عکس / عاقبت برهنه شدن دو دختر زیر پرچم هیئت قمر بنی‌ هاشم

عکس / عاقبت برهنه شدن دو دختر زیر پرچم هیئت قمر بنی‌ هاشم و کشف حجاب

دو دختر و یک پسر در اقدامی توهین آمیز به اعتقادات مردم زیر پرچم هیئت قمر بنی هاشم در منطقه 6 تهران برهنه شدند و عکس و تصاویر خود را برای شبکه های ضدانقلابی برای پخش ارسال کردند که بعد از پخش شدن این اقدام زشت آنها بازداشت این افراد در دستور پلیس قرار گرفته که بلافاصله شناسایی و دستگیرشدند.

دستگیری هتاکان به پرچم قمر بنی هاشم

گروهی از ماموراننیروی انتظامی و اطلاعات این فیلم ر مورد بررسی دقیق قرار دادند و افراد هتاک را شنایی کردند پلیس سر نخ هایی برای شناسایی آنها پیدا کرد و متوجه شد که تعداد این افراد 4 نفر میباشد که سه دختر و یک پسر میباشند با یک خودروی شخصی به آن محل آمده بودند. بعد از چند دقیقه هم موتورسواری به آنها ملحق شده و وظیفه عکس گرفتن از آنها را برعهده داشته است. متهمان بعد از عکس گرفتن مقابل هیات بدون لباس بلافاصله محل را ترک کرده و سپس عکس را در فضای مجازی به صورت گسترده نشر داده بودند.

عکس / عاقبت برهنه شدن دو دختر زیر پرچم هیئت قمر بنی‌ هاشم

عاقبت برهنه شدن زیر پرچم هیئت قمر بنی‌ هاشم

در پی کشف حجاب و برهنه‌نمایی دو زن و یک مرد مقابل هیئت قمر بنی‌هاشم در منطقه ۶ تهران و پخش شدن وسیع این عکسها در اینترنت،افراد متخلف در این اقدام شناسایی شدند و توسط ماموران پلیس اطلاعات نیروی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.

این دو دختر و یک پسر جوان در اقدامی زشت و بی اخلاقی در روز اول محرم زیر پرچم حضرت قمر بنی هاشم برهنه شدند که موجوی از اعتراضات در شبکه های اجتماعی را به همراه داشت.

عکس / عاقبت برهنه شدن دو دختر زیر پرچم هیئت قمر بنی‌ هاشم

دستگیری افراد توهین کننده به محرم

فرد چهارمی هم همراه این سه نفر دستگیر شده است که این فرد با این سه نفر برای این اقدام ضداخلاقی و مغایر با اعتقادات مردم همکاری داشته است.

یکی از مردانی که دستگیر شده است روز گذشته در حین فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر شد و از او مقادیر زیادی مواد مخدر هم کشف شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

5 نظر

  1. این زنان بی حیا رو هرچه زودتر باید زنده توی چاه فاضلاب بندازن تا همون جا خفه بشن بمیرن این زنان ومردان نجس فضله های جامعه هستن

  2. خواهشا سخت ترین مجازات را برای بی ادبانی که به ساحت مقدس ؛ با ادب ترین و وفادارترین تاریخ اسلام ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) توهین کردند در نظر بگیرید.
    مسامحه کاری با این افراد . بی عفتان و …… را بی حیاتر و جری تر خواهد کرد و با تکرار مورد مشابه مواجه خواهیم شد . بدترین مجازات برای هتاکان که دل محبان اهل بیت را به درد آوردن باید صورت گیرد. مدیون خون شهدا خواهید شد اگر مسامحه کنید.

    • خودایمه هم بادشمنان خودبالطافت حرف میزدندتادل آنهارانرم به دین کننداین حرامیها اومدن مردم روبی اعتقادکردن

  3. این حجم از کثیف بودن واقعا قابل هضم نیست
    البته که یه مشت احمق با تایید کردن ، به این هزره ها احساس پرنسس بودن میدن

  4. زنده باد دختران محجوب و شجاع که در دوره اخرالزمان سر اعتقاد و حجابشان میمانند. دختران بی عزت نفس یعنی دقیقا همونا ک فقط ادای پرنسس رو درمیارن بنظرم پرنسس واقعی و قهرمان همون دختران شجاعی هستند ک تاج حجاب بر سرشان است و اینقدر عزت نفس پایین ندارند که بخوان حجاب بردارند! همونا که زیباترینن اما حجاب را ترجیح میدهند. محجبه ها قدر خودتونو بدونید که قران هم ایه حجاب رو نازل کرده ودشمنان دقیقا از محجبه شدن میترسن! چقدر شما مهمید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *