بازیگر نقش لیندا همسر بروسلی در سریال داستان بروسلی کیست

بازیگر نقش لیندا همسر بروسلی در سریال داستان بروسلی کیست

بازیگر نقش لیندا همسر بروسلی کیست

میشل لانگ بازیگر نقش لیندا لی کدول در سریال داستان بروس لی یا افسانه بروسلی میباشد لیندا لی کدول ورزشکار و مربی کونگ فو بود و همکلاسی بروسلی در باشگاه رزمی بود او نویسندگی هم میکرد و بعد از مرگ بروسلی کتابی نوشت به نام “مردی که فقط من شناختم” که مورد استقبال هواداران بروسلی قرار گرفت.

بازیگر نقش لیندا همسر بروسلی در سریال داستان بروسلی کیست

بیوگرافی

میشل لانگ متولد 21 مارس 1945 معلم و نویسنده بازنشسته آمریکایی و همسر بروس لی میباشد او دارای یک فرزند به نام براندون لی بازیگر سرشناس است.

او در اورت، واشنگتن، دختر ویویان آر. خانواده او باپتیست و از نژاد سوئدی، ایرلندی و انگلیسی بودند.[6][7]

او زمانی که در دبیرستان گارفیلد تحصیل می کرد، بروس لی را ملاقات کرد، جایی که بروس برای نمایش کونگ فو آمد. او در آن زمان در دانشگاه واشنگتن تحصیل می کرد. در نهایت، زمانی که در دانشگاه واشنگتن تحصیل می کرد، یکی از شاگردان کونگ فو او شد و برای معلم شدن درس می خواند.

آنها در 17 اوت 1964 ازدواج کردند. لیندا چند واحد از فارغ التحصیلی فاصله داشت. آنها دو فرزند به نام های براندون لی و شانون لی داشتند. بروس لی به طور ناگهانی در 20 ژوئیه 1973 در اثر واکنش آلرژیک به یک مسکن درگذشت.

بازیگر نقش لیندا همسر بروسلی در سریال داستان بروسلی کیست

لیندا در سال 1988 با تام بلیکر ازدواج کرد و آنها در سال 1990 طلاق گرفتند. او بعداً در سال 1991 با کارگزار بورس بروس کادول ازدواج کرد و آنها در رانچو میراژ، کالیفرنیا زندگی کردند.

در 31 مارس 1993، پسرش براندون در حین فیلمبرداری کلاغ به طور تصادفی توسط یک اسلحه به قتل رسید.

 

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *