بیوگرافی بازیگران فیلم زعفرانی با نقش + عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم زعفرانی با نقش + عکس و داستان

فیلم زعفرانی در واقع یک مجموعه تلویزیونی بوده که حالا به صورت فشرده و فیلم سینمایی یا تلویزیونی درآمده است و شبکه نمایش و سایر شبکه‌های صدا و سیما پخش می‌شود این مجموعه در سال ۱۳۹۵ تولید شد و در سال ۱۳۹۸ به صورت فیلم سینمایی درآمد.

بیوگرافی بازیگران فیلم زعفرانی با نقش + عکس و داستان

بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی زعفرانی

اسامی بازیگران فیلم سینمایی و تلویزیونی زعفرانی با نقش آنها عبارتند از:

 • مهدی هاشمی بازیگر نقش ناصر زعفرانی
 • ستاره اسکندری بازیگر نقش نسرین زعفرانی
 • مهران احمدی بازیگر نقش همایون
 • هادی کاظمی بازیگر نقش ماشالله
 • نرگس محمدی بازیگر نقش دختر اول خانواده ی
 • حدیث میرامینی بازیگر نقش شکوفه
 • سید مهرداد ضیایی بازیگر نقش پسردایی خانم نسرین زعفرانی
 • حسین سلیمانی بازیگر نقش حمید عاشق مریم
 • شیدا خلیق بازیگر نقش مریم دختر خانواده ی زعفرانی و معشوقه ی حمید
 • حسام محمودی بازیگر نقش محمدرضا
 • بهشاد شریفیان بازیگر نقش مرتضی
 • نوید خداشناس
 • امیررضا میرآقا
 • نبی‌الله پیرهادی دکتر

معرفی فیلم زعفرانی

این فیلم توسط حامد محمدی کارگردانی شده و بازیگران شناخته شده در آن حضور دارند آقای حامد محمدی کارگردان این فیلم کارنامه خود فیلم‌های کمدی متعددی را دارد از جمله حوزه نقاشی و طلا و مس و فرشته‌ها با هم می‌آیند از سوابق این کارگردان سرشناس می‌باشد.

خلاصه داستان

داستان فیلم درباره مردی به نام ناصر زعفرانی با بازی مهدی هاشمی بوده ه به کمک همسرش یک قهوه خانه به نام زعفرانی را می‌چرخاند و درآمد خیلی خوبی دارند در کنار آنها یک رستوران به نام همایون وجود دارد که لاش می‌کند قهوه خانه زعفرانی را زمین بزند و مشتریان این قهوه خانه را نسبت به آن بدبین کند چرا که بسیاری از اهالی محله به قهوه خانه زعفرانی رفته و رستوران همایون کساد شده است برای همین از همه شگردها استفاده می‌کند یک روز یک معتادی را به قهوه خانه می‌فرستد تا در مقابل چشمان همه مشتریان بگوید که از این رستوران غذا خورده و مسموم شده است.

بیوگرافی مهدی هاشمی از بازیگران فیلم زعفرانی 

بیوگرافی مهدی هاشمی از بازیگران فیلم زعفرانی

مهدی هاشمی با نام اصلی میرمهدی هاشمی قرمزی بازیگر، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس تلویزیون، سینما و تئاتر ایران است. او همسر گلاب آدینه بازیگر و برادر ناصر هاشمی کارگردان سینما است. او یک دختر به نام نورا دارد که او نیز بازیگر میباشد.

او بارها به خاطر نقش آفرینی‌هایش در سینما و تلویزیون تحسین شده و در آثار کارگردانان بزرگ سینمای ایران چون بهرام بیضایی و رخشان بنی‌اعتماد و کیانوش عیاری نقش آفرینی کرده‌است. مهدی هاشمی متولد ۱۳۲۵ در لنگرود است.

بیوگرافی ستاره اسکندری از بازیگران فیلم زعفرانی

بیوگرافی ستاره اسکندری از بازیگران فیلم زعفرانی

ستاره اسکندری در 25 خرداد 1352 در تربت حیدریه خراسان به دنیا آمده است. او فرزند دوم خانواده است، پدرش اهل کاشمر و مادرش اهل تربت حیدریه است. خانم بازیگر دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خودش و یک برادر بزرگتر از خودش دارد. خواهرانش سارا گریمور، لاله بازیگر، روزبه برادر کوچکش ساکن تورنتو کانادا و سیامت تحصیلکرده دانشکده هنرهای زیباست.

ستاره اسکندری دانشجوی انصرافی رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد است که فعالیت هنریش را با تئاتر آغاز کرد. سپس در سال 1385 با نقش نرگس در تلویزیون به شهرت رسید.

بیوگرافی مهران احمدی بازیگر نقش همایون بازیگران فیلم زعفرانی با نقش + عکس و داستان

بیوگرافی مهران احمدی بازیگر نقش همایون

مهران احمدی، بازیگر و کارگردان محبوب ایرانی در ۱ اسفندماه ۱۳۵۲ متولد شد. مهران احمدی در کودکی به نیشابور کوچ کرده تا مهران احمدی چند سالی را در گروه‌هـای آماتور تئاتری نیشابور دست بـه تجربه بزند. آنها سپس در نوجوانی دوباره به زادگاهش تهران برگشته است.

فعالیت هنری مهران احمدی :
و در سال ۱۳۷۳ وارد دانشگاه آزاد و در رشته تئاتر در رشته بازیگری فارغ‌التحصیل شدم او برای در اوردن خرجی دانشگاه مدتی رو در رستوران گارسونی میکرده اسـت.

 بیوگرافی هادی کاظمی بازیگران فیلم زعفرانی با نقش + عکس و داستان

 بیوگرافی هادی کاظمی

در بیوگرافی هادی کاظمی آمده است که او متولد ۱۳ آبان ۱۳۵۵ در تهران می باشد. او با سریال شب‌های برره مشهور شد.

از نقشهای ماندگار او نقش نظام دو برره و باباشاه و امیریل زهره خان می‌باشد.

از همان سال‌هال روی صحنه رفت. بعدها وارد دانشگاه شد و در رشته بازیگری ادامه تحصیل داد ، دوره‌ای که خودش معتقد است که هیچ کمکی به او و پیشرفتش در بازیگری نکرده‌است: «من در دانشگاه هیچ چیز یادنگرفتم اما یک استادی داشتم به اسم آقای دامود که خیلی چیزها به من یاد داد ولی متأسفانه وقتی وارد دانشگاه شدم حس اینکه چیزی در آنجا یادگرفتم را نداشتم. دانشگاه بیشتر برای من محیطی بود برای ارتباط بیشتر، همین».

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *