بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست

ناصر هاشمی بازیگر نقش ناصر در پدر سالار میباشد ناصر هاشمی متولد بیست و دوم فروردین ماه سال ۱۳۳۵ در لنگرود میباشد برادر مهدی هاشمی میباشد این هنرمند قدیمی و با سابقه کشورمان هرچند ما او را بیشتر به عنوان بازیگری می شناسیم، اما در عرصه‌های مختلف فیلم‌سازی اعم ازکارگردانی و فیلمنامه نویسی و حتی دوبلوری فعالیت داشته است.
ناصر با تشویق برادرانش مهدی و محمود هاشمی به هنرهای نمایشی روی آورد و در دوره‌های دبیرستان در چندین نقش بسیار کوتاه در تئاترهای برادرش مهدی هاشمی بازی کرد و پس از آن فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد .
او از سال ۱۳۶۳ در چندین تئاتر، تله تئاتر، فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان وارد عرصه حرفه‌ای شد.

ناصر هاشمی بازیگر نقش ناصر پسر کوچک اسداله خان میباشد او متولد 22 فروردین 1335 در لنگرود بوده و سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت دارد و به عنوان بازیگر پیشکسوت شناخته میشود او برادر مهدی هاشمی دیگر بازیگر پیشکسوت سینما میباشد از مهمترین سریالهای ناصر هاشمی میتوان به سریال سمندون ، دومین انفجار ، چای قندپهلو و روزگار قریب میتوان اشاره کرد در ادامه مجله شبونه به بیوگرافی ناصر هاشمی بازیگر نقش ناصر در پدر سالار خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بیوگرافی

ناصر هاشمی متولد 22 فروردین 1335 در لنگرود ، کارگردان و دوبلور و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

وی فارغ‌التحصیل رشته‌ی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده‌ی “هنرهای زیبای دانشگاه تهران” است.

او با تشویق برادرانش مهدی و محمود وارد هنرهای نمایشی شد و دوره دبیرستان در چند نقش کوتاه در تئاترهای برادرش مهدی هاشمی بازی کرد و سپس فعالیت حرفه ای را اغاز کرد.

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

سوابق

ناصر هاشمی فعالیت‌های هنری اش را به صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۶۳ به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان در چندین تئاتر، تله تئاتر، فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی شروع کرده است.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش زری در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بازیگر نقش جمال در سریال پدر سالار کیست +بیوگرافی و علت فوت

ناصر هاشمی ایجاد علاقه به هنر نمایشی و آغاز فعالیتش را در مصاحبه ای با جام جم اینگونه بیان می‌کند:

وقتی دبستان می‌رفتم، برادرانم مهدی و محمود در یک سالنی که شمالی‌ها به آن تَنَوی (سالن پذیرایی از مهمان‌ها) می‌گویند، نمایش‌نامه می‌نوشتند، اقتباس می‌کردند و آنها را برای اجرا تمرین می‌کردند. همیشه برای من سوال بود که برادرانم در آن سالن چه کار می‌کنند. بعدا فهمیدم که نمایش‌نامه می‌نویسند و کار تئاتر می‌کنند.

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

دلیل کم کاری ناصر هاشمی

ناصر هاشمی درباره شرایط سینما و دلایلی که باعث شده کم کار باشد می‌گوید:‌ «من همه همکارانم را دوست دارم و نمی‌خواهم به کسی بی‌احترامی کنم اما در سینمایی که ما داریم و یکی دو زار و دیگری پنج زار برای فیلمش هزینه می‌کند همه چیز آماتوری پیش می‌رود و متاسفانه هیچ وقت به صورت جدی از سوی حاکمیت پشتیبانی نمی‌شود و در این شرایط معمولا تهیه‌کننده به خاطر پولی که هزینه کرده به دنبال این است که تا سرمایه‌اش برگردد. خب در این شرایط من شاید پولساز نباشم و به خاطر همین به افراد دیگری پیشنهاد می‌دهند.»

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

او درباره بازی در تلویزیون نیز معتقد است: «در این مدت نقش‌هایی به من پیشنهاد می‌شد که نخ‌نما شده بود. تلویزیون هم یا آدم سفید دارد یا سیاه.»

بازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافیبازیگر نقش ناصر در سریال پدر سالار کیست +عکس جدید و بیوگرافی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *