ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی

بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی و عکس

ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست

ستاره حسینی بازیگر تئاتر و سینماو تلویزیون بازیگر نقش ویدا جون سریال فوفو مسافری از کامادو میباشد او تجربه بازی در چرخ فلک، تعبیر وارونه یک رویا، گسل ، گیله وا و پلاک 13 را در کارنامه خود دارد. ستاره حسینی بازیگر تئاتر و سینماو تلویزیون بازیگر نقش ویدا جون سریال فوفو مسافری از کامادو میباشد او تجربه بازی در چرخ فلک، تعبیر وارونه یک رویا، گسل ، گیله وا و پلاک ۱۳ را در کارنامه خود دارد.

ستاره‌حسینی بازیگر تئاتر و سینماو تلویزیون بازیگر نقش ویدا جون سریال فوفو مسافری از کامادو میباشد او تجربه بازی در چرخ فلک، تعبیر وارونه یک رویا، گسل ، گیله وا و پلاک ۱۳ را در کارنامه خود دارد.

ستاره حسینی بازیگر نقش رعنا در سریال پلاک ۱۳ متولد ۱۶ آذرماه سال ۱۳۷۲ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع غذایی است و در حال حاضر نیز دانشجوی رشته کارگرانی است. ستاره حسینی در خانواده ای ۶ نفره متولد شده است وی که فرزند سوم خانواده اش است دارای دو خواهر و یک برادر است .

ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی

بیوگرافی

ستاره حسینی بازیگر نقش رعنا در سریال پلاک 13 متولد 16 آذرماه سال 1372 در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع غذایی است و در حال حاضر نیز دانشجوی رشته کارگرانی است. ستاره حسینی در خانواده ای 6 نفره متولد شده است وی که فرزند سوم خانواده اش است دارای دو خواهر و یک برادر است .

ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی

شروع بازیگری

او به کمک فریدون جیرانی توانست به عرصه بازیگری وارد شود و برای اولین بار جلوی دوبین قرار بگیرد. این بازیگر از سن 16 سالگی کارش با خود تئاتر شروع کرده است. در کلاس های فریدون جیرانی شرکت کرد و مهارت بازیگری را به دست آورد و سپس برای اولین بار در سریال تعبیر وارونه یک رویا بازیگری را تجربه کرد.

ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی

سوابق

وی در سریال هایی نظیر تغیر وارونه یک رویا، چرخ و فلک، گسل، گیله وا و… به ایفای نقش پرداخته است. همچنین در سینما نیز فعال بوده و در فیلم های سینمایی نظیر وارونگی، للوک، آرینا، شراره و… حضور داشته است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی فربد عشقی بازیگر نقش آرتا در سریال فوفو مسافری از کامادو

ستاره حسینی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1394 در 22 سالگی در فیلم وارونگی به کارگردانی بهنام بهزادی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال گسل، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای ستاره حسینی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی و رویا جاوید نیا را تجربه کرد.

ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی

علایق و ویژگی ها :

1- خانم حسینی به موسیقی علاقه زیادی دارد.

2- ستاره حسینی در اوقات فراغتش کتاب میخواند، نقاشی میکشد، ورزش میکند و فیلم میبیند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی تامارا یکتا بازیگر نقش مانیا در سریال فوفو مسافری از کامادو

3- خانم حسینی دوست دارد بشتر نقش های چالشی و متفاوت را بازی کند.

4-خانم بازیگر از میان بازیگران بازی خانم لیلا حاتمی، شهاب حسینی، علی مصفا و پرویز پرستویی را دوست دارد.

5- ستاره حسینی در کنار حرفه بازیگری در حرفه عکاسی و گویندگی نیز فعال است.

ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی ستاره حسینی بازیگر نقش ویدا سریال فوفو مسافری از کامادو کیست بیوگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *