بانک ها تا کی تعطیل هستند (در عید نوروز 1403)

بانک ها تا کی تعطیل هستند (در عید نوروز 1403)

بانک ها تا کی تعطیل هستند

همه بانک های کشور از روز 5 فروردین 1403 شروع به کار خواهند کرد تعطیلات عید نوروز به صورت رسمی فقط 4 روز اول فروردین است و همه ادارات و بانک های دولتی موظف هستند که از 5 فروردین شروع به کار کنند.

با دستور رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، بخشنامه ای به نام ضیافت خدمت به کلیه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی ابلاغ شده است تا در ایام تعطیلات نوروزی از تاریخ ۲۴ اسفند تا ۱۴ فروردین هیچ دستگاه دولتی و اجرایی خالی از مدیران نباشد.

شرکت های خصوص بسته به تصمیم مالک و مدیرعامل شرکت اقدام به مدت زمان تعطیلی خواهند کرد. اما حداقل تعطیلی برای این شرکت ها 4 روز اول عید نوروز میباشد.

اطلاع از زمان تعطیلی مدارس برای عید به منظور برنامه ریزی والدین برای سفر و یا برنامه ریزی دانش آموزان برای مطالعه دروس ضروری می باشد که در ادامه این مقاله به بررسی زمان تعطیلی مدارس برای عید 1403 در اواخر اسفند و فروردین ماه و تاریخ شروع تعطیلی عید پرداخته شده است. زمان تعطیلی مدارس برای عید ۱۴۰۳ اعلام شد !

طبق اعلام روابط عمومی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، وی افزود: این اقدام جهادی دولت که با مسئولیت و نظارت اداره کل رسیدگی به شکایات و درخواستهای ارتباطات مردمی ریاست جمهوری پیش می‌رود، اطمینان خاطری برای مردم در رسیدگی فوری و دقیق به شکایات و گزارشات مردمی در تعطیلی آغاز سال جدید و بصورت شبانه روزی با شماره تماس ۶۴۴۵۳۱۷۴ است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *