بهروز بینشیان مجری و گوینده شبکه خبر به سیم آخر زد +عکس

بهروز بینشیان مجری و گوینده شبکه خبر به سیم آخر زد +عکس

بهروز بینشیان مجری و گوینده خبر بوده که در شبکه خبر فعالیت می‌کرد اما به یکباره از صدا و سیما کنار گذاشته شد روز گذشته در فضای مجازی خبری دست به دست شد که مربوط به یک توییت در توییتر بود این توییت مدعی بود که بهروز بینشیان مجری و گوینده شبکه خبر به دلیل اقامه نماز اول وقت و رها کردن کار خود برای نماز خواندن از صدا و سیما اخراج شده است.

بهروز بینشیان مجری و گوینده شبکه خبر به سیم آخر زد +عکس

حواشی بهروز بینشیان مجری و گوینده

این خبر باعث شد که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به آن واکنش نشان بدهند و از مسئولان صدا و سیما خواستار توضیحاتی درباره این ادعا شوند تا اینکه یکی از مدیران صدا و سیما مدعی شد اخراج بهروز بینشیان هیچ ارتباطی با نماز خواندن او ندارد و صرفاً به دلیل پرونده‌های انضباطی بوده که این مجری داشته است.

به گفته این مسئول سازمان صدا و سیما بهروز بینشیان چند باری به دلیل بی‌انضباطی اخطار دریافت کرده بود که همچنان به این اخطارها بی تفاوت بوده تا اینکه موجب قطع همکاری او با صدا و سیما شد.

همچنین ببینید

بیوگرافی محمد مسعودیان فر در صدا و سیما گیلان کیست +عکس

اما توییتی که درباره قطع همکاری بهروز بینشیان با صدا و سیما به علت اقامه نماز منتشر شده بود با واکنش این مجری همراه شد بهروز بینشیان مدعی بود که این خبر واقعیت دارد و او به دلیل اقامه نماز اول وقت از صدا و سیما اخراج شده است.

بهروز بینشیان مجری و گوینده شبکه خبر به سیم آخر زد +عکس

مدیر گویندگان شبکه خبر گفت:بینشیان از سال ۹۳ پرونده‌های مختلف تخلفات انضباطی داشته و روسای شبکه خبر در دوره‌های مختلف وی را به هیأت‌های تخلفات معرفی کرده‌اند.

با توجه به همه این سوابق، هیات تخلفات اداری رای به قطع همکاری داده است.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *