بیوگرافی بازیگران فیلم تولد یک پروانه (سینمایی) با نقش +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم تولد یک پروانه (سینمایی) با نقش +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی تولد یک پروانه با نقش با داستان و عکس و معرفی بازیگران فیلم تولد یک پروانه را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی بازیگران فیلم تولد یک پروانه

معرفی فیلم تولد یک پروانه

فیلم سینمایی تولد یک پروانه به کارگردانی مجتبی راعی در سال ۱۳۷۶ تولید شده است. نویسندگی این فیلم را سعید شاپوری بر عهده دارد.

مجتبی راعی کارگردان این فیلم در کارنامه اش فیلم هایی همچون ترنج، صنوبر و سریال آتش و باد را دارد.

بیوگرافی بازیگران فیلم تولد یک پروانه (سینمایی) با نقش +داستان و عکس

خلاصه داستان

داستان فیلم در مورد برادر و خواهری به نام های «ایبیش» و «سولماز» بوده که از ناپدری خود متنفر هستند و سعی میکنند بر خلاف میل او عمل کنند چرا که رفتار او با این دختر و پسر خیلی بد است و مادرشان را نیز اذیت میکند در دنیای کودکانه‌ی خویش، تنها دغدغه‌ای که دارند، حضور ناپدریشان است. در این بین «ایبیش» که از دنیای کودکانه پای بیرون نهاده، از ناپدری تمکین نمی‌کند. فصل دوم؛ راه – «ماندنی» به همراه جمعی راهی زیارت می‌شوند. زائران، هر یک از خدا خواسته‌ای دارد و تنها کسی که برای خودش چیزی نمی‌خواهد، «ماندنی» است…

بیوگرافی یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش

بیوگرافی یاشار محمودی بازیگر نقش ایبیش

یاشار محمودی بازیگر متولد 1365 است که تنها فیلمی که بازی کرده است تولد یک پروانه بوده است و دیگر در هیچ فیلمی ظاهر نشده است گویا او دیگر مسیر بازیگری برایش هموار نبوده و به همین دلیل از بازیگری کنار رفته است اما اولین فیلمی که بازی کرده خیلی خوب از اب درامده است.

بیوگرافی سپیده کفشدوز جباری بازیگر نقش سولماز بازیگران فیلم تولد یک پروانه (سینمایی) با نقش +داستان و عکس

بیوگرافی سپیده کفشدوز جباری بازیگر نقش سولماز

سپیده کفشدوز جباری همچون یاشار محمودی در عرصه بازیگری فقط در فیلم تولد یک پروانه بوده است و بعد از ان در هیچ فیلم و سریالی دیده نشده است که به نظر میرسد مسیر او هم در عرصه بازیگری هموار نبوده است.

بیوگرافی رحیم جهانی

رحیم جهانی  بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «تولد یک پروانه» فعالیت داشته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *