بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست +بیوگرافی میلاد صویلاوی

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست بیوگرافی و اینستاگرام میلاد صویلاوی را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست

وی یکی از هنرمندان کم سن و سال و با استعداد سینما بوده که با درخشش در فیلم یدو موفق شد به موفقیت زیادی برسد و استعداد خود را در این عرصه به همگان نشان دهد.

اولین تجربه بازیگری او باعث شد که نامزد سیمرغ بلورین در جشنوار هفیلم فجر شود.

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست +بیوگرافی میلاد صویلاوی

بیوگرافی میلاد صویلاوی

میلاد صویلاوی در سال 1384 در شهر آبادان به دنیا امده است و اولین تجربه بازیگری اش را در فیلم یدو کسب کرده است فیلمی که توسط آقای هدی جعفری کارگردانی شده است

او به خبرگزاری مهر گفته است من تا قبل از فیلم «یدو» اصلاً سابقه بازیگری نداشتم و از پدر سینمایی خودم مهدی جعفری کارگردان فیلم «یدو» و مصباح تهیه‌کننده و رضا نوری که بسیار برایم زحمت کشید و همه فن‌های بازیگری را به من یاد داد، تشکر می‌کنم؛ همچنین از ستاره پسیانی و یاسین که لهجه شیرین آبادانی را بیشتر به من آموزش داد، قدردانی می‌کنم.

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست +بیوگرافی میلاد صویلاوی

وی تصریح کرد: این کار برایم بسیار سختی بود ولی حتماً این مسیر را ادامه می‌دهم زیرا بعد از فیلم «یدو» عاشق سینما شدم چرا که کار خیلی قشنگی بود.

بازیگر نوجوان آبادانی اضافه کرد: دوست دارم تمام اساتید سینما و مسئولان بچه‌های آبادان را ببینند زیرا آبادان شهری است که یک «یدو» ندارد بلکه هزاران «یدو» دارد.

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست +بیوگرافی میلاد صویلاوی

صویلاوی تأکید کرد: من خودم باورم نمی‌شد کار اینقدر قشنگ شود اما با تلاش جعفری کار بسیار قشنگ شد.

وی گفت: با تلاش تیم حرفه‌ای و پرتلاش فیلم «یدو» فیلمی احساساتی و طنز بسیار زیبایی روی پرده سینما اکران شد.

یدو فیلمی به کارگردانی مهدی جعفری، نویسندگی مهین عباس‌زاده و مهدی جعفری و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح محصول سال ۱۳۹۹ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر شده‌است. این فیلم براساس داستان زخم شیر از صمد طاهری ساخته شده است.

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست +بیوگرافی میلاد صویلاوی

داستان فیلم دربارهٔ ماه‌های آغازین جنگ تحمیلی است. دورانی که خانواده‌های شهرهای مختلف خوزستان به ناچار خانه، کاشانه و همهٔ دلبستگی خود را رها کردند و به شهرهای دیگر پناه بردند تا جان خود را نجات دهند. اما در این میان مادری قصد ندارد خانه و کاشانهٔ خود را رها کند در این میان پسر بزرگ‌تر و نوجوان خانواده، از دست این تصمیم مادر عصبانی است. مدام به جان مادر غر می‌زند که مانند تمام اهالی محل از آن جا بروند تا از بین نرفته‌اند. به هر بهانه‌ای با مادر بحث می‌کند و حرف از رفتن می‌زند. مادر اما بیش از آنچه یدو تصورش را دارد عاشق خانه‌ای است که در آن مادر شده‌است.

بازیگر نقش یدو در فیلم یدو کیست +بیوگرافی میلاد صویلاوی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *