بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافی

محیا دهقانی بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی 2 میباشد  او متولد 24 دی ماه 1372 در تهران میباشد و سریال نجلا نیز نقش نجلا را بر عهده داشت.

بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافی

بیوگرافی بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کن

محیا دهقانی در ۲۴ دی ۱۳۷۰ در تهران بدنیا آمد. او فارغ‌التحصیل رشته بازیگری اسـت .او از سال 1390 تا کنون دراین عرصه فعالیت می‌کند. وی ابتدا از تئاتر شروع کرد و بـه تلویزیون و سینما راه پیدا کرد. او در رشته تحصیلی بازیگری و هم چنین دوره هاي آزاد بازیگری در کلاس هاي داریوش محترم شرکت کرده اسـت.

محیا دهقانی بازیگر خوش چهره و خوش آتیه نسل جوان ایران و متولد سال ۱۳۷۰ در تهران است. محیا دهقانی اولین فعالیت هنری خود را در سن سیزده سالگی با حضور در مجموعه تلویزیونی قهر و اشتی آغاز کرد.

بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافی

محیا دهقانی دارای لیسانس بازیگری و همچنین مدرک ازاد بازیگری از محضر استاد داریوش ارجمند است.

فیلم ها و سریال های محیا دهقانی

برای اولین بار در سال 1383 و در سن 13 سالگی با بازی در سریال قهر و آشتی به دنیای بازیگری راه پیدا کرد.

از فیلم های معروف او می توان به شیار 143 در کنار مریلا زارعی، ماجرای نیمروز در کنار مهرداد صدیقیان و احمد مهرانفر، لیلاج در کنار حامد کمیلی، مستند سبز سفید و سرخ، شب، سکوت رهایی، باهر و کنجانچم اشاره کرد.

بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافی

تنهایی لیلا و پایتخت 4 در نقش سوسن و در کنار محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر و سارا و نیکا فرقانی اصل از موفق ترین سریال های او در تلویزیون محسوب می شوند.

از تئاتر های او می توان خانه برناردا آلیا، دو سه چیزی که نمی دانید، خسیس به روایت یک بازپرس و زنجیر شدگان را نام برد.

محیا دهقانی همچنین سابقه بازی در سریال تنهایی لیلا و بازی در فیلم ماجرای نیمروز که جوایز زیادی را در جشنواره فجر بدست آورده است را در سال ۹۵ دارد و در این فیلم ارزشمند هم بازی کرده است که این فیلم سبب شد تا اینکه بازیگر جوان بیشتر شناخته و به شهرت برسد.

بازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافیبازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافیبازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافیبازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافیبازیگر نقش بهاره شکیبا در فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ کیست +بیوگرافی

همچنین ببینید

جوک و شوخی کاربران با سریال پوست شیر و مرگ ساحل و رضا پروانهشوخی های کاربران با سریال پوست شیر را ببینید

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود.
راستی اگر شما هم میخواهید بیوگرافی خودتان و یا آدرس و اطلاعات کسب و کارتان را در گوگل ثبت کنید اینجا را ضربه بزنید.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *