بیوگرافی بازیگران فیلم باشگاه آناک ریما با نقش و داستان +دانلود و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم باشگاه آناک ریما با نقش و داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم باشگاه آناک ریما

فیلم سینمایی باشگاه آناک ریما در ژانر خانوادگی و ورزشی بوده و تولید کشور مالزی است که در سال ۲۰۲۲ ساخته شد و در سال 1402 توسط تیم دوبله ایران به زبان فارسی دوبله شد و از صداوسیما پخش شد.

خلاصه داستان

این فیلم درباره یک مربی دلسوز و آگاه است که سعی می‌کند تمام نوجوانان تیم فوتبال تحت نظرش را با الگوی صحیح در کنار هم جمع و مشکلات آن‌ها را پدرانه حل کند تا یک خانواده را تشکیل دهند و در پایان نیز تیم با این همدلی و دلسوزی موفق به برنده شدن در فصل ۲۰۲۲ کشور مالزی می‌شود.

بیوگرافی بازیگران فیلم باشگاه آناک ریما با نقش و داستان +دانلود و عکس

فیلم هم یک داستان ورزشی جذاب دارد و هم درس های زیادی برای مخاطب نوجوان در آن نهفته است به ویژه تأکیدی که در آن بر تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف و خواسته ها می شود یا نقش مهمی که روحیه ی گروهی و همکاری و اتحاد در زندگی دارد.

شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

عوامل دوبله بازیگران

مدیر دوبله این فیلم سینمایی بهروز علی محمدی و صدابردار آن سعید عابدی است. شیلا آژیر، فاطمه اکبری، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، امیر حکیمی، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه و… صداپیشه‌های آن بوده‌اند. این فیلم درباره یک مربی دلسوز و آگاه است که سعی می‌کند

تمام نوجوانان تیم فوتبال تحت نظرش را با الگوی صحیح در کنار هم جمع و مشکلات آنها را پدرانه حل کند تا یک خانواده را تشکیل دهند و در پایان نیز تیم با این همدلی و دلسوزی در فصل ۲۰۲۲ کشور مالزی برنده می‌شود. شبکه‌ امید، مسئولیت رصد این اثر را به‌عهده داشته و پس از طی مراحل تأیید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *