بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

فیلم پشت پرده بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا از این زن

لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا هنگام اهدای مدال به “جنی هرموسو” مهاجم تیم ملی زنان اسپانیا لب های او را بوسید که مصداق سواستفاده جنسی به شمار می آید.

جنی هرموسوکه جایزه بهترین گلزن این رقابت ها را به خود اختصاص داد برای دریافت جایزه به نزد رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا آمد که به یکباره این مرد او را بوسید و باعث شوشکه شدن این خانم فوتبالیست شد.

بوسه جنجالی رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

پشت پرده بوسه لب رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

این بوسه که در مراسم رسمی پس از بازی روی صحنه انجام شد در  مقابل همه دوربین ثبت شد و خشمی در رسانه های اجتماعی را به وجود آورد

لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا درباره این بوسه گفت یک ابراز محبت طبیعی بوده است و نیتی دیگر در کار نیست.

واکنش  رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا

هرموسو در اظهاراتی که فدراسیون اسپانیا به خبرگزاری فرانسه داد، گفت: «این یک ژست متقابل کاملاً خودجوش بود، به دلیل شادی که قهرمانی در جام جهانی به همراه دارد. رئیس جمهور و من رابطه خوبی داریم، رفتار او با همه ما فوق العاده بوده و این یک رفتار طبیعی محبت و قدردانی بود.

روبیالس هرگونه پیشنهادی مبنی بر نامناسب بودن این عمل را رد کرد. او گفت: «این یک بوسه بین دو دوست بود که چیزی را جشن می گرفتند. وی افزود: بیایید آنها را نادیده بگیریم و از چیزهای خوب لذت ببریم.

واکنش به این بوسه همچنان بر اخبار اسپانیا در روز دوشنبه ادامه یافت و وزیر ورزش در دولت موقت گفت این اقدام “شکلی از خشونت جنسی که ما زنان به طور روزانه از آن رنج می‌بریم و تاکنون پنهان بوده است ما نمی توانیم این را عادی نشان بدهیم.

همچنین ببینید

فیلم کامل دوربین مخفی عمو پورنگ در داروخانه

پشت پرده کشف پاتوق فساد با پوشش نمازخانه در قزوین +عکس

خوزه لوئیس ساستره، مجری برنامه تلویزیونی اسپانیایی گفت در صدها جشنی که بین روبیالس و بازیکنان مرد دیده‌ایم، او سر هیچ یک از آنها را نگرفت تا بدون درخواست آنها را ببوسد.

ویدئویی از این جشن همچنین نشان می دهد که روبیالس روی گونه های بازیکنان دیگر را می بوسد و آنها را در آغوش می گیرد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *