بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت کیست بیوگرافی و عکس و تصاویر

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت کیست

رضا اکبرپور بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت متولد 12 آذر 1365 در تهران بازیگر و نویسنده است. او دارای فوق لیسانس علوم سیاسی بوده و در سریال زمین گرم و گیلدخت بازی کرده است وی در سریال گیلدخت نقش اسماعیلی را بازی میکند که یکی از سریالهای پر بیننده با ژانر تاریخی است.

  • نام: رضا
  • نام خانوادگی: اکبرپور
  • تاریخ تولد: 12 آذر 1365
  • محل تولد: تهران
  • تحصیلات: فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد علوم سیاسی
  • زمینه فعالیت: بازیگری
  • شروع فعالیت: 1390
  • وضعیت تاهل: متاهل

این روزها به شهرت زیادی برای بازی در این سریال رسیده است بیوگرافی و تصاویر او  در سایت های مختلف منتشر شده و به همین دلیل گیلدخت سکوی پرتاب او به سوی شهرت و موفقیت بود.

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت در خیابان غوغا کرد +عکس و تصاویر

رضا اکبرپور چند سالیست در عرصه بازیگری فعالیت دارد اما با سریال گیلدخت نقش مهمی را بازی کرد که باعث شد شهرت زیادی در بین مردم به دست اورد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر

رضا اکبرپور بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون متولد 12 آذر 1365 در تهران میباشد و دارای فوق لیسانس علوم سیاسی  است او درای یک برادر و سه خواهر بوده و با سریال گیلدخت در بین مردم به شهرت دست یافت نقش اسماعیل مهمترین نقشی بوده که در تلویزیون بازی کرده است و از کارهای ماندگار او میباشد.

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت در خیابان غوغا کرد +عکس و تصاویر

شروع فعالیت هنری

رضا اکبرپور در سال 1379 یعنی زمانی که 14 سال داشت در کلاس های بازیگری کانون حر شرکت کرد و این دوره ها را زیر نظر زنده یاد علی سلیمانی گذراند و توانست یک سال بعد در سن 15 سالگی در صحنه تئاتر به اجرا بپردازد. رضا اکبرپور به عنوان نویسنده هم فعالیت داشته است . او در فیلم «کوچ» با علی سرآهنگ همکاری داشت. این فیلم مدتها توقیف بود اما بعدا وارد شبکه نمایش خانگی شد .

این چهره در سال 96 با حسین نمازی کارگردان معروف آشنا شد و در نهایت در سال 96 در فیلم سینمایی «آپاندیس» ایفای نقش کرد . این فیلم سینمایی چند جایزه معتبر بین المللی دریافت کرده است.

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت کیست عکس و تصاویر و بیوگرافی

این فیلم در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شده‌است. اثری اجتماعی است و وقایع روز اجتماع در آن روایت می‌شود. فیلم در بیمارستان می‌گذرد و از این لوکیشن خاص که پر از اضطراب و نگرانی است به مسایل جامعه اشاره دارد.
بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر خوش تیپ سریال گیلدخت

ماجرای بازیگر شدن رضا اکبر پور

رضا اکبرپور بعد از از اینکه به دلیل مشکلات مالی از بازیگری فاصله گرفت در ادامه با علی سراهنگ کارگردان و فیلمنامه نویس آشنا شد و همین آشنایی باعث بازگشت او به این عرصه شد. رضا اکبرپور عنوان می کند که دوستی بنام مهرداد حسنی بعد از مشاهده بازیم، من را به حسین نمازی برای بازی در فیلم جدید او بنام حرف های درگوشی معرفی کرد، اما این فیلم پروانه ساخت نگرفت.این آشنایی باعث شد که حسین نمازی برای بازی در فیلم سینمایی آپاندیس من را انتخاب کند.

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت کیست عکس و تصاویر و بیوگرافی

رضا اکبرپور بازیگر نقش سامان در حوالی پاییز

سریال حوالی پاییز به کارگردانی حسین نمازی با روایتی از داستان فاجعه منا این شبها توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. بازیگران جوانی در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند و در کنار پیشکسوتان این عرصه تجربه های زیادی در دنیای بازیگری کسب کردند.

مجموعه حوالی پائیز یک ملودرام عاشقانه به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی در سال ۱۳۹۷ است که از شبکه سوم سیما پخش شد.

این سریال که درباره حادثه منا ساخته شده است عشق نامتعارف جوانی ایرانی به یک دختر عرب را روایت می کند.

با هم ازدواج می کنند و پس از مراسم آنها، پسر بزرگتر خانواده به نام سامان به حج تمتع مشرف می شود.

سامان جوان آرام و خانواده دوستی است که با همسرش (لیلا اوتادی) در کنار مادر و خانواده اش زندگی می کند.

این سریال بخشی از اندوه و رنج خانواده شهدای منا در حج سال ۱۳۹۴ را به تصویر می کشد.

در این سریال هنرمندان دیگری همچون رویا تیموریان، حسین مهری، مونا کرمی، ارشا اقدسی، آن ماری سلامه، بهرام ابراهیمی، مرتضی علی عباس میرزایی و محمد حمزه ای نقش آفرینی کرده اند.

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت در خیابان غوغا کرد +عکس و تصاویر

رضا اکبرپور در سریال گیلدخت

گیل دخت سریالی تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در سال ۱۴۰۱ است که به روی آنتن شبکه ۱ سیما رفت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی بازیگر نقش گلنار در گیلدخت با تیپ لاکچری در خیابان

این سریال که به روایتی از دوره قاجار می پردازد درباره زندگی جوانی به نام اسماعیل با بازی رضا اکبرپور می باشد.

در دوران حکومت مظفرالدین شاه دل در گرو مهر دختری به نام گلنار با بازی میترا رفیع داده است.

این سریال روایتگر دوران عاشقی گلنار و اسماعیل و اتفاقات پیرامون ترور مظفرالدین شاه در دربار است.

رضا اکبرپور در این سریال با هنرمندان دیگری همچون: سعید راد، محمود پاک نیت، شقایق فراهانی، سعید چنگیزیان،

رامتین خداپناهی، ثریا قاسمی، یاسمن معاوی، پریوش نظریه، صالح میرزااقایی، حبیب دهقان نسب، نفیسه روشن،

فخرالدین صدیق شریف، حمید ابراهیمی، فریبا متخصص، محمد فیلی و رویا جاویدنیا همکاری کرده است.

بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت در خیابان غوغا کرد +عکس و تصاویر

پیگیری ورزش و کتابفروشی

در برنامه روزانه ام ورزش دو و آمادگی جسمانی را قرار داده ام و نمیتونم آنها را کنار بگذارم، به تماشای فیلم خیلی علاقه مند هستم و اکثر اوقاتم را در کتابفروشی که سالهاست داریم سپری می کنم.

اهداف هنری

به دلیل بی انتها و گسترده بودن این رشته بعد از اینکه آرزویی میکنم با گذشت زمان کوتاهی حس می کنم داشتن آرزو و هدف بزرگتر هم امکان پذیر است، خب پس چرا این آرزو را داشتم.

مادرم همیشه حرفی از سوره انعام را برایم می خواند که می گفت بدون اذن خداوند حتی برگی بر زمین نمی افتد. این یعنی خداوند شاهد کارهای ما است و من بدون اذن او هیچ قدمی برنمیدارم. یعنی خواست خود از هر چیزی با ارزش تر است و انتخاب شدن من برای بازی در فیلم سینمایی و تلویزیونی آقای نمازی هم خواست خداوند بوده است.

درخشش در سریال گیلدخت

سریال گیلدخت مهمترین تجربه رضا اکبرپور در تلویزیون است  گلنار و اسماعیل که عاشق یکدیگر هستند اتفاقات مختلفی برایشان رخ میدهد که باعث شد این دو نفر از هم دور شوند و حالا گلنار گرفتار شده است و نمیخواهد کسی بداند که او دختر خان است و از سوی دیگر پدرش اسیر شده است و دشمنان به دنبال گلنار میگردند.

اسماعیل با بازی رضا اکبرپور می گوید برای نجات مردم از ظلم و ستم قاجار از دوران جوانی درس و کتاب را رها کرد و اسلحه به دست گرفت و به گروه عیاران پیوست اما خود گلنار عامل ظلم رعیت است. یادی کنیم از روابط توهین آمیز او با زنان آشپزخانه و حتی با میرزا رضا این تضاد بین این دو نفر مخاطب را کنجکاو می کند و ماجرا را دنبال می کند تا ببیند این دو نفر در نهایت چگونه با هم آشنا می شوند و اگر چنین است چگونه این اختلافات فکری و اخلاقی بین خود را برطرف می کنند؟!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. انقدر جدی و واقعی بازی میکنه آدم باورش میشه بازیشو خیلی دوست دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *