در سال ۹۱ را نام برد.

امین زندگانی متاهل است و بعد از جدا شدن از مینا لاکانی با خانم الیکا عبدالرزاقی ازدواج نموده است.

بیوگرافی کوروش سلیمانی در نقش مجید بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی کوروش سلیمانی در نقش مجید

کوروش سلیمانی بازیگر سینما وتلویزیون کشور ایران در تاریخ سوم مرداد ماه سال ۵۲ چشم به جهان گشوده است. او علاوه بر هنرپیشگی در عرصه کارگردانی تئاتر، طراحی صحنه ونویسندگی هم فعالیت می‌کند.
کوروش سلیمانی در رشته علوم آزمایشگاهی تحصیل کرده و مدرک خود را از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دریافت کرده است. وی پس از به اتمام رساندن خدمت مقدس سربازی مدرک دانشگاهی خود را در مقطع لیسانس در رشته کارگردانی تئاتر و همچنین مدرک فوق لیسانس در رشته ادبیات نمایشی را در طول سال‌های ۷۶ تا ۸۳ در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران اخذ نمود.

آقای سلیمانی بعد از پایان یافتن تحصیلاتش از سوی دانشکده، به مدت دو سال به عنوان دستیار استاد حمید سمندریان در پردیس هنرهای زیبا آموزش نموده و در دهه ۷۰ و ۸۰ مقالات و انتقادات زیادی از وی در نشریات تخصصی و در عرصه تئاتر انتشار گردیده است. این هنرمند در طول سال‌های ٨٧ تا ۹۰ به عنوان مجری و کارشناس برنامه تلویزیونی سینما یک حضور داشت.

آقای سلیمانی متاهل می‌باشد و با خانم عطیه سادات حسین‌پور ازدواج نموده که ثمره آن دو فرزند یک دختر یک پسر به اسم‌های مهرآفرین و بزرگمهر است.

بیوگرافی امین میری در نقش کارشناس بیمه

امین میری بازیگر در تاریخ سال ۱۳۵۸ در زاهدان به دنیا آمده است. او در رشته هنر تحصیل کرده و کارش را در سال ۷۲ با نمایش تئاتری شروع کرده است.

آقای میری نخستین مرتبه با حضور در فیلم آینه‌های روبرو در سال ۸۸ فعالیتش در صحنه سینما کلید خورد. او در سال ۹۷ به عنوان مشاور لهجه و هنرپیشه در اثر سینمایی شبی که ماه کامل شد حضور یافت. این چهره در آثاری همچون: بیرو، ابلق، لیپار، خون خدا و مجموعه‌های تلویزیونی همچون: آچمز، کاتب اعظم و سریال نمایش خانگی سقوط را در پرونده کاری خود به ثبت رسانیده است.

بیوگرافی محمد یگانه در نقش کریم خان

محمد یگانه یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور ایران به شمار می‌رود، که در فعالیت‌هایی چون: سریال شبکه نمایش خانگی شهرزاد ۱، سریال مختارنامه و سریال شهرزاد ۲ حضور داشته است.

بیوگرافی سامان صفاری بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

سامان صفاری در نقش ساعد

سامان صفاری بازیگر ایرانی در تاریخ سی‌ام شهریور ماه سال ۱۳۶۶ دیده به جهان گشوده است.
او در رشته جهانگردی تحصیل کرده و مدرک دانشگاهی اش را تا مقطع لیسانس اخذ نموده است. آقای صفاری با حضور در کلاس‌های آزاد از سال ۸۶ و به صورت ناگهانی پا به عرصه هنرپیشگی نهاده است.

سامان صفاری اصلیتش یزدی است و دو برادر به اسم‌های ابوالفضل و اشکان دارد، که در عرصه نویسندگی و تهیه کنندگی فعالیت دارند و در کشور آلمان سکونت می‌کنند.

اول در سریال سایه بان در شخصیت آرمان حضور پیدا کرد. نخستین مرتبه در سن ۲۳ سالگی در سال ۸۹ و زمانی که در خدمت سربازی حضور داشت به درخواست یکی از دوستان خود به اسم نیما جاویدی در اثر کوتاه قیلوله حضور یافت، که بهترین فیلم آسیا در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران شد.

بیوگرافی صبا گرگین پور در نقش امیرعلی

صبا گرگین‌پور یکی از بازیگران سینما و تلویزیون در تاریخ سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده است او فرزند فرود گرگین پور موسیقیدان می‌باشد، که نخستین مرتبه در فیلم مردن به وقت شهریور در سال ۹۲ مقابل قاب دوربین قرار گرفت. او همچنین در سینما برای اولین مرتبه با فیلم مردن به وقت شهریور در سال ۹۲ ساخته هاتف علیمردانی حضور پیدا کرده است. البته این فعالیت چندان به نسبت سریال گلشیفته موفق آمیز نبود، اما تجارب بسیار خوبی برای وی به حساب می‌آید.

بیوگرافی بازیگران سریال روزهای بهتر تنها در تهران با نقش +‌عکس و داستان

بیوگرافی ادمون ارواحی در نقش پدرام

ادمون ارواحی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است، که در فعالیت‌هایی از جمله: زیر نور کم، خوب بد جلف ۲، ارتش سری، گیلدا، گذر موقت، عمق میدان و مجموعه‌های تلویزیونی: قهوه ترک، طهران، خوب بد جلف، رادیواکتیو، روزهای بهتر «تنها در تهران» و…. بازی کرده است.

بیوگرافی شادی گنج خوانی در نقش پرستار

شادی گنج خانی بازیگر ایرانی در فیلم سینمایی زیر نظر و مجموعه‌های تلویزیونی: قهوه ترک، راز بقا، آرماندو، روزهای بهتر «تنها در تهران»، سلام آقای مدیر حضور داشته است.
او در نمایش تئاتری همچون :کینه ساخته هاشم آزادی و فیلم‌های کوتاه طوطی ساخته سجاد بهشتی، زندگی ساخته دنیا محمدرضایی، پاسپورت ساخته میلاد طاهری هم بازی کرده است.
همچنین خانم گنج خانی تجارب ایفای نقش در نمایش خوانی یک خواهش کوچک ساخته امیرحسین گلشنی را هم در پرونده کاری خود به ثبت رسانیده است.

سایر عوامل مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر «تنها در تهران» :

کارگردان: نوید مهین دوست
تهیه کننده: احمد زالی
نویسنده امین حسینیون
مدیر تولید: حسین پورکیانی
تدوین: رضا بهارانگیز
مدیر تصویربرداری :احمد گودرزی
صدابردار: مسیح حد پور سراج
طراح چهره پردازی: داریوش صالحیان
طراح صحنه و لباس :شهرام قدیری
موسیقی مسعود سخاوت دوست
خواننده: علیرضا افتخاری.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *