بازیگر نقش یاسمن در فیلم بدون قرار قبلی کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش یاسمن در فیلم بدون قرار قبلی کیست +بیوگرافی و عکس

یاسمن در فیلم بدون قرار قبلی کیست

پگاه آهنگرانی بازیگر نقش یاسمن در فیلم بدون قرار قبلی میباشد پگاه آهنگرانی بازیگر متولد 2 مرداد سال 1363 در شهر اراک است. او به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت، مجبور شد فقط تا دیپلم و در رشته موسیقی ادامه تحصیل دهد. او به جز بازیگری مستند هم می سازد و به دلیل فعالیت های سیاسی که در سال 1388 داشت روانه زندان شده است.

بازیگر نقش یاسمن در فیلم بدون قرار قبلی کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

پگاه آهنگرانی متولد ۲ مرداد ۱۳۶۳ در اراک، بازیگر و مستندساز است

تحصیلکرده رشته موسیقی در مقطع هنرستان می باشد که در شش سالگی بازیگری را آغاز کرد و بعد از تجربه زندان حالا ازدواج کرده و ساکن کشور انگلستان است

پگاه آهنگرانی فرزند جمشید و منیژه حکمت است که هر دو از تهیه کنندگان و کارگردان با سابقه می باشد، پگاه تنها یک خواهر بنام مهشید دارد. به واسطه پدر و مادر خود وقتی ۶ ساله بود در فیلم گربه آواز خوان در سال ۱۳۶۹ بازی کرد اما دومین تجربه اش هشت سال بعد سال ۱۳۷۷ در فیلم دختری با کفش های کتانی بود. این فیلم علاوه بر شهرت جوایز متعددی برایش به ارمغان آورد.

بازیگر نقش یاسمن در فیلم بدون قرار قبلی کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

پگاه آهنگرانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال 1363 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار پگاه آهنگرانی می‌توان به بازیگری در فیلم ورود آقایان ممنوع، فیلم سارا و آیدا و فیلم دربند اشاره کرد.

پگاه آهنگرانی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1370 در 7 سالگی در فیلم گربه‌ی آوازه‌خوان به کارگردانی کامبوزیا پرتوی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم ورود آقایان ممنوع، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پگاه آهنگرانی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهدی عسگری، راحله اسماعیلی، رضا بابک و حمید جبلی را تجربه کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *