بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست

فرناز رهنما متولد ۲۷ مهرماه ۱۳۶۰ در اصفهان است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه هنر و معماری بوده و سال ها در رشته ووشو فعالیت کرده است. فرناز رهنما با وجود اینکه در رشته تئاتر تحصیل کرده بود اما برای فراگیری بیشتر بازیگری در کلاس های مرحوم حمید سمندریان نیز حضور پیدا کرد . از زمانی که فرناز رهنما به شهرت رسید بسیاری از افراد در مورد نسبت او با « بهاره رهنما » سوال داشتند ، این دو بازیگر هیچ نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند و صرفا با یکدیگر دوست می باشند .

فرناز رهنما بازیگر نقش الهام همسر روزبه در سریال هفت سنگ متولد 27 مهر 1360 بوده و 42 سال سن دارد او در سریال بچه مهندس 3 در نقش تینوش به شهرت رسید خانم فرناز محمدی همسر کیارش اعتمادی است این خانم بازیگر تجربه حضور در سریال ساختمان پزشکان و فیلم بعد از ظهر سگی را در کارنامه دارد.

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی

وی متولد 27 مهرماه 1360 در اصفهان است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه هنر و معماری بوده و سال ها در رشته ووشو فعالیت کرده است. فرناز رهنما با وجود اینکه در رشته تئاتر تحصیل کرده بود اما برای فراگیری بیشتر بازیگری در کلاس های مرحوم حمید سمندریان نیز حضور پیدا کرد . از زمانی که فرناز رهنما به شهرت رسید بسیاری از افراد در مورد نسبت او با « بهاره رهنما » سوال داشتند ، این دو بازیگر هیچ نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند و صرفا با یکدیگر دوست می باشند .

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

شروع بازیگری

پس از انتخاب رشته بازیگری توسط خانم رهنما وی در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد و در سال ۱۳۸۴ با نمایش چشم اندازی از پل اولین اجرای موفق خود را داشت. در سال ۱۳۸۹ و در سریال ساختمان پزشکان به شهرت رسید و هم اکنون نیز نقش تینا وصال در سریال بچه مهندس 3 را به عهده دارد.

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

همچنین ببینید:

بازیگر نقش مهتاب در سریال برای آخرین بار کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش نوید در سریال بازپرس کیست بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش بیتاج در سریال رحیل کیست بیوگرافی

بازیگر نقش سوسانو در سریال جومونگ کیست +عکس جدید

همسر

فرناز رهنما از ۲۰ سالگی با همسر خود آشنا شده است. همسر فرناز رهنما کیارش اعتماد سیفی می باشد که به آهنگساز مشغول است. آشنایی فرناز رهنما با کیارش اعتمادی توسط برادر همسرش بود. چراکه بهاره رهنما با برادر همسرش در یک دانشگاه درس می خواند و از همین طریق با هم آشنا شدند. فرناز رهنما و همسرش هر دو ورزش مشترک ووشو را انجام می دهند و همواره در حال سفر کردن هستند .

ساختمان پزشکان در سال ۱۳۹۰ به کارگردانی سروش صحت ساخته شده است ، این سریال در ۵۷ قسمت از شبکه سوم سیما پخش شده است . فرناز رهنما در این سریال در نقش « نازنین فرهمند » همسر دکتر نیما بازی کرده است .

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

ساختمان پزشکان در سال 1390 به کارگردانی سروش صحت ساخته شده است ، این سریال در 57 قسمت از شبکه سوم سیما پخش شده است . فرناز رهنما در این سریال در نقش « نازنین فرهمند » همسر دکتر نیما بازی کرده است .

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

بازی در سریال هفت سنگ

خانم فرناز رهنما در سال 1393 در سریال هفت سنگ بازی کرد او در این سریال در کنار بازیگرانی همچون مهدی سلطانی و شبنم مقدمی به ایفای نقش پرداخت.

بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید بازیگر نقش الهام در سریال هفت سنگ کیست +بیوگرافی و عکس جدید

این سریال به تهیه کنندگی مجید مولایی و کارگردانی علیرضا بذرافشان محصول سال ۱۳۹۲ در زانر طنز،خانوادگی و درام است. این سریال برای بار اول از ماه رمضان ۱۳۹۳ از شبکه سه پخش شد و مورد توجه قرار گرفته است. علیرضا بذرافشان، سارا خسروآبادی، حسین تراب نژاد و فروغ فروهیده نیز گروه نویسندگان هستند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی امیر یوتیوبر واگعیه یا کیکه کیست و اهل کجاست +درامد

بیوگرافی انوشیروان فاطمی بازیگر و همسرش کیست + عکس های جدید

این سریال دربارهٔ سه خانواده است که کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و ماجراهای مختلفی برایشان پیش می‌آید.برخی این سریال را تقلیدی از سریال آمریکایی خانواده امروزی می‌دانند.مجله تایم پس از پخش قسمت نخست این سریال در گزارشی نوشت که هفت‌سنگ کپی صحنه‌به‌صحنهٔ سریال آمریکایی خانواده امروزی است و نسبت به عدم رعایت قانون حق تکثیر انتقاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *