بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی

گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست

روشنک عجمیان بازیگر نقش گلچهره در سریال اقاقیا بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۲۰ بهمن ۱۳۵۵ در تهران میباشد او فیلم ها و سریالهای زیادی بازی کرده است سریالهای گوهر کمال ،مرد هزار چهره ، بال‌های خیس ، راه در رو ، سایه روشن و شهرک جیم از جمله سریالهای معروف خانم عجمیان میباشد در ادامه به بیوگرافی روشنک عجمیان خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بیوگرافی

روشنک عجمیان بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین مجری می‌باشد. کار تئاتر را با کلاس های بازیگری از سال ۱۳۷۴ شروع کرد و اولین کار تصویری او در سال ۱۳۷۷ بود. در سال ۸۱ با برنامه چشم‌انداز اولین کار خود را به عنوان مجری تجربه کرد.

شاید دورترین تصویری کـه از روشنک عجمیان در ذهن تعداد زیادی از مخاطبان وجوددارد، کارهای خاطره‌انگیز نسبتا قدیمی و کمدی او مانند کوچه اقاقیا و جایزه بزرگ باشد، اما او کار خود رابه صورت حرفه‌اي از سال ها پیش از این آغاز کرده اسـت. عجمیان فعالیت خود رابه بازیگری محدود نکرده ودر اجرا نیز دستی بر آتش دارد.

بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی

سوابق

روشنک عجمیان نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1377 در 22 سالگی در سریال دانی و من به کارگردانی علی عبدالعلی‌زاده و ارژنگ امیرفضلی بازی کرده است.

همچنین ببینید:

بازیگر نقش فریدون در سریال کوچه اقاقیا کیست

بیوگرافی رضا عطاران بازیگر و همسرش فریده فرامرزی و فرزندان +عکس

او در این سال با بازی در 6 فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد. آثار مهم روشنک عجمیان در این سال، بازیگری در سریال ماهی کوچولوها دعا می‌خوانند به کارگردانی احمد معظمی، فیلم سوگند به کارگردانی شاپور قریب، فیلم کارناوال مرگ به کارگردانی حبیب‌الله کاسه‌ساز و رضا اعظمیان، فیلم کتاب قانون به کارگردانی مازیار میری، فیلم یک اشتباه کوچولو به کارگردانی محسن دامادی و سریال مرد هزارچهره به کارگردانی مهران مدیری محسوب می‌شود.

بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی

همسر و خانواده

روشنک عجمیان با مهریار حمیدی از بازیگر سریال کوچه اقاقیا و مرد هزارچهره در سال ۸۲ ازدواج کرده است .در مورد نحوی ازدواجشان می گوید : آشنایی ما در ماه آخر بازی در مجموعه کوچه اقاقیا در سال ۱۳۸۱ صورت گرفت من و همسرم آن زمان قادر به تصمیم گیری قطعی برای ازدواج نبودیم آقای نوذری با کمک های فکری که به من و همسرم کردند باعث شدند که پیوند ما زودتر انجام شود

بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی بازیگر نقش گلچهره در سریال کوچه اقاقیا کیست +عکس جدید و بیوگرافی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *