برادر رضا داوودنژاد کیست؟ +فیلم گریه و بی قراری در خاکسپاری برادر

برادر رضا داوودنژاد کیست؟

رضا داوودنژاد یک برادر به نام علی دارد که فرزند کوچک خانواده است او در مراسم تشییع برادرش حسابی بی قراری میکرد و با گریه های بی امانش دل هر بیننده ای را به درد می اورد.

علی داوودنژاد در زمینه بازیگری فعالیت دارد اما همچون برادر و خواهرش شهرت چندانی ندارد و به نظر میرسد علاقه ای برای حضور فعال در بازیگری ندارد.

فیلم گریه و بی قراری در خاکسپاری برادر

تنها اطلاعاتی که از او وجود داشته مربوط به مراسم تشییع برادرش بوده است که گریه های بی امان او مورد توجه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

رضا داوود نژاد به عنوان فرزند دوم خانواده در شهر تهران به دنیا آمد، پدرش «علیرضا داوودنژاد» کارگردان بوده و خواهرش «زهرا» (بازیگر) و تنها یک برادر کوچکتر بنام «علی» دارد.

رضا داوود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون دوشنبه سیزدهم فروردین ماه و در سن 44 سالگی درگذشت. این بازیگر از مدت ها قبل به علت عفونت خون در بیمارستان بستری بود. اما طبق اعلام روابط عمومی بیمارستان پیوند اعضای شیراز این بازیگر در بیمارستان پیوند اعضاء شیراز جان باخت.

محمدرضا حیدری مسول روابط عمومی بیمارستان پیوند اعضاء شیراز شامگاه دوشنبه به ایرنا گفت: این بازیگر قبلاً در این مرکز درمانی پیوند کبد انجام داده و طی یک ماه اخیر به دلیل انجام این عمل و مشکلاتی که برای وی ایجاد شده بود در بیمارستان پیوند اعضا شیراز بستری بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *