بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر و همسرش از عاشقی تا طلاق +عکس

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر و همسرش از عاشقی تا طلاق +عکس

بیوگرافی بهرام افشاری

بهرام افشاری (Bahram Afshari) متولد 6 خرداد سال 1366 در جورقان همدان است و لیسان رشته بازیگری دارد بهرام افشاری با 198 سانتی متر قدبلندترین بازیگر سینمای کشورمان می باشد.

از زمانی که دو ساله بوده پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند و بهرام افشاری با پدرش بزرگ شده است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۲ با تئاتر در شهر همدان آغاز کرده است. در سال ۱۳۸۸ برای ادامه فعالیت هنری اش به تهران مهاجرت کرد و در کلاس های آموزش بازیگری استاد حمید سمندریان ثبت نام نمود.

بیوگرافی بهرام افشاری و همسرش و ماجرای عاشقی و عاشق شدن و عکس های شخصی بازیگر سریال پایتخت را در مجله شبونه مشاهده کنید.

بهرام افشاری کیست +زندگی شخصی

بهرام افشاری قد بلندترین بازیگر مرد ایرانی در ششم خرداد سال 1366 در همدان به دنیا آمده است.

دانش آموخته رشته ساخت و تولید بوده و دانشجوی رشته بازیگری در دانشگاه آزاد است.

او لقب قد بلندترین بازیگر ایرانی گرفته است.

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر و همسرش +عکس ماجرای عاشقی و ازدواج

از کودکی تا امروز علاقه به سینما

از دوران کودکی علاقه به سینما و بازیگری باعث شد تا ساعت ها پای فیلم بنشیند و با فیلم و سینما آشنا شود.

بازیگر جوان عاشق تماشای فیلم به عنوان مخاطب عاشق سینما بود و سپس وارد تئاتر شده و ابتدا در صحنه تئاتر و نمایش به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی بهرام افشاری (بازیگر) و همسرش + پدر و مادر بهرام افشاري

چگونگی شروع بازیگری

از نوجوانی و ۱۶ سالگی در تئاتر زادگاهش بازی کرده و با کوچ به تهران از سال ۸۸ بطور حرفه ای در کلاس های بازیگری مرحوم حمید سمندریان شرکت کرد.

بیوگرافی بهرام افشاری (بازیگر) و همسرش + ازدواج بهرام افشاري

تیپ استقلالی بهرام افشاری

این هنرمند تازه کار ابتدا در اجراهای عمومی شرکت کرده و مدتی نیز در سالن‌ های تئاتر تهران نقش آفرینی کرده است.

بیوگرافی بهرام افشاری و همسرش

جوایز و کسب افتخارات

افشاری در سال ۸۸ منتخب جوان برتر ایران در رشته بازیگری شد.
همینطور در سال ۹۰ جایزه تندیس بهترین بازیگری مرد را در سی و یکمین جشنواره بین‌ المللی تئاتر فجر دریافت کرده و نامزد بهترین بازیگر سال تئاتر ایران انتخاب شد.

اولین نقش تلویزیونی

هنرمند جوان اولین نقش خود را در قاب تلویزیون در سریال پایتخت دو بازی کرده و سپس در سریال علی‌ البدل به ایفای نقش پرداخت.

عکس های اینستاگرام بهرام افشاری

جدیدترین نقش او در پایتخت ۵ است که در ایام عید نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه یک به نمایش در آمده است و نقش پسر بزرگ بهبود به نام بهتاش را بازی می کند.
در این سریال تیکه کلام ای خدا ورد زبان همه شده و بیشتر مواقع از همه شنیده می شد.
وی به تاگزی چند کار سینمایی انجام داده که به مرحله اکران رسیده است.

عشق و علاقه به همدان

افشاری گفته است من نسبت به زادگاهم همدان تعصب خاصی دارم و تعصبم را حتی در سریال علی البدل نشان دادم و تنها کسی که با لهجه همدانی در سریال علی‌ البدل صحبت کرد من بودم.

ازدواج و عکس همسر افشاری

بهرام افشاری هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.
در فصل پنجم خندوانه یکی از مهمانان این برنامه طنز و پر طرفدار بود که به شبکه نسیم دعوت شد و با رامبد جوان به گفتگو پرداخت.

بهرام افشاری و منوچهر هادی

بیوگرافی بهرام افشاری و همسرش

سریال ها و فیلم های سینمایی

علی البدل

آسمان من

پایتخت 2 و 5

کارگر ساده نیازمندیم

نیوکاسل

لانتوری

عصبانی نیستم

ایران برگر

بیوگرافی بهرام افشاری (بازیگر) و مادر بزرگش

ماجرای طلاق پدر و مادرش

بهرام افشاری برای اولین بار یک راز از زندگی خانوادگی اش را فاش کرد و گفت :من برای اولین بار است که در این برنامه میگویم من بچه طلاقم ، مادرم زمانی که من دو سالم بود از پدرم جدا شد و من از تنهایی در زندگی خیلی اذیت شدم اما همیشه از مادرم تشکر میکنم و قدردان او هستم برای اینکه من را به دنیا آورد و زحمت های زیادی برای من کشید و دعای خیر او همیشه پشت سر من است.مادرم در همدان است و ما از طریق تلفن با هم در ارتباط هستیم.

بهرام افشاری درباره ماجرای انتخابش برای پایتخت گفت :من به عنوان جوان برتر تئاتر انتخاب شده بودم اما بیکار بودم که یک روز یکی از دوستانم به من زنگ زد و گفت احمد مهرانفر دنبال شماره ات میگردد. من خیلی تعجب کردم و خودم به احمد مهرانفر زنگ زدم و قرار شد که من به دفترشان بروم. زمستان بود و در مسیر رفتن من با گل و برف و هرچیزی که فکرش را بکنید چون موتور داشتم زیباتر شدم و بالاخره به دفتر رسیدم ، داخل رفتم و خودم را معرفی کردم . محسن تنابنده و احمد مهرانفر آنجا بودند و قرار شد من تا یکماه لهجه مازندارانی را تمرین کنم و بعد در پایتخت بازی کنم .

از خوشحالی نمیدانستم چه کاری انجام بدهم . شبکه طبرستان و پایتخت را نگاه میکردم و برای لهجه مازندرانی تمرین میکردم تا اینکه برای نقش شیرافکن جلوی دوربین رفتم و بعد از آن در علی البدل و پایتخت 5 بیشتر به شهرت رسیدم.

برای من اما وقتی اتفاقی مانند پایتخت می‌افتد به نظرم تاثیرش بیشتر از ۲۰۰ فیلم سینمایی است. هیچ مغازه‌داری دوست ندارد مشتری‌هایش کم باشد. تلویزیون بزرگ‌ترین ویترین برای بازیگر است که می‌تواند از طریق آن توانایی‌هایش را نشان دهد. من ابتدا سعی کردم پای خود را در تئاتر محکم کنم و بعد وارد سینما و تلویزیون شوم. از سال ۱۳۸۲ کار تئاتر را شروع کردم، از سال ۱۳۸۸ به طور حرفه‌ای وارد این عرصه شدم و تا امروز درآمدم را از این راه کسب می‌کنم. تا امروز مقام‌های زیادی کسب کرده‌ام. جوان برتر ایران شده ام،‌ بهترین بازیگر تئاترشهر شده‌ام، دو سال نامزد بهترین بازیگر تئاتر سال بوده‌ام و تندیس جشنواره فجر را در ۲۴ سالگی گرفته‌ام. اینها پشتوانه من است و به این معنی نیست که دارم از خودم تعریف می‌کنم. می‌خواهم بگویم اگر من بازیگری را انتخاب کردم تمام زندگی و انرژی‌ام را صرف این کار می‌کنم تا بتوانم برای خود جایگاهی کسب کنم.

اتفاقا به نظرم خیلی فضای جذابی شد و قصه به گونه‌ای پیش رفت که ‌توانست دنیای دیگری از این شخصیت‌ ها را نشان دهد. نشان دادن شخصیت‌هایی که در فضای کمدی مردم را می‌خندانند، ‌می‌توانند در فضای گروتسک و حتی تلخ قرار بگیرند و مخاطب را با یک هیجان ناشناخته روبه‌رو کنند. این موضوع یک توانایی و قدرت ریسک‌پذیری میخواست که به نظرم کارگردان و نویسندگان بخوبی از پس آن برآمدند. در کنار نظرهای منفی راجع ‌به این قسمت‌ها، هزاران برابر کامنت مثبت دریافت کردم.

بیوگرافی بهرام افشاری (بازیگر) و همسرش + پدر و مادر بهرام افشاري

فیزیک بدنی‌ ام گاه مانع کار بازیگری‌ ام شده است

بگذارید این قضیه را از ابتدا توضیح دهم. رسانه زمانی سراغ شما می‌آید که کاری انجام داده باشی. من هم از این بابت طلبکار کسی نیستم. اما برای علی‌البدل در جشن حافظ، برای لانتوری در جشن خانه سینما و برای کارگر ساده نیازمندیم در جشن منتقدان نامزد شدم. اینها کم نبود. ولی رسانه‌ها هیچ خبری در این مورد پوشش ندادند و من فکر کردم لابد هنوز آن قدر برای آنها هیجان‌انگیز نیستم. به همین دلیل یک سال مصاحبه نکردم و تمرکزم را روی کار گذاشتم. مصاحبه‌ای هم که راجع ‌به فیزیکم این روزها در فضای مجازی منتشر شده مربوط به سه چهار سال پیش است. دیگر دوست ندارم در مورد فیزیکم صحبت کنم، اما حرفم در آن مصاحبه این بود که اوایل بعضی نقش‌ها را به خاطر قدم از دست می‌دادم، ولی کم کم تلاش کردم درونیاتم را به نمایش بگذارم و از مرحله فیزیک عبور کنم. در مورد آن گفت‌وگو باید اضافه کنم بزرگ‌ترین فیلسوف‌ها گاه بعد از سال‌ها تفکر و تعقل به یک تئوری می‌رسند و فردایش آن را عوض می‌کنند، حال منِ بهرام افشاری حرف دو روز پیشم را نمی‌توانم تغییر دهم!؟

بیوگرافی بهرام افشاری و همسرش

تئاتری به کارگردانی آتیلا پسیانی روی صحنه دارم و در حال بازی در سریال «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی هستم. از ۱۶ اردیبهشت هم نمایش «جوجه تیغی» را روی صحنه می‌برم که برگرفته از زندگی خودم، عشق فیلم‌ها و سیاهی لشکرهاست و فکر می‌کنم بهترین مواجهه و گفت‌وگوی من با مردم باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. سلامت سایت خوبیه

  2. حورا محمدی

    خوشحالم که همچین بازیگر خوبی تو ایران داریم آقای بهرام افشار رو خیلی خیلی دوس دارم ایشون الگو من هستن منم میخوام بزرگ شدم بیام بازیگر بشم خیلی دوستون دارم
    امید وارم یه روزی ببینمش از نزدیک 🥺❤❤❤❤🦋🥰🥰🥰

  3. از وقتی بازی های ایشون رو تو فیلم های طنز دیدم واقعا از بازی ایشون خوشم اومد خصوصا فیلم سگ بند معرکه بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *