بیوگرافی بازیگران فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر +داستان و عکس

درباره فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر

فیلم من مریم بچه ها و 26 نفر دیگر به کارگردانی فرشاد هاشمی و تهیه‌کنندگی خودش و فرزاد پاک میباشد که در یک اقدام عجیب بدون حجاب در ایران ساخته شده است و بازیگران زن این فیلم حجاب ندارند!

جام جم درباره این فیلم نوشت جشنواره سینمایی کن در هفتاد و هشتمین دوره اش در کنار بازیگران ایرانی که خود را فروخته‌اند با هماهنگی یکدیگر نمایانگر چهره واقعی خود شدن و به عنوان کارگردان اغتشاشاتی که با شعارهایی از جمله «زن، زندگی، آزادی» در کشور ایجاد کردند، اکنون تلاش می‌کنند این نوع تفکرات مجهول را با تصاویر غیر واقعی به تمامی مردم جهان نشان بدهند.

بیوگرافی بازیگران فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر +داستان و عکس

گویا امسال هم در جشنواره کن باید شاهد حواشی مربوط به سیاهنمایی در ایران باشیم به خاطر اینکه نمایش اثر سینمایی من، مریم بچه‌ها و ۲۶ نفر دیگر  در غرفه کانون فیلمسازان مستقل ایران! نمایانگر این شد که در ایران حواشی بسیار وجود دارد و تمامی ندارد و قرار  است سال جاری نیز همانند سال قبل با فعالیت‌هایی همانند :عنکبوت مقدس و برادران لیلا مواجه باشیم.

خلاصه داستان

در واقع تنها این که این اثر سینمایی ۱۰۱ دقیقه ای ساخته سید فرشاد هاشمی به دست تولید رسیده است و داستان آن روایتگر یک زن جوان می‌باشد که قصد دارد منزل خود را به یک گروه فیلمساز بدهد که تصمیم دارند یک فیلم کوتاه در مورد اتمام رابطه یک زن و مرد را بسازند.

به آن صورت که از تیزر انتشار شده نشان می‌دهد، هنرمندان زن در خیلی از صحنه‌ها بی‌حجاب هستند و بانوان و مردان روابطشان خیلی نامناسب می‌باشد.

بیوگرافی بازیگران فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر +داستان و عکس

کارگردان فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر

سید فرشاد هاشمی، یکی از کارگردانان ایرانی قبل از اینکه کارگردانی این اثر را بر عهده بگیرد، در کارهایی همچون بمب یک عاشقانه دستیار سوم پیمان معادی در این حرفه بوده است.

در فیلم سینمایی «پسر _مادر» با کارگردانی مهناز محمدی نیز به عنوان دستیار دوم حضور داشته است.

ولی شاخص‌ترین تجارب آقای هاشمی برای تولید اثر من، مریم، بچه‌ها و ۲۶ نفر دیگر به حضورش در اثر ضد ایرانی عنکبوت مقدس با کارگردانی علی عباسی به عنوان دستیار کارگردان باز می‌گردد، که سال قبل یک همکاری پر سر و صدا و حاشیه ساز در جشنواره فیلم کن داشته است!

در کل آن همکاری و پشتوانه ضد ایرانی در سال گذشته، یک فرصتی برای این کارگردان به وجود آورد که این مرتبه خود به عنوان کارگردان یک فعالیت ضد ایرانی تولید کند.

بیوگرافی بازیگران فیلم من مریم بچه‌ ها و ۲۶ نفر دیگر +داستان و عکس

البته این ارتقا یافتن وظیفه او از دستیار کارگردانی به کارگردانی، در قسمت شاخصی و مسابقه و حتی قسمت جنبی رخ نداده و این اثر فقط یکی از آثار بسیار بازار کن به حساب می‌آید که آن نیز با دقت به کیفیت و احوالات اثر و تیزر انتشار شده شکی در آن نیست که پخش کننده و خریدار جهانی با عملکرد سیاسی بخواهند برای خرید و حق اکران این اثر شعاری و سیاسی بدون داشتن ظرافت‌های هنری هزینه‌ای بپردازند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *