اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی با نقش +عکس

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی + پشت صحنه و زمان پخش این سریال را در این صفحه مشاهده نمایید.

نوروز رنگی یکی از سریالهای ماندگار آقای علی مسعودی کارگردان سرشناس کشورمان میباشد که توانسته با دعوت از بازیگران گمنام و با استعداد سریالی کمدی و جذاب را تولید کند خیلی کم پیش می آید که یک سریال با بازیگران گمنام مورد استقبال مردم قرار بگیرد به خصوص سریالی که ژانر طنز دارد و اعتماد کردن مردم به این گونه سریالها خیلی سخت خخواهد بود اما علی مسعودی با بازیگران گمنام در این عرصه بسیار موفق بوده و حتی باعث شده این بازیگران گمنام حالا به یک چهره شناخته شده تبدیل شود.

«نوروز رنگی» شروعی یکنواخت برای معرفی محله و شخصیت‌های سریال داشت. شروعی که بار آن بیشتر روی بازی بازیگرانی از جمله جواد خواجوی افتاده بود، اما با گذشت چند قسمت و مشخص‌شدن شخصیت‌های اصلی، این انرژی میان چند بازیگر جوان تقسیم شد. درواقع قسمت‌های ابتدایی سریال با بازی غلوشده بازیگران جوان این سریال سرپا بود تا اینکه اتفاق اصلی سریال، یعنی ورود تلویزیون رنگی به محله، رخ داد و از همان نقطه کشمش اصلی داستان نیز شروع شد.

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی

سریال نوروز رنگی یکی از سریال های طنز و پرمخاطب تلویزیونی بوده که از شبکه پنج بر روی آنتن رفته است

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی + پشت صحنه نوروز رنگی

این سریال توسط آقای علیرضا مسعودی نویسندگی شده و کارگردانی آن را نیز خودش بر عهده دارد.

همه تصویربرداری های این سریال در شهر مشهد انجام شده است و لهجه مشهدی در بازیگران شنیده می شود قرار بود این سریال با نام هشت تا باد بر روی آنتن برود که در لحظات آخر پخش از تلویزیون به نوروز رنگی تغییر نام یافت هشت آبادان محله در در پایین شهر مشهد بوده که این سریال در این منطقه تولید شد

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی + پشت صحنه نوروز رنگی

داستان سریال نوروز رنگی مربوط به سال‌های دهه شصت بوده که نزدیک به عید نوروز می باشد و روزهای اسفند ماه در حال پایان یافتن است مردم با توجه به شرایط جنگی که در کشور حاکم بود به دنبال برگزار کردن مراسم عید نوروز بوده که اتفاقات جالبی رقم می خورد که باعث طنز این سریال می شود خانواده در حواشی شهر مشهد زندگی کرده و با خرید یک تلویزیون رنگی لحظات بسیار جالبی را در زندگی خود تجربه می کنند

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی + پشت صحنه نوروز رنگی

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی

رابعه اسکوییاعظم خانمنامشخص
جواد خواجویجوادنامعلوم
هادی عامل هاشمیحاج صادق
یوسف تیموریدایی محمود
شهرام قائدیآقای هاشمی
پریسا مقتدیکتایون
ماهان عبدیمرتضی
شاهو رستمیآقاخانی
سیمین بهفرشکوفه
الهه جعفریفرشته
سیاوش مفیدیشاهپوررزمنده محل
علی مسعودیآقای مهدوینامشخص
سینا رازقیسعید
محمد اسلامیاحمد
سجاد حسین پورجلال
سیما خالقیساجده
الهه یگان پورمهلا
حدیثه زارعیکژال
حمیدرضا حافظ شجریجعفر
علی انوریان یزدیاکبر آقا

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی + پشت صحنه نوروز رنگی

علی مسعودی در مصاحبه مطبوعاتی اش به جزیئیات سریال جدیدش اشاره کرد و گفت: «احتمالاً سریال به مناسبت عید نوروز برسد و ۷۰ درصد بازیگران‌ مان از هنرمندان خوب تئاتر و نمایش مشهدند. این را بدانید که حواسم را جمع می‌ کنم هر کسی را جلوی دوربین نیاورم، کسانی که متوجه قاب مقدس تلویزیون‌ اند و سیما را خانه خودشان می‌ دانند.

بیوگرافی بازیگران سریال نوروز رنگی + پشت صحنه نوروز رنگی
یک نکته مهم درباره سریال «نوروز رنگی» نمایش‌دادن تصویری دور از ذهن از مشهد دهه ۶۰ است. درحالی‌که عوامل این سریال می‌گویند سعی شده است فضای مشهد در دهه ۶۰ را ترسیم کنند، به‌نظر می‌رسد در این سریال بیشتر فضای محله‌ای دورافتاده در مشهد ترسیم شده است. برخی هم معتقدند که علی مشهدی در نمایش‌دادن فضای مشهد در آن دوره درست و دقیق عمل نکرده است و شاید بهتر بود برای واقع‌گرایی بیشتر، محله‌ای با قدمت تاریخی را برای این سریال انتخاب می‌کرد تا یک محله در حاشیه شهر.

یک نظر

  1. بهترین سریال تلویزیون من تا حالا دیده بودم خیلی جالب بود واقا خسته نباشید همه بازیگران و کارگردان ❤❤❤🙏🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.