بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی دینا هاشمی را در این صفحه مشاهده نمایید

سریال احضار یکی از سریال های پر بیننده ماه رمضان 1400 بوده که توانسته مخاطبان زیادی را به دست اورد و مورد توجه مردم قرار بگیرد.

واضح است که ارتباط نام سریال با جلسات احضار روح و جن چه‌قدر می‌تواند به موضوع ترسناک‌خواندن احضار دامن بزند. البته آنطور که از تیزر سریال برمی‌آید «احضار» تصاویری از جلسات احضار روح را هم نشان می‌دهد. در اولین قسمت سریال افخمی، دیالوگ‌هایی درباره جن و ارواح و صحنه‌هایی ترسناک دیده شد و همین باعث شده است مسئولان پخش شبکه یک بگویند قسمت‌هایی که ممکن است برخی را بترساند با برچسب درجه‌بندی سنی «۱۴+» روی آنتن می‌رود.

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟

دینا هاشمی بازیگر جدید و تازه کار که در سریال احضار بازی می کند.

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

او برای اولین بار در جلوی دوربین تلویزیون دیده می‌شود.

تحصیلات وی دانشجوی رشته تئاتر از دانشگاه سوره می‌باشد و در حال تحصیل است.

او بازیگری را در تئاتر آغاز کرده یکی از نمایش‌های وی نمایش «قلب کاغذی شمعدانی های زمین» با کارگردانی امین میری در سالن پردیس تئاتر شهرزاد اجرا کرده است.

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

دینا هاشمی در فیلم کوتاه به نام «یک کلمه هم حرف نزن» با کارگردانی مهدی اسبقی را در لیست هنری اش دارد.
دنیا هاشمی یکی از بازیگران جوان در مجموعه «احضار» با کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخشید است.
این مجموعه در ماه مبارک رمضان در شبکه یک نیز پخش خواهد شد و بینندگان عزیز می توانند هر شب در ماه مبارک رمضان در ساعت۱۵ :۲۲ بیننده این سریال باشند.

همچنین ببینید بازیگر نقش شکیبا در سریال احضار کیست +اینستاگرام و بیوگرافی

پیج اینستاگرام

مجموعه احضار در ۳۰ قسمت ساخته شده است . این مجموعه با نام قبلی «دعوت نحس» در حال حاضر در حال تصویربرداری می‌باشد.

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

خلاصه‌ای از این سریال: زهره و مائده با هم دختر دایی و دختر عمه هستند.

آنها هر دو با هم با دو تا از دوستانشان سوسن و شکیبا برای تفریح به شمال می روند. هر چهار نفر از دوستان خیلی صمیمی هستند ولی یکی از آنها به مائده حسادت می کندو از وی خوشش نمی آیدواین سفر باعث می‌شود که آنها از کینه ورزی و دشمنی وی با خبر شوند و با آمدن محسن خواستگار قبلی مائده به جمعشان حوادثی رخ می‌دهد که زندگی و سرنوشت مائده وزهره را دگرگون می کند.

هنرمندانی که در این سریال بازی کرده اند از جمله : آرش مجیدی، رضا توکلی، افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی، نسرین‌نکیسا، مرتضی کاظمی، ادرینا صادقی، مینو آذر مگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و…. می باشد.
علیرضا افخمی کارگردان مجموعه احضار می‌باشد.

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

وی قبل از این مجموعه سریال‌هایی چون: تب سرد, او یک فرشته بود، پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت را کارگردانی کرده است. که در شبکه های تلویزیون روی آنتن رفته است.
عوامل مجموعه احضار از جمله می‌توان به :مدیر تصویربرداران :علیرضا رنجبران, دستیار اول کارگردان :اکبر نصیری جوزانی, صدابردار: فرشید احمدی, تدوین: افسانه افخمی , تدارکات :اکبر مهری و…. نیز اشاره کرد.

توضیح قبل از پخش اولین قسمت هم مشخص نیست به دلیل برطرف‌کردن تلقی‌های اشتباه درباره این سریال است یا واقعا هشداری خواهد بود برای درجه‌بندی سنی سریال:
«سریال احضار مجموعه‌ای در گونه ملودرام اجتماعی با موضوع معرفتی است و چنانچه در بعضی قسمت‌ها تماشای صحنه یا سکانسی برای کودکان مناسب نباشد، قبل از شروع تصویر موردنظر علامت ۱۴ + درج خواهد شد.»

بازیگر نقش سوسن در سریال احضار کیست؟ اینستاگرام و بیوگرافی

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *