بدل ایرانی محمد صلاح کیست؟ بیوگرافی محمد خلیلی بدل محمد صلاح

بدل ایرانی محمد صلاح کیست؟ بیوگرافی محمد خلیلی بدل ایرانی محمد صلاح فوتبالیست مصری تیم لیورپول را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سلبریتی ها و چهره های سرشناس دنیا همیشه مورد توجه مردم قرار میگیرند و بسیار از طرفداران انها علاقمند هستند که زندگی شخصی انها را دنبال کنند

بدل محمد صلاح کیست؟ بیوگرافی محمد خلیلی بدل ایرانی محمد صلاح

در سالهای اخیر پدیده ای به وجود آمده است به نام بدل که عده ای سعی میکنند خود را شبیه سلبریتی ها و چهره های معروف دنیا کنند.

در ایران تعداد زیادی بدل وجود دارد از بدل آنجلینا جولی گرفته تا بدل لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در شبکه های اجتماعی حسابی سر و صدا کرده اند و حتی رسانه های دنیا نیز آنها را پوشش میدهند.

بدل محمد صلاح کیست؟

امروز میخوایم به شما بدل محمد صلاح فوتبالیست مطرح مصری لیورپول را معرفی کنیم.

بدل محمد صلاح کیست؟ بیوگرافی محمد خلیلی بدل ایرانی محمد صلاح

شخصی به نام محمد خلیلی در ایران وجود دارد که شباهت بسیار زیادی به محمد صلاح فوتبالیست معروف دارد و همین امر باعث شده که بسیاری از هواداران ایرانی این بازیکن با محمد خلیلی عکس های یادگاری بگیرند و در اینستاگرام نیز پیج او را فالو کنند.

محمد خلیلی کیست؟

امیر محمد علامه نوجوان فوتبالیست دهدشتی که طی ماه های گذشته نحوه شوت های وی و عبور توپ از یک منفذ وخوشحالی پس ازگل وی به سبک دیبالا وی را مورد توجه قرار داده و دیبالای آرژانتینی از وی قدردانی کرده بود در تازه ترین پست خود در اینستاگرام از یک پدیده دیگر در کهگیلویه رونمایی کرد.

بدل ایرانی محمد صلاح کیست؟ بیوگرافی محمد خلیلی بدل ایرانی محمد صلاح

براساس این گزارش؛ امیرمحمد درصفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویر خودش با بدل محمد صلاح را منتشر نمود و از محمد خلیلی رو نمایی کرد و همین امر باعث شد که رسانه های ایران و جهان تصاویر آنها را منعکس کنند.

آقای خلیلی امروزه به شهرت زیادی دست یافته است و زمانی که به خیابان میرود همه مردم دوست دارند با او عکس یادگاری بگیرند .

هجوم مردم برای گرفتن سلفی و عکس یادگاری با آقای خلیلی این روزها در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای را داشته است.

بدل محمد صلاح کیست؟ بیوگرافی محمد خلیلی بدل ایرانی محمد صلاح

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *