بازیگر نقش سعید در وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سعید در وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سعید در سریال وضعیت زرد کیست

زین‌العابدین تقی‌پور بازیگر نقش سعید کاظمی در سریال وضعیت زرد میباشد زین‌العابدین تقی‌پور، بازیگردان، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» فعالیت داشته است.

بازیگر نقش سعید در وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

زین العابدین تقی پور مجری تلویزیون و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. تقی پور برای اولین بار به طور حرفه ای در سال ۹۷ با فیلم “منطقه پرواز ممنوع” به کارگردانی امیر داساگر جلوی دوربین رفت. این فیلم که برای کودک و نوجوان ساخته شده، داستان سه نوجوان در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگی شان، وارد مسائل و درگیری های مختلف و مهیجی می شوند.

بازیگر نقش سعید در وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

او هم اکنون با بازی در نقش “سعید” در سریال “وضعیت زرد” به کارگردانی مجید رستگار به اوج شهرت رسیده است. سعید در این سریال دانشمند هسته ای است که از کارش اخراج شده و اتفاقاتی برای او رخ می دهد. این مجموعه اولین تجربه سریالی وی است و البته اولین تجربه کمدی او هم محسوب می شود. گفتنی است تقی پور همچنین سابقه اجرا هم دارد و مجری برنامه مهمات بوده است. این برنامه به دفاع مقدس از جنبه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از نظر نسل چهارم انقلاب می پرداخت و رویکردی تحلیلی داشت.

بازیگر نقش سعید در وضعیت زرد کیست +بیوگرافی و عکس

خط داستانی «وضعیت زرد» دارای رگه های سیاسی است و خط قصه و شخصیت های آن شامل شش کاراکتر محوری هستند که هرکدام از شخصیت ها ، داستان و رگه هایی مخصوص به خود دارند. او با آرش و فرزانه و رضا همبازی شده است.

در فصل اول این سریال با قصه ای مواجه می شویم که یکی از شخصیت های اصلی آن ، طراح سانتریفیوژی بود که از سازمان انرژی اتمی اخراج شده بود ، البته موضوعاتی با درون مایه اجتماعی ، اقتصادی و مجازی هم حولِ محور این سریال قرار داشت.

در فصل دوم به موضوعات دیگری از جمله فرار مغزها ، مهاجرت ، تور پزشکی و مهاجرت پزشکی به ایران پرداخته می شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *