فیلم سوتی بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور

فیلم سوتی بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور جنجال شد

بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور در ختم شوهر عمه اش در فضای مجازی جنجال به پا کرد و برخی از کاربران به او اعتراض کردند.

فیلم سوتی بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور در مصاحبه‌ای که با پژمان جمشیدی در برنامه فوتبال ۳۶۰ انجام داد در بخشی از برنامه خاطره‌ای از حضورش در مراسم ختم شوهر عمه‌اش در کرمان تعریف کرد که در نوع خود بسیار جالب بود.

فیلم سوتی بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور می‌گوید بعد از سال‌های خیلی زیادی برای شرکت در مراسم شوهر عمه‌ام به کرمان رفتم این در حالی بود که در این سال‌ها عمه‌هایم را ندیده بودم و حتی نمی‌دانستم چه شکلی هستند وقتی که به مراسم رسیدم چند نفر از خانم‌ها را دیدم که به استقبال من آمدند و با آنها روبوسی کردم و سپس در جایی نشستم و دیدم یک مرد و پسری با عصبانیت مرا نگاه می‌کنند سپس از یکی از اقوام سوال پرسیدم که مهمانان را به من معرفی کند و من متوجه شدم یکی از زنانی که من با آنها روبوسی کردم عمه‌ام نبوده است و یک زن غزیه بوده! و همین امر سبب شده بود که آن مرد و پسر از کار من عصبانی شوند.

فیلم بوسیدن زن غریبه توسط عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور همچنین اشاره کرد که دارای ۵ عمه می‌باشد که همگی در کرمان زندگی می‌کنند.

همچنین ببینید

پژمان جمشیدی عادل فردوسی پور را در فوتبال 360 با خاک یکسان کرد

فیلم کامل عینک آفتابی پژمان جمشیدی سوژه فردوسی پور در فوتبال 360 شد

لازم به ذکر است بعد از پخش مصاحبه عادل فردوسى‌پور با علیرضا جهانبخش در برنامه «فوتبال ٣٦٠» موج انتقادات از طرف حامیان جریان انقلاب اسلامى به او بالا گرفت؛ و آخرین رشته اتصال او به صدا و سیما پاره شد و «فوتبال ١٢٠» براى آخرین بار قبل از برگزارى فینال «یو سى ال» روى آنتن شبکه ورزش رفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *