بازیگران فیلم زندگی پیش رو (بابک کریمی و سوفیا لورن)

بازیگران فیلم زندگی پیش رو (سوفیا لورن و بابک کریمی) را به همراه داستان این فیلم در این صفحه ببینید.

بازیگران فیلم زندگی پیش رو

دواردو پونتی پسر سوفیا لورن کارگردان این فیلم است که از بابک کریمی بازیگر ایرانی نیز برای حضور در این فیلم دعوت به عمل آورده است در این فیلم بازیگران شناخته شده زیادی حضور دارند که آقای بابک کریمی نیز این افتخار نصیب اش شده تا در سینمای هالیود نیز بازی کند.

بازیگران فیلم زندگی پیش رو (بابک کریمی و سوفیا لورن)

این فیلم احتمال برنده شدن در اسکار را دارد.

اقای بابک کریمی با حضورش در فیلم های جدایی نادر از سیمین و فروشنده موفق شد که به شهرت جهانی برسد و حالا بسیاری از کارگردان های جهان به او پیشنهاد بازیگری میدهند.

لورن که از آخرین نقش آفرینی اش کمی بیشتر از یک دهه می گذرد، در گفتگوهای خود بیان کرده که او باعث شد پسرش سراغ این پروژه برود؛ لورن به پونتی گفته بود مادام رزا یک شخصیت فوق العاده است و او فکر می کند برای این نقش کاملاً مناسب است. لورن و پسرش پونتی پیش از این هم در دو فیلم دیگر با یکدیگر همکاری داشتند.

بازیگران فیلم زندگی پیش رو (بابک کریمی و سوفیا لورن)

خلاصه داستان

داستان این رمان که رومن گاری آن را در سال ۱۹۷۵ منتشر کرد، از زبان کودکی سنگالی به نام محمد (مومو)، درباره زندگی‌اش در جوار یک پیرزن سابقاً فاحشه خوش‌قلب روایت می‌شود.

بابک کریمی، بازیگر دو فیلم اسکاری اصغر فرهادی، «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» از ایران نیز در کنار سوفیا لورن در میان بازیگران این فیلم به چشم می‌خورد.

رمان «زندگی پیش رو» اثر رومن گاری در ایران نیز از آثار محبوب خوانندگان ایرانی است که نسخه جدید ترجمه لی‌لی گلستان از آن، سال گذشته، پس از ده سال توقیف، با سانسور مجدد روانه بازار کتاب ایران شد.

بازیگران فیلم زندگی پیش رو (بابک کریمی و سوفیا لورن)

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.