بازیگران سریال پایتخت 7 کدامشان حذف شده اند؟

بازیگران سریال پایتخت 7 کدامشان حذف شده اند؟

بازیگران سریال پایتخت 7 کدامشان حذف شده اند؟

بازیگران حذف شده در سریال پایتخت 7 بهرام افشاری به دلیل مشغله زیاد و البته دستمزد زیاد و مهران احمدی به دلیل مشغله کاری و سارا و نیکا به دلیل مشکلات خلاقی از سریال پایتخت 7 حذف شده اند.

مهران احمدی بازیگر نقش بهبود فریبا در این فصل از پایتخت حضور ندارد. خبر نبود بهبود در این فصل مدت‌ها پیش اعلام شده بود و علاوه بر آن سارا و نیکا فرقانی هم در این فصل بازی ندارند. البته مشخص نیست نقش آنها به کلی حذف شده یا بازیگران دیگری به جای آنها بازی خواهند کرد.

بعد از تمام این خبرها و واکنش‌ها گفته شده ‌احتمالا خبری که بیشتر سایت‌ها و صفحه‌های اینستاگرامی ‌منتشر کرده‌اند، تنها یک فضاسازی رسانه‌ای بوده است. حتی گفته شده با وجود خبرهای مختلف منتشرشده درباره‌ پایتخت۷ هنوز مقدمات تولید این مجموعه آغاز نشده‌ و مذاکرات پیرامون فیلمنامه این فصل سریال پایتخت بین محسن تنابنده و سیروس مقدم با مسئولان سیما‌فیلم در جریان است.

بی معرفتی بهرام افشاری

ظاهرا بهرام افشاری و برنامه کاری فشرده‌اش تنها مشکل ساخت پایتخت۷ بوده است. توافق ساخت سری هفتم پایتخت به‌طور رسمی‌انجام شد تا این سریال محبوب دنباله‌دار باز هم به قاب تلویزیون بیاید.

این خبر برای طرفداران پرتعداد سریال پایتخت خبر جالبی نبوده‌ و حتی یکی از سایت‌ها این کار را «بی‌معرفتی» خوانده و از بهرام افشاری گلایه کرده که این کار در حق سریالی که با آن به شهرت رسیده، درست نیست. این سایت او را با هوتن شکیبا مقایسه کرد که با سریال «لیسانسه‌»های سروش صحت به شهرت رسید و بعد از آن هم با آنکه برای فیلم «شبی که‌ ماه کامل شد»، سیمرغ جشنواره فجر را به‌دست آورد، باز هم در فصل دوم سریال لیسانسه‌ها بازی کرد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *