بازیگر نقش مهری در سریال فرمان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش مهری در سریال فرمان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بازیگر نقش مهری خانم در سریال فرمان کیست

اکرم محمدی بازیگر نقش مهری در سریال فرمان متولد ۶ مرداد سال ۱۳۳۷ است و در تهران به دنیا آمده است

اکرم محمدی بازیگر خوش نقش و هنرمند سینما،تلویزیون و تئاتر می باشد او ۶۱ ساله است و به عنوان یکی از بهترین بازیگرانی که در سریال های خانگی توانست به اوج محبوبیت برسد می باشد. متاسفانه او در سال های اخیر مقداری از دنیای سینما و تلویزیون فاصله گرفته ولی با حضور موفق خود در سریال ستایش ۳ دوباره در اوج هنرنمایی خود ظاهر شد.

بازیگر نقش مهری در سریال فرمان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی

اکرم محمدی دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشد او در ششم مرداد سال ۱۳۳۷ در شهر تهران به دنیا آمد و ۶۱ ساله است. او همیشه در خصوص زندگی شخصی اش گفته که من در یک خانواده به دور از هر گونه حاشیه و جنجال‌ و دارای زندگی آرامی بوده ام. اکرم محمدی بعداً در دوران نوجوانی پس از گذراندن برخی کلاس های بازیگری و هنرپیشگی توانست با حضور در نمایش خسیس در دنیای هنرپیشگی و تئاتر ظاهر شوند.

بازیگر نقش مهری در سریال فرمان کیست بیوگرافی و عکس جدید

سوابق

اکرم محمدی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1366 در 29 سالگی در سریال مرغ حق به کارگردانی حسین مختاری و مسعود فروتن بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال مرد هزارچهره، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای اکرم محمدی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون دانیال حکیمی، رضا فیاضی، آلبر مجاهدیان و بهروز مسروری را تجربه کرد.

همچنین ببینید

بازیگر نقش طاهره در سریال فرمان کیست

بیوگرافی شیرین کاظمی بازیگر نقش گلی

اکرم محمدی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم اکرم محمدی در این سال، بازیگری در سریال مرد هزارچهره به کارگردانی مهران مدیری محسوب می‌شود.

بازیگر نقش مهری در سریال فرمان کیست بیوگرافی و عکس جدید

کارهای سینمایی :
۱۳۹۲ – یکی برای همه (محمد آهنگرانی)
۱۳۹۰ – زنان ونوسی، مردان مریخی (کاظم راست‌گفتار)۱۳۸۶ – دایره زنگی (پریسا بخت‌آور )۱۳۸۵ – پای پیاده (فریدون حسن‌پور)۱۳۷۹ – سام و نرگس (ایرج قادری)۱۳۷۷ – دختری با کفش‌های کتانی (رسول صدرعاملی)

بازیگر نقش احمد آقا در سریال فرمان کیست

بازیگر نقش ملوک در سریال فرمان کیست +بیوگرافی و عکس

۱۳۷۷ – شیدا (کمال تبریزی)

۱۳۷۶ – ساحره (سید داود میرباقری)

۱۳۷۰ – دره شاپرک‌ها (فریال بهزاد)

۱۳۶۹ – آوای دریا (رحمان رضایی)

۱۳۶۹ – همه یک ملت (حسین مختاری)

۱۳۶۸ – مادر (علی حاتمی)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *