بیوگرافی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی با نقش +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی با نقش +داستان و عکس

بیوگرافی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی

اسامی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی تولید سال 2020 عبارتند از:

  • بابی دیول بازیگر نقش افسر پلیس ویجی سینگ، شوهر سودا سینگ
  • بوپندرا جادوات بازیگر نقش پرامود شوکلا
  • گیتیکا تیاگی بازیگر نقش سودا سینگ، همسر ویجی سینگ
  • آنوپ سونی بازیگر نقش سی ام منوهار پاتکار
  • ویشواجیت پرادان بازیگر نقش منگش دیکسیت
  • هانس دو شارما بازیگر نقش مادر
  • هیتش بوجراج بازیگر نقش ویشنو وارده
  • سمیر پرنجاپه بازیگر نقش اسلم خان
  • نیناد مهاجانی بازیگر نقش لاکسمن جادو
  • اسپروها جوشی بازیگر نقش همسر پرامود شوکلا

بیوگرافی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی با نقش +داستان و عکس

درباره فیلم کلاس 83

کلاس 83 یک فیلم مهیج جنایی هندی محصول 2020 است که برای نتفلیکس ساخته شده است. این فیلم بر اساس کتاب “کلاس 83” ساخته شده است و داستان یک پلیس قهرمان را روایت می کند که به عنوان رئیس آکادمی پلیس به یک پست تنبیهی بدل شده است.این فیلم در 21 آگوست 2020 در نتفلیکس به نمایش درآمد.

بیوگرافی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی با نقش +داستان و عکس

خلاصه داستان فیلم کلاس ۸۳

داستان فیلم درباره یک افسر پلیس است که رئیس آکادمی پلیس تصمیم می گیرد بوروکراسی فاسد و متحدان جنایتکار آن را با آموزش پنج پلیس قاتل او را مجازات کند اما این برنامه فقط برای مدتی کار می کند تا اینکه آتشی که او برافروخته است، تهدید می کند که خانه خودش را می سوزاند.

بیوگرافی بازیگران فیلم هندی طرفدار (Fan)

بیوگرافی بازیگران فیلم هندی نوش دارو

بیوگرافی بازیگران فیلم هندی منافق

فیلمنامه کلاس ۸۳ بر اساس کتاب روزنامه نگار برجسته جنایی حسین نوشته شده است و مربوط به بمبئی در دهه 1980 میشود زمانی که اختناق جهان اموات در شهر به سختی شکسته می شد. ده‌ها مرد جوان که در نتیجه اعتصاب کارخانه‌ها بیکار شده بودند، برای پیوستن به باندهای محلی فریب خوردند، و پیوند بین سیاستمداران قدرتمند و رهبران باندهای جنایتکار، رفع مشکل را برای پلیس دشوار کرد.

ویجی سینگ (بابی دیول) که به دلیل انجام وظیفه‌اش با صداقتی بیش‌تر از آنچه که صاحبان قدرت می‌خواهند، از میدان خارج می‌شود، به عنوان رئیس مرکز آموزش پلیس در ناشیک، به عنوان رئیس مرکز آموزشی پلیس در ناشیک، یک «پست مجازات» دریافت می‌کند. او که متقاعد شده است که تنها راه برای بازگرداندن نظم در یک سیستم معیوب، رفع آن از درون است، دسته‌ای از افسران جوان جسور را انتخاب می‌کند و آنها را آموزش می‌دهد تا قانون را اجرا کنند.

بیوگرافی بازیگران فیلم کلاس ۸۳ هندی با نقش +داستان و عکس

بیوگرایی بابی دیول بازیگر نقش افسر پلیس ویجی سینگ

بابی در سال ۱۹۹۵ با فیلم برسات به بالیوود راه یافت .دو پسر درمندرا که آن ها را در خانه سانی و بابی صدا می زدند نیز بعد از جدایی پدر و مادرشان در کنار پدرشان و همسر او زندگی کردند .
بازیگری با تبار پنجابی و نگاهی چون آدم های حیرت زده و چهره ای چون سیمای ایتالیایی ها که پیش از هنرپیشه شدن به خاطر ازدواجش با با پوجابات در راس خبرها بود. اگر چه سرانجام این رابطه ها از هم گست و بابی اعلام کرد برای تشکیل خانواده خیلی جوان است و هنوز به بلوغ فکری مناسب نرسیده! بابی در خانه ای چشم به جهان گشود که از حضور درمندرا سود می برد و برادرش نیز چند سال زودتر به جرگه بازیگران پیوسته است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *