باز کردن قفل کارت Shit coin و Meme coins بازی همستر

باز کردن قفل کارت Shit coin و Meme coins بازی همستر

باز کردن قفل کارت Shit coin و meme coins بازی همستر که برای مخاطبان این بازی میتواند بسیار جالب و جذاب باشد.

باز کردن قفل کارت Shit coin

اگر شما هم به دنبال باز کردن قفل کارت شت کوین (Shit coin) هستید باید به سراغ بخش Legal رفته و برروی گزینه KYC  چند بار بزنید تا لول (lvl) به عدد درخواست شده برسد به این صورت فقل این گزینه باز خواهد شد.

باز کردن قفل کارت Meme coins

برای باز کردن قفل Meme coins باید به بخش PR&Team رفته و روی گزینه influencers چندبار ضربه بزنید تا لول (LVL) این گزینه به 10 برسد با ضربه زدن روی آن (از دست دادن سکه) و رسیدن لول به 10 کارت Meme coins باز خواهد شد.

باید سکه به اندازه کافی داشته باشید که گزینه های گفته شده به لول حد نصاب برسد.

در صورت انجام دادن این کارها 5 میلیون سکه به حساب شما خواهد آمد که میتواند برای باز کردن قفل های کارت های دیگر در اینده استفاده کنید.

معاون اجتماعی پلس فتا از تشکیل ۱۸ پرونده کلاهبرداری در خصوص بازیِ همستر خبر داد.

همچنین ببینید

پروفیت (profit) همستر چیست پروفیت مهم است یا سکه ها

به گزارش مهر، سرهنگ رامین پاشایی افزود: تفاوت بازی همستر با با نات‌کوین این است که در آن فقط ۲۵ میلیون کاربر در این فعالیت و بازی شرکت کردند. ولی الان تقریباً ۱۲۰ میلیون نفر درگیری بازی همستر هستند. این خودش یک چالش است. زیرا تعداد زیادی رمز ارز وجود دارد. یعنی فروشنده‌هایی زیادی هستند و هر چیزی هم که فروشنده زیادی داشته باشد قطعاً کاهش قیمت پیدا می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *